4711 відвідувач онлайн
5 819 41

Україна просить у Заходу більше РСЗВ, артилерії та засобів ППО, - CNN

гаубиця,м777

За даними CNN, Україна хоче отримати від західних партнерів більше ракетних систем, артилерії та систем протиповітряної оборони. Список побажань був включений до роздавального матеріалу для учасників коаліції Рамштайн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

За даними журналістів CNN, у розділі "РСЗВ" Україна просить додаткові системи та снаряди стандартів НАТО. У розділі "артилерія" зазначено, що ЗСУ потрібно більше гаубиць, САУ, нестандартних гаубиць, що буксируються, і більше кількість додаткових боєприпасів калібру 155-мм, 152-мм і 122-мм.

Ще одним пріоритетом є ППО: Україна просить ракети для радянських систем "Бук" і С-300. Також йдеться про необхідність переходу на багаторівневі західні системи ППО та постачання додаткових західних і радянських систем ближнього радіусу дії.

Серед інших пріоритетів зазначені радари, засоби берегової оборони, танки та засоби радіоелектронної боротьби.

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
12.10.2022 19:35
+15
вторая армия третьего мира скатилась до гаубиц Д-1 времен WWII
показати весь коментар
12.10.2022 19:41
+12
Же треба мадярiв обвести червоним.
показати весь коментар
12.10.2022 19:38
Коментувати
Сортувати:
а головне побажання- дві атомних бомби для мацкви і членінграда
показати весь коментар
12.10.2022 19:33 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 19:35 Відповісти
Казахов на карте тоже к нормальным
показати весь коментар
12.10.2022 19:39 Відповісти
Же треба мадярiв обвести червоним.
показати весь коментар
12.10.2022 19:38 Відповісти
I написали уйобiкi.
показати весь коментар
12.10.2022 19:40 Відповісти
вторая армия третьего мира скатилась до гаубиц Д-1 времен WWII
показати весь коментар
12.10.2022 19:41 Відповісти
Я сьогодні бачила у тік току як наші хлопці на позиціях орків-новобранців знайшли діючий кулемет "максим" , ото був регіт.
показати весь коментар
12.10.2022 19:44 Відповісти
думаю, что штыки и сабли мы тоже еще увидим..... )
показати весь коментар
12.10.2022 19:49 Відповісти
кавалерія...
показати весь коментар
12.10.2022 19:56 Відповісти
но самі страшні війська ще попереду,це кавалерія кадірковців на баранах та ішаках. Ото буде страх...
показати весь коментар
12.10.2022 19:57 Відповісти
Наши вовсю используют чешские и югославские клоны МГ-42. Классные машинки, только тяжелые, шо холера.
показати весь коментар
12.10.2022 19:51 Відповісти
циркулярка гітлера.. називали
показати весь коментар
12.10.2022 19:57 Відповісти
Угу. Вот тут "Хлопцi з лiсу" дают обзор этой машинки.
https://www.youtube.com/watch?v=7eOfCdw-JGE
показати весь коментар
12.10.2022 20:02 Відповісти
мурза тут того печенег есть а половец убег но не далеко
показати весь коментар
12.10.2022 20:27 Відповісти
ну еще и итал.59 тоже есть как и мг 3 зоопарк в плане с бк
показати весь коментар
12.10.2022 20:06 Відповісти
Ви здивуєтесь, в наших теж є.
показати весь коментар
12.10.2022 20:07 Відповісти
А чого дивуватися, ми і починали з таких кулеметів ,коли на нас навалилася"друга армія світу" , але в нас тоді арміі не було.Але як в "першої арміі" світу таке снарядження ,оце прикол.
показати весь коментар
12.10.2022 20:12 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2022 20:25 Відповісти
І не відкривати до прильоту, а то зіпсується!

Сарказм.
показати весь коментар
12.10.2022 20:46 Відповісти
Кум на Сумщині теж з «Максимом»
показати весь коментар
12.10.2022 21:38 Відповісти
Я чогось не розумію а де 4400 Д-30 ну гаразд це 122мм а деж тоді 1075 Д-20 1100 Гіацинт-Б 850 Гіацінт-С ?
показати весь коментар
12.10.2022 23:02 Відповісти
Захід здивований?
показати весь коментар
12.10.2022 19:42 Відповісти
Чи є необхідність усе це виставляти у СМІ ?
враховуваючи скільки тут пасеться кацяпських пацюків.
Ім скоро і контррозвідка не знадобиться,ми їм все сами розкажемо.
показати весь коментар
12.10.2022 19:42 Відповісти
Сподіваємося, що масовані ракетні теракти нарешті остаточно переконають зажирівший Захід, що х**о божевільний та існування рф - загроза для світу. Напавши на Україну бункерний чорт намагається відновити ссср, а потім у чорта може виникнути бажання відновити і Східний блок.
показати весь коментар
12.10.2022 19:42 Відповісти
Несмотря на ежедневные ракетные обстрелы и нехватку на передовой артиллерии и РСЗО я бы на первое место ставил авиацию. Нужно усиливать именно ВВС. И Запад надо давить каждый раз на передачу авиационной техники и обучающих программ для летчиков.
показати весь коментар
12.10.2022 19:47 Відповісти
Передача авиации и подготовка летного состава занимает приличное время. А во время наших наступательных действий и активных действий противника(Бахмут, Авдеевка) авиация незаменима. Без нее не обойтись ну никак. Я не говорю что другие средства(бронетехника, артиллерия, ПВО, радиосредства)не нужны, но авиация в современных условиях войны стоит на первом месте.
показати весь коментар
12.10.2022 20:12 Відповісти
да нам би хоть 5 літачків F-16
для стратегічних цілей було б що треба
а не можна їх якось купити?
показати весь коментар
12.10.2022 22:03 Відповісти
У меня есть слабая надежда, что возможно наших летчиков обучают и тренируют на F-16. Но неизвестно передадут ли сами самолеты.
показати весь коментар
12.10.2022 22:10 Відповісти
Yes of cause.
показати весь коментар
13.10.2022 01:12 Відповісти
кузня на рибальському кулеметів не випускає, нема замовлень
розробники байрактара своїх дронів не розробляють, по ті ж самі причині
Юзік налагоджує сьому чи десяту дробілку в кар,єрі брата,
замовлення Є!!!!!
показати весь коментар
12.10.2022 19:50 Відповісти

показати весь коментар
13.10.2022 01:11 Відповісти
В ОП анонсировали закрытие неба над Украиной
показати весь коментар
12.10.2022 19:52 Відповісти
Встреча Рамштайн-6 стала исторической, поскольку на ней было принято решение, которое поможет Украине закрыть небо.
показати весь коментар
12.10.2022 19:53 Відповісти
Зброя української перемоги: зенітно-ракетний комплекс Aspide
https://root-nation.com/ua/articles-ua/weapons-ua/ua-zrk-aspide/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter