9601 відвідувач онлайн

Іран радить своїм громадянам залишити Україну

іран

Влада Ірану, який постачає Росії озброєння для війни проти України, рекомендувала своїм громадянам не їздити до України та залишити її територію у разі перебування там.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву, розміщену на сайті МЗС Ірану.

"У зв'язку з ескалацією військового конфлікту та посиленням нестабільності в Україні всім громадянам Ірану наполегливо рекомендується утриматися від поїздок до цієї країни. Також у цьому оголошенні всім громадянам Ірану, які проживають в Україні, рекомендується залишити цю країну, щоб зберегти своє життя та безпеку", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+41
на дронах суки летіть, до себе додому.
показати весь коментар
21.10.2022 12:38 Відповісти
+29
Умный ход. Потому что еще пару атак и мы их почастям домой отправим )))
показати весь коментар
21.10.2022 12:39 Відповісти
+21
Мразі обрізані, на йух з України. До ***** кіздуйте, там смокчіть.
показати весь коментар
21.10.2022 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на дронах суки летіть, до себе додому.
показати весь коментар
21.10.2022 12:38 Відповісти
Стабільно якщо в Україні не Стабільно
показати весь коментар
21.10.2022 12:45 Відповісти
Головне шо в німеччині стабільно!
Ти вже підмила сраку фрау шмеркель?!
показати весь коментар
21.10.2022 13:02 Відповісти
Умный ход. Потому что еще пару атак и мы их почастям домой отправим )))
показати весь коментар
21.10.2022 12:39 Відповісти
Свинячих шкур и смальцю їм за комірець, падлам.
показати весь коментар
21.10.2022 15:37 Відповісти
Ну так при отправке по частям - упаковывать в свинину )))
показати весь коментар
21.10.2022 15:41 Відповісти
И чем быстрее, суки, тем лучше! Кто-то сомневается, что полотенцеголовые выпускают из страны кого-то, кого не контролирует КСИР???????????
показати весь коментар
21.10.2022 12:41 Відповісти
Мразі обрізані, на йух з України. До ***** кіздуйте, там смокчіть.
показати весь коментар
21.10.2022 12:41 Відповісти
А вони що кудись їздять взагалі? 😱
показати весь коментар
21.10.2022 12:42 Відповісти
Ще й набагато більше ніж ми. Це не жарт.
показати весь коментар
21.10.2022 13:23 Відповісти
Середня заробітна плата 455 ує.
показати весь коментар
21.10.2022 13:25 Відповісти
Їх тільки в Британії як собак.....
показати весь коментар
21.10.2022 13:36 Відповісти
тікайте мрозота - вам не місце в Україні
показати весь коментар
21.10.2022 12:42 Відповісти
Питухи!
Теперь я понимаю почему иран находится под санкции всего мира!
показати весь коментар
21.10.2022 12:44 Відповісти
а так хорошо жили, сваливать надо
показати весь коментар
21.10.2022 12:45 Відповісти
من نمی خواهم اینجا را ترک کنم. خیلی روح انگیز بود، در خانه!
показати весь коментар
21.10.2022 15:36 Відповісти
👍
показати весь коментар
21.10.2022 15:41 Відповісти
Геть з України, іранець брехливий!!!
показати весь коментар
21.10.2022 12:46 Відповісти
"На фоне эскалации" Суки, с чьей помощью, в том числе, происходит эта эскалация? Террористы остаются террористами.
показати весь коментар
21.10.2022 12:46 Відповісти
Заборонити іранцям взагалі видавати дозволи на відвідування країни, всі іранці хто зараз на окупованій території автоматично злочинці.
показати весь коментар
21.10.2022 12:48 Відповісти
В 3 шії гнати той сцяний Іран звідси! І ще по мордам би надавати тварюкам!
показати весь коментар
21.10.2022 12:50 Відповісти
Це вони тим своїм п*дарасам-інструкторам, що вчать орківських п*дарасів своїми дронами літати?
Ай справді - геть нах*й звідси, бл*ді бородаті!
показати весь коментар
21.10.2022 12:51 Відповісти
Извините, но на улице Киева просто не бывает "хороших иранских".
Я понимаю что есть люди, но блин, ..... объясните это чуваку, у которого там напр. эта хрень, "мопед" убила друга или женщину....
так что - чемодан говна, вокзал - ------------------Рашечка.., если осталось сообщение.
хотя я бы не трогал людей, они все просто против Хомейни и прочего....
но просто некомфортно чувствуют ся там, куда ваши твари спонсируют удары этой хренью. поддумать только - режим Ирана... ждет пришествия там вроде Пророка и т.д.... уже неуютно будет, будь я иранцем. ну не объяснишь мужику у которого семья погибла от этой рани, то, шо ты мол просто иранец.
я бы то старался понять, но просто не все такие толерантные и не все любят Аллаха, да сравится Вымя егО!1
показати весь коментар
21.10.2022 12:51 Відповісти
их можно, к примеру, на свиноферму отправить работать. Воровать не будут.
показати весь коментар
21.10.2022 12:53 Відповісти
Ага 🐷🐷🐷 Або на спиртзавод. Гляба побачиш картину, як горівчєний іранець рачкує по цеху, матюкаючись на фарсі
показати весь коментар
21.10.2022 15:40 Відповісти
😂😂😂
показати весь коментар
21.10.2022 15:42 Відповісти
ИРАН СТРАНА ЖИВУЩАЯ В РЕЛИГИОЗНОМ РАБСТВЕ И БЕСПРАВИИ ГДЕ ВО БЛАГО РЕЛИГИИ УБИВАЮТ СВОИХ И ЧУЖИХ НЕУГОДНЫХ СТРАНА ГДЕ ТЕРОРИЗМ ПОСТАВЛЕН НА ОДНУ СТУПЕНЬ С РЕЛИГИЕЙ ТО ЕСТЬ РЕЛИГИОЗНЫЙ ТЕРОРИЗМ ТО С ТАКОЙ СТРАНОЙ ВООБЩЕ НЕ О ЧЕМ ГОВОРИТЬ И ВЕСТИ ДИАЛОГИ
показати весь коментар
21.10.2022 12:55 Відповісти
воно так, але, парубче, ти їбанувся?
не кричи, а потім давай тихіш.
показати весь коментар
21.10.2022 20:41 Відповісти
Сколько бы денег не давали, но таким странам как Иран, КНДР, Китай и тд нужно запретить учиться в университетах Украины. А то получается, что за временную выгоду в три копейки ублюдочные страны получают знания, которые потом применяют против нормальных стран. Уверен, что среди тех рабочих, которые клепают иранские беспилотники найдется не один, который получил инженерное образование в Украине.
показати весь коментар
21.10.2022 12:55 Відповісти
Полотенца намотали на свои тупые бошки и вон из Украины, ишаколюбы - аллахоакбаровцы !
показати весь коментар
21.10.2022 12:57 Відповісти
кстати можешь посм. ролик история без мифов про войну там.\
между Ирпком и Ираном, неплохо. на ютубе, рекомендую, вчера смотрел. довольно ясно - даже совок поддерживал Ирак.
показати весь коментар
21.10.2022 13:06 Відповісти
Перефразовуючи Нємцова можна сказати, що влада ірану "******і" фанатики. Бо тільки такі будуть допомагати руйнувати країну з якої отримують велику кількість дешевого продовольства.
показати весь коментар
21.10.2022 13:03 Відповісти
І паскудні ганчірки з тупих голів познімайте!
показати весь коментар
21.10.2022 13:04 Відповісти
І виводків своїх ,яких прижили з місцевими б...ми не забудьте.
показати весь коментар
21.10.2022 13:09 Відповісти
Та просто опублікуйте перелік громадян Ірану, які перебувають в України, бажано з останніми адресами. За все інше не переймайтеся.
показати весь коментар
21.10.2022 13:10 Відповісти
Даёшь первентивные ковровые бомбардировки Ирана авиацией США!
Киньте хотябы сотню тамогавков по заводам этих пид...ов.
Этими гадами ещё универы наши битком набивали....выкинуть их всех из страны в течении 48 часов.
показати весь коментар
21.10.2022 13:20 Відповісти
С Зеленским шутки плохи, это решительный европейский политик, не то что пузатые совковые алкаши.
показати весь коментар
21.10.2022 13:33 Відповісти
Це ти про кого? Невже про зє!льоноє? Мдє, з Америки воно видніше, особливо з Брайтон біч
показати весь коментар
21.10.2022 16:35 Відповісти
Це був сарказм, сподіваюсь?
Не можна у здоровому розумі таке писати на серйозних борщах...
показати весь коментар
21.10.2022 22:23 Відповісти
В рекомендациях бородатых ********-террористов Аятолл не нуждаемся)
показати весь коментар
21.10.2022 13:38 Відповісти
Особенно это касается тех кто недавно на временно оккупированные территории припхался кацапов пользованию дронами обучать.
показати весь коментар
21.10.2022 13:44 Відповісти
Цілком підтримую, хай киздують назад в свій рай для релігійних імбецилів-фанатиків.
Ще б кацапи те саме зробили зі своєю місцевою ватою - взагалі зашибісь було...
показати весь коментар
21.10.2022 14:13 Відповісти
Правильно нарисовали пророка муха меда в журнале Шарли Евдо,в точку!!
показати весь коментар
21.10.2022 14:32 Відповісти
Муханамеді... Ну, на оцет їм не кортить...
показати весь коментар
21.10.2022 16:32 Відповісти
Китайцы первыми свалили из Украины .. теперь братья мусульмане...товаристч Си из Манджурии энд Аятоллы Персы одна Банда ...
показати весь коментар
21.10.2022 14:54 Відповісти
Що, усі? Щось я дуже сумніваюсь
показати весь коментар
21.10.2022 16:31 Відповісти
3,14здуйте з України, прислужники кремлефюрера, ще й так швидко, щоб ваші простині на ноги намотувалась!!!
показати весь коментар
21.10.2022 15:37 Відповісти
І чим скоріше і подалі, тим краще - н@хєр з пляжу
показати весь коментар
21.10.2022 16:30 Відповісти
Осенью, все перелетные птицы, в частности иСранские петухи- летят на ЙУХ.
показати весь коментар
21.10.2022 16:49 Відповісти
Это понятно. Потому что Иран сейчас бомбит Украину руками кацапов. Не стыдно, а?
показати весь коментар
21.10.2022 16:52 Відповісти