9230 відвідувачів онлайн
7 359 19

США підняли винищувачі, щоб перехопити два російські бомбардувальники біля Аляски

винищувач

Про це заявили у Командуванні повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD), повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Російські Ту-95 не зайшли у суверенний повітряний простір ані Канади, ані США, проте були у зоні розпізнання ППО, в якій будь-які повітряні судна ідентифікуються та відстежуються в інтересах безпеки.

При цьому у командуванні зазначили, що дії російських літаків "не нагадували погрозу чи провокацію".

"NORAD відстежує та ідентифікує іноземні військові літаки, які входять у зону ППО, регулярно відстежує пересування іноземних повітряних суден та, за необхідності, супроводжує їх із зони ідентифікації ППО", - зазначили у комюніке.

Про такий випадок повідомляли також у середині вересня, на той час це був щонайменш четвертий випадок за місяць.

Топ коментарі
+11
тим часом на вата-новини: екіпажі ф-16 в паніці, командир радару на алясці застрелився, пентагон на колінах просить шойгу відкликати бомардіровщики!!1
показати весь коментар
19.10.2022 09:15 Відповісти
+6
Надо не перехватывать а сразу забивать. Ибо нех шастать.
показати весь коментар
19.10.2022 09:13 Відповісти
+5
Лучше бы они по тихому самолеты с иранскими дронами в море утопили.
показати весь коментар
19.10.2022 09:24 Відповісти

Завантаження...