9641 відвідувач онлайн
12 210 37

Українці збирають 100 млн гривень на "Ловця шахедів"

Uniteted24 разом з блогером Ігорем Лаченковим та Монобанком запустили збір на "Ловця Шахедів" - систему протидії дронам, яка допоможе знищувати ворожі БПЛА.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Щоб підкреслити всю важливість цього збору, до Дня захисників і захисниць України ми зробили 1000 ексклюзивних браслетів з останньої довоєнної партії Азовсталі з написом "Вірю ЗСУ". Cто браслетів власноруч підписав Головнокомандувач Валерій Залужний. Браслети не можна купити, а тільки виграти за донат від 5 грн на банку в Моно.

Українці збирають 100 млн гривень на Ловця шахедів 01


Українці збирають 100 млн гривень на Ловця шахедів 02

Наша ціль — зібрати 100 мільйонів гривень на систему протидії дронам. Ми не можемо розкрити їх виробника та назву, але вона точно допоможе виявляти та знищувати ворожі дрони. Захистити від ударів наші об’єкти критичної інфраструктури. Саме такі системи стоять на озброєнні країн НАТО", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що збір триватиме з 9:00 14 жовтня до 23:00 15 жовтня.

Топ коментарі
+16
скільки ловців шахідів можна купити за державний кошт якщо не списувати Коломойському і компанії мільярди гривень???? Просимо ППО у Заходу? а що дешевші засоби протидії не ефективні? і до речі Квартал з орденоносцями щось донатить?
показати весь коментар
14.10.2022 12:22 Відповісти
+10
Так США вже анонсували передачу протидроннів засобів. Чи це як із зимовою формою від Канади, якою малярша від імені МО вже забезпечила всіх солдат?
показати весь коментар
14.10.2022 12:18 Відповісти
+8
Притула та Стерненко хоч рапортують про витрати. а що зелені роблять з грошима - велике питання. Ви знаєте, кому донатити
показати весь коментар
14.10.2022 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
креативний підхід
показати весь коментар
14.10.2022 12:15 Відповісти
Притула та Стерненко хоч рапортують про витрати. а що зелені роблять з грошима - велике питання. Ви знаєте, кому донатити
показати весь коментар
14.10.2022 12:16 Відповісти
БУДЬТЕ УВАЖНІ ! За Донати!В Ютюбі багато є таких,які ніби то збирають гроші на ЗСУ...Називаючи свої "відосіки"патріотичними назвами та аватарками з гербом або прапором України,і говорячи українською..Але Ви ніколи не бачили їх облич і голоса видозмінені через компрограми. Вони наробили собі каналів на Ютюбі по декілька штук, з закликами донатити на ЗСУ..Але це Вороги,які збирають кошти для ворога/бо колоборантів в Україні, надзвичайно багато, та ті які хочуть наживитись під час віни/.
показати весь коментар
14.10.2022 12:32 Відповісти
це звичайні наші з вами співгромадяни-жуліки, кожен другий (якщо не 73%), починаючи з Гундосіка
показати весь коментар
14.10.2022 12:45 Відповісти
Де вони рапортують? 600 мільйонів "на спутнік" улетіло в чорну діру!
ЖОДНОГО знімка з того "спутніка" навіть сфальсифікувати не змогли!
показати весь коментар
14.10.2022 12:43 Відповісти
гаси дупу. все є, а ти істеричка
показати весь коментар
14.10.2022 12:49 Відповісти
Так США вже анонсували передачу протидроннів засобів. Чи це як із зимовою формою від Канади, якою малярша від імені МО вже забезпечила всіх солдат?
показати весь коментар
14.10.2022 12:18 Відповісти
Тихше, не пали контору, бо ******** нічого не вдасться
показати весь коментар
14.10.2022 12:22 Відповісти
что с географией? см. параметр "площадь Украины" и не делай глупых заявлений.
показати весь коментар
14.10.2022 12:34 Відповісти
До чого тут площадь України і те що МО витрачає мільярди незрозуміло на що , а те що треба повинні збирати волонтери та наші союзники?
показати весь коментар
14.10.2022 14:10 Відповісти
Действительно, к чему площадь Украины. Может к тому что чем больше защищаемая площадь, тем бОльшее количество необходимо различных средств для защиты? Или ты думаешь США выдадут столько чтобы закрыть 100тыс. кв км фронта? Пробуй немного пользоваться логикой.
показати весь коментар
14.10.2022 14:17 Відповісти
Я не пойму ти що ****** чи просто зеблан? Я питаю якого буя 90 мільярдів йде зараз дороги, мільярди боргів списують бєні, МО займаєть тільки мемами в інтернеті та надіється що зимову форму хтось нам дасть , мільярди витрачають на їх шо - а потім вони виходять і кажуть: " давайте люди скидатись на протидронні системи" бо бл за 8 місяців ніхто до цього не додумався.
показати весь коментар
14.10.2022 14:32 Відповісти
а далі будуть бити себе в груди що на складі є запас дронів
як це було з броніками
показати весь коментар
14.10.2022 13:21 Відповісти
Гарна справа. Проте банк міг би не брати комісію за кредитні кошти. Ну то таке....
показати весь коментар
14.10.2022 12:19 Відповісти
так і не бере. я донатив приватівською картою і жодних %
показати весь коментар
14.10.2022 12:58 Відповісти
Моно зняв 20 грн.
показати весь коментар
14.10.2022 13:21 Відповісти
вибачте, хто знає про "армію дронів" цього міністра? які результати?
показати весь коментар
14.10.2022 12:20 Відповісти
Давайте вгадаю, доларовий мультимільйонер зеленський знову не задонатить на потреби ЗСУ.
показати весь коментар
14.10.2022 12:21 Відповісти
...вже давно мільярдер! один Оман більше мільярда затягнув!
показати весь коментар
14.10.2022 12:46 Відповісти
скільки ловців шахідів можна купити за державний кошт якщо не списувати Коломойському і компанії мільярди гривень???? Просимо ППО у Заходу? а що дешевші засоби протидії не ефективні? і до речі Квартал з орденоносцями щось донатить?
показати весь коментар
14.10.2022 12:22 Відповісти
Я перекинул с монобанка деньги. Но осталась горечь. Банк снял деньги за перечисление. Приватбанк при благотворительных перечислениях ни копейки не берет. Моно банк попиарился и заработал на благотворительности
показати весь коментар
14.10.2022 12:30 Відповісти
Не Донатьте незнайомим! Не донатьте ворогам!
показати весь коментар
14.10.2022 12:33 Відповісти
Это я первый раз перечислил с монобанка, теперь только с привата. Вся благотворительность через приватбанк подтверждается и по телевизору.
показати весь коментар
14.10.2022 12:42 Відповісти
Дубилетам же ж надо за что то жить!
показати весь коментар
14.10.2022 12:47 Відповісти
Я закинула з Привата. Без комісії
показати весь коментар
14.10.2022 12:47 Відповісти
Ерундой не страдайте. Сегодня-завтра доедут системы глушения дронов. Эта сотня закроет всю территорию нужную. Они же на поля их не направляют в конце концов.
показати весь коментар
14.10.2022 12:32 Відповісти
Це не єрунда,а перспективний проект общипування гусаків.
показати весь коментар
14.10.2022 14:18 Відповісти
Это жулик Лаченков не поделил бабло "на спутник"с жуликом Притулой - и теперь зажигает новый жульнический проект? Да еще и с Монобанком! Сразу бы с Беней организовал сбор!
показати весь коментар
14.10.2022 12:48 Відповісти
Забыл добавить: жулик с папой-гру-шником и мамой-судьёй
показати весь коментар
14.10.2022 12:50 Відповісти
Притулі і Лаченкову ні копійки не дам 😡
показати весь коментар
14.10.2022 12:53 Відповісти
Банда зелёных крыс обворовывает ЗСУ ,а люди скидываются на армию....ВСЕХ КРЫС НА ФОНАРНЫЕ СТОЛБЫ
показати весь коментар
14.10.2022 13:16 Відповісти
В каждом городе найдется по 60 мужчин добровольцев, готовых взять стрелковое оружие от государства и организовать круглосуточно по 6ти часовое дежурство по 2-3 человека вокруг критичных объектов для города. Подумайте об этом! Я знаю ~30-60 человек, готовых на добровольных условиях выполнять эти функции.
показати весь коментар
14.10.2022 13:35 Відповісти
Шахрай збирає лаве з довірливих лохів.Лох,-нє мамонт.
показати весь коментар
14.10.2022 14:15 Відповісти
Сделайте лучше копию шахида, наладьте массовое производство и отправляйте на кацапию.
показати весь коментар
14.10.2022 14:28 Відповісти
не чіпайте владу зеленського та розставлених ним людей.

бо ви просто хочете змінити зеленського на иншого зеленського коли пропонуєте ім'я.

змінювати треба саму суть держави.

бо це несправедливо що 3 олігарха і 3 тисячі їхньої челяді вирішують долю 30 мільйонів які як слухняні вівці на виборах голосують за отих трьох олігархів вже 32 роки поспіль.
показати весь коментар
14.10.2022 14:46 Відповісти
Uniteted24 разом з....

Тобто 50% коштів буде відразу вкрадено..