9157 відвідувачів онлайн

Україна відновлюється після ударів терористів, - Зеленський подякував рятувальникам, лікарям, енергетикам, комунальникам та чиновникам

зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку співробітникам низки професійних категорій за оперативну роботу зі знешкодження наслідків терористичних атак Росії по українських містах та надання допомоги пораненим і травмованим.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у телеграм-каналі глави держави.

"Україна відновлюється після ударів терористів. Дякую всім, хто на своєму рівні забезпечує це відновлення та продовження нормального життя", - зазначається у повідомленні.

Президент підкреслив: "Рятувальникам, які миттєво прибули на виклики й почали знешкодження наслідків терористичних атак.

Лікарям, які надавали допомогу пораненим і травмованим!

Енергетикам і працівникам комунальних служб – за якісну реакцію та швидку роботу.

Працівникам місцевої влади, очільникам місцевого самоврядування та урядовцям, які працювали разом, справді у єдності й на відмінно".

"Усе відновимо. Відбудуємо. І обов'язково переможемо!" - резюмував Зеленський.

Топ коментарі
+22
Україна відновлюється, а тебе чекає трибунал. Готуйся, клоуняра.
показати весь коментар
12.10.2022 19:27 Відповісти
+18
Ага , тобі Зеля подякуємо у першу чергу, що немає чим збивати ті ракети, а асфальт не долітає, і за мільярдом міфічних дерев не сховатися... А скільки би рашистської нечисті поклали наші ЗСУ на перешійку ,як би ти не розмінував Чонгар, я тільки можу мріяти.
показати весь коментар
12.10.2022 19:28 Відповісти
+18
показати весь коментар
12.10.2022 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
12.10.2022 19:25 Відповісти
😬
показати весь коментар
12.10.2022 19:30 Відповісти
🤦‍♀️😂😂
показати весь коментар
12.10.2022 19:48 Відповісти
і сталевий прокат Ахметов буде віддавати задарма
показати весь коментар
12.10.2022 19:52 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 19:27 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 19:29 Відповісти
клован-то настоящий! )
показати весь коментар
12.10.2022 20:02 Відповісти
Если Зеленского будут пинать ногами Украинцы, я, скорее всего, присоединюсь к Украинцам. Но если Зеленского будут бить русские - я обязательно буду защищать Зеленского.
показати весь коментар
12.10.2022 20:06 Відповісти
ок..... так лучше?
показати весь коментар
12.10.2022 20:12 Відповісти
Угу, дякую Пану. Я тоже свой комент удалил.
показати весь коментар
12.10.2022 20:15 Відповісти
похерені ЗЄ-ліним асвальтом проєкти зенітно- ракетних комплексів від ДержККБ "ЛУЧ"

Український ЗРК з дальністю у 100 км від ДККБ "Луч": готовність за 2 роки та $40 млн (відео)

https://defence-ua.com/weapon_and_tech/ukrajinskij_zrk_vid_dkkb_luch_gotovnist_za_2_roki_ta_40_mln_video-4105.html
показати весь коментар
12.10.2022 20:04 Відповісти
всього лише 40 міліонів доларів !!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
12.10.2022 21:11 Відповісти
Україна відновлюється, а тебе чекає трибунал. Готуйся, клоуняра.
показати весь коментар
12.10.2022 19:27 Відповісти
Таких претендентів на державних діячів не можна визнати за людей, вартих довір'я громадського і права керувати політичною думкою нації або верховодити державними справами її. Зрозуміло через що: такий діяч занадто дорого коштує і нації, і її громадянству. Він, як мала дитина, грається з покладеними на нього обов'язками, не почуває одповідальности за зроблені ним легковажно вчинки і з легкою душею та серцем, як метелик якийсь, перелітає від ілюзії праці, яку ніби він провадив, до повної бездіяльности.

Петлюра С. ******* українська еміграція та її завдання // Петлюра С.Вибрані твори та документи
показати весь коментар
12.10.2022 21:39 Відповісти
Ага , тобі Зеля подякуємо у першу чергу, що немає чим збивати ті ракети, а асфальт не долітає, і за мільярдом міфічних дерев не сховатися... А скільки би рашистської нечисті поклали наші ЗСУ на перешійку ,як би ти не розмінував Чонгар, я тільки можу мріяти.
показати весь коментар
12.10.2022 19:28 Відповісти
і головна подяка чиновникам....
особливо тим хто скиздив 200-300 вагонів гуманітарки....
показати весь коментар
12.10.2022 19:55 Відповісти
Зеля теж добре підняв настрій у ЗСУ своїми спробами переговорів із Путлером.
показати весь коментар
12.10.2022 22:13 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 19:31 Відповісти
так..чиновникам щира дяка та низький уклін..

знущання 80 лвлу...
показати весь коментар
12.10.2022 19:32 Відповісти
Ти здатен тільки кривлятись у відосиках.
показати весь коментар
12.10.2022 19:36 Відповісти
Вава, а почему беня вместо того, что бы помогать стране с твоей помощью грабит страну и жрёт в три горла?
показати весь коментар
12.10.2022 19:38 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 19:38 Відповісти
І тобі зеля дякуємо ! Твоя гра на піаніні незабутня !
показати весь коментар
12.10.2022 19:40 Відповісти
Як кажуть у Одесі, Джентльмени Олега Філімонова,..ну что ж чуваки, последний одесский анекдот недели...
Зеля президент РабZeи,а братан Патрушев его зам...🤣/вместе в Омане служили/
показати весь коментар
12.10.2022 19:44 Відповісти
Что с яйцами, Зеленский, ты уже и до них добрался?
показати весь коментар
12.10.2022 20:00 Відповісти
А навіщо горепродюсєр Єрмак поставив йому позаду плюсовку чи мінусовкуу вигляді тремтячого Києва?
показати весь коментар
12.10.2022 20:09 Відповісти
Перший комент після регістрації )) Скільки ця ганьба хочад коштує?
показати весь коментар
12.10.2022 20:25 Відповісти
врвик, а шо там шашлик... только не
показати весь коментар
12.10.2022 20:23 Відповісти
только не свисти про... поц... но не центра...
показати весь коментар
12.10.2022 20:24 Відповісти
Ну свет всё-таки горит, а вчера не горел. Не всё так плохо.
показати весь коментар
12.10.2022 20:52 Відповісти
Кожен день бачити рожу гундосого на ТБ без попередження це порушення Женевської конвенції
показати весь коментар
13.10.2022 01:17 Відповісти
Спеціально прокоментую новини. Через півтора роки наші ДСНСники працюють набагато краще, а важку зиму 22-23 пережили. Тоді https://dosye.info/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%BA Сергій Крук , будучи головою ДСНС, доклав багато зусиль задля отримання спеціальної пожежної техніки та автодрабин.
Багато пожертувала Німеччина, саме звідти отримали пожежні драбини Iveco Magirus, з якими у нас тоді був напряг...
показати весь коментар
09.03.2024 18:27 Відповісти