ЗСУ готують Запорізьку область до деокупації, - Федоров

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ
Тільки останніми днями неподалік від Гуляйполя знищено склад боєприпасів та поранено більш як 20 окупантів. У Токмаку знищено 10 одиниць військової техніки та поранено до 40 військовослужбовців. У Пологах – до 30 поранених окупантів", - йдеться в повідомленні.
Також у Кам’янці-Дніпровській українські військові знищили 7 одиниць військової техніки та поранили близько 40 російських військовослужбовців.
"В районах населених пунктів Оріхів, Кінські Роздори та Токмак, уражено близько 100 окупантів. Серед них понад 25 щойно мобілізованих. В районі населеного пункту Бердянськ знищено 4 комплекси С-300", - додав Федоров.
Топ коментарі
+18 Mykola Trofimenko #538463
показати весь коментар
16.10.2022 11:01 Відповісти Посилання +9 Nikolai Chizhevsky
показати весь коментар
16.10.2022 11:06 Відповісти Посилання +7 Иван Мозговой #384171
показати весь коментар
16.10.2022 11:03 Відповісти Посилання
кажуть здаеться мне что Херсонськая для отвлечения внимания а начнут с Запорожской обл -як була несподіванка с Харьков обл афішуючи звільнення Херсонської ще в серпні