10378 відвідувачів онлайн

ЗСУ готують Запорізьку область до деокупації, - Федоров

вибух,склад,штефан

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ 

Тільки останніми днями неподалік від Гуляйполя знищено склад боєприпасів та поранено більш як 20 окупантів. У Токмаку знищено 10 одиниць військової техніки та поранено до 40 військовослужбовців. У Пологах – до 30 поранених окупантів", - йдеться в повідомленні.

Також у Кам’янці-Дніпровській українські військові знищили 7 одиниць військової техніки та поранили близько 40 російських військовослужбовців.

"В районах населених пунктів Оріхів, Кінські Роздори та Токмак, уражено близько 100 окупантів. Серед них понад 25 щойно мобілізованих. В районі населеного пункту Бердянськ знищено 4 комплекси С-300", - додав Федоров.

Топ коментарі
+18
Це добре, але афішувати не варто, нехай буде несподіванкою.
показати весь коментар
16.10.2022 11:01 Відповісти
+9
там деякі военкори кацапські вже щось підозрюють кажуть здаеться мне что Херсонськая для отвлечения внимания а начнут с Запорожской обл -як була несподіванка с Харьков обл афішуючи звільнення Херсонської ще в серпні
показати весь коментар
16.10.2022 11:06 Відповісти
+7
нам би Херсон для початку...
показати весь коментар
16.10.2022 11:03 Відповісти

Завантаження...