7620 відвідувачів онлайн

З українським прапором у Крим прийде Європейський Союз, - Зеленський

крим

Повернення українського прапора до Криму означатиме прихід на півострів Європейського Союзу в повному розумінні цих слів.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, виступаючи у вівторок в онлайн-форматі на парламентському саміті "Кримської платформи", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Прихід українського прапора до Криму - це прихід на півострів Європейського Союзу в повному розумінні цих слів, усіх рівнів нашої інтеграції", - сказав він.

"Повернення українського прапора до Криму - це повернення звичайних для Європи "нормальностей" - безпечної, соціальної, культурної. Це колосальні можливості розвитку. Всього цього у Криму наразі немає, не може бути. Росія позбавила наш півострів розвитку", - заявив президент.

"Повернення українського прапора - це захист прав людини, свобода для всіх людей у Криму, для всіх спільнот", - наголосив він.

Для досягнення цієї мети, сказав Зеленський, "нам потрібна достатня підтримка - оборонна, фінансова, санкційна - як фундамент майбутнього Криму". "Потім, коли ми вийдемо на наші кордони, потрібен буде ваш досвід - із безпеки, політичний, юридичний, соціальний", - сказав він, звертаючись до учасників саміту.

Це потрібно буде, щоб "повернути Криму повноцінне життя, а людям у Криму - справедливість", - наголосив Зеленський.

"Ми маємо зробити наш формат стартом для інших гуманітарних та політичних платформ, сприяти деокупації інших територій - від Придністров'я до "північних територій" (чотири курильські острови. - Ред.).

"Обіцяйте мені, що обов'язково завітаєте до нашого українського Криму відразу, щойно повернемо туди національний прапор", - сказав також Зеленський, звертаючись до учасників саміту.

Топ коментарі
+12
спочатку-фільтрація і екстрадиція всіх москалів-- прапор ім подавай
показати весь коментар
25.10.2022 12:05 Відповісти
+9
А чому ж ти тікав від призову і не захистив Крим?
показати весь коментар
25.10.2022 12:09 Відповісти
+7
Шукаю племіннику ківларовий шолом і бронік. А на сайті уся форма для ЗСУ, але рекламірує її чомусь зе. У нього що обов'язки закінчилися і чи налоги перечисляє на ЗСУ?
показати весь коментар
25.10.2022 12:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
спочатку-фільтрація і екстрадиція всіх москалів-- прапор ім подавай
показати весь коментар
25.10.2022 12:05 Відповісти
ой...там важко буде...думаю шо 40 років,треба буде "гавань" водити від моря до моря,щоб вивітрити "камні с нєба".
показати весь коментар
25.10.2022 12:09 Відповісти
Була б політична воля. Поліграф, з портретом ***** і питанням: "любиш владімір владімірича?" ніхто не відміняв.
Я б навіть ще простіше зробив. Най би це робили не ми, а кримські татари. Віддати їм Крим і автономні права на нього, але закріпити там вже НАШІ військові бази, форевер енд евер. І хай самостійно чистять ряди і віджимають майно у орків.
показати весь коментар
25.10.2022 12:12 Відповісти
Потім там з'являться турки як родичі кримських татар, ще через деякий час кацапи як друзяки турків. Бінго. Тільки не для нас.
показати весь коментар
25.10.2022 12:29 Відповісти
Но сначала подотдел очистки
показати весь коментар
25.10.2022 12:08 Відповісти
А чому ж ти тікав від призову і не захистив Крим?
показати весь коментар
25.10.2022 12:09 Відповісти
четыре раза призывался в армию, которой не было? отличное земышление!
показати весь коментар
25.10.2022 12:21 Відповісти
Так зебіли вважають що Порошенко 5 років розкрадав армію, а ЗЕ створив за 3 роки армію яка зараз навалює кацапам
показати весь коментар
25.10.2022 12:25 Відповісти
...вальдемар, а кримські апартаменти будеш знов переоформлювати за українськими законами?
показати весь коментар
25.10.2022 12:10 Відповісти
Нуу в ЄС немає стільки крадіїв , хабарників, та ворожих "кротів" при владі
показати весь коментар
25.10.2022 12:14 Відповісти
Будет торжественный окончательный подрыв моста в комплекте с феерверком) 🎅🎉

показати весь коментар
25.10.2022 12:14 Відповісти
Міст як символ окупації має бути знищений до закінчення війни. А вже після війни за рахунок кацапських репарацій залишки мають бути остаточно демонтовані кацапським полоненими. Щоб і сліду не лишилось!
показати весь коментар
25.10.2022 16:57 Відповісти
Взагалі то вступ до ЄС не зовсім ясна перспектива в найближчому майбутньому. Він що, натякає на те, що звільнення Криму - туманна перспектива? Знову не знає як говорити? Понесло?
показати весь коментар
25.10.2022 12:15 Відповісти
звільнений від кацапської окупації українській Крим має стати національно територіальною автономією корінного народу Криму - кримських татар (киримли) !!! усе як цапське, починаючи від дибільного, апсолютно штучного сруцького недоязіка і закінчуючи фсб/кгб сектою (упц мп-рпц) має П Н Х як з Криму, так і з України !!!
показати весь коментар
25.10.2022 12:16 Відповісти
Через який час після створення національної автономії в Криму ми почуємо заклики до національних автономій гагаузів на Одещині, угорців, словаків, румунів, поляків, білорусів на заході країни. Та і просто різноманітних рузьге на всіх теренах?
показати весь коментар
25.10.2022 12:33 Відповісти
не буде !!! усі ці народи мають свої етнічні країни, а кримські татари не мають !!! це земля кримських татар (киримли), а також кримчаків і караїмів !!!
показати весь коментар
25.10.2022 12:42 Відповісти
гагаузи не мають
показати весь коментар
25.10.2022 13:51 Відповісти
гагаузи це кацапізовані, типу правословні турки !!!
показати весь коментар
25.10.2022 13:52 Відповісти
та ні, у них є своя гагаузька мова. Окремий народ, що налічує 250 тис. людей (розселених в різних країнах)
показати весь коментар
25.10.2022 15:37 Відповісти
Читаємо по літерам, КРИМСЬКА ОБЛАСТЬ,
ніяких автономій, у складі України.
показати весь коментар
25.10.2022 12:38 Відповісти
не згоден ...
показати весь коментар
25.10.2022 12:43 Відповісти
Як ти собі уявляєш диктатуру татар в Криму? В Криму 7,5% татари. Подумай головою і тоді до тебе дійде що "татарська автономія в Криму" закінчиться там величезною різаниною в якій татар виріжуть за тиждень до останнього. І буде за що! В татар, безумовно, накипіло, але давати їм "ярлик на правління" це повний ідіотизм. Кримська область і закони України. Досить з нас "автономій". А "етнічна автономія" з управляням етнічною меншістю населення закладає не тільки основи для громадянської війни , а й для міжнародних та релігійних конфліктів. Ти не "добрий вуйко". Ти злий, або дурний.
показати весь коментар
25.10.2022 17:09 Відповісти
З ЗЕ нас в ЄС не візьмуть і з ЗЕ ми Крим не повернемо
показати весь коментар
25.10.2022 12:17 Відповісти
Шукаю племіннику ківларовий шолом і бронік. А на сайті уся форма для ЗСУ, але рекламірує її чомусь зе. У нього що обов'язки закінчилися і чи налоги перечисляє на ЗСУ?
показати весь коментар
25.10.2022 12:22 Відповісти
нічого такого - лише культ особистості
показати весь коментар
25.10.2022 12:49 Відповісти
Зеленскому ЕС сказал верни все територии иначе ЕС вам не видать. Так он трубит по ходу
показати весь коментар
25.10.2022 12:26 Відповісти
Предвыборная компания Зе,если бы не было так страшно то сейчас бы в турне по Украине поехал, с умным лицом рассказывать как ему тяжело живеться во время войны, он же думал часть Украины слить и по тихому уйти в лес а в январе в отпуск в Буковель видосики снимать но украинский народ решил иначе, слава богу,что в Украине есть патриоты
показати весь коментар
25.10.2022 12:38 Відповісти
А мені воно далеко не таким показалося,в сенсі обличчя
показати весь коментар
25.10.2022 12:42 Відповісти
Скоро в освобожденном украинском Крыму будут отдыхать украинцы, татары, поляки, немцы, чехи и другие союзники Украины по НАТО. Крым будет их здравницей. Кацапам вход будет запрещен.
показати весь коментар
25.10.2022 12:28 Відповісти
Все населення Криму скрізь полиграф, "Миротворец" тощо...
Хто має руz паспорти зниження в громадських правах на 20 років, ніяких пенсії та соц виплат.
колаборантив та зрадникив, рвати укр паспорт та депортація, нехай потім спробують востановити громадянство
Ніяких автономий, Кримска область України
показати весь коментар
25.10.2022 12:47 Відповісти
Виборчого права їм точно не надавати. Лише після проходження іспиту на українське громадянство.
показати весь коментар
25.10.2022 12:48 Відповісти
Почти 20 лет каждый украинский президент обещает ЕС.
показати весь коментар
25.10.2022 12:49 Відповісти
Гарний хід - пообіцяти кримським лишенцям Євросоюз.
Але є одна заковика, яка буде цьому завадою - це ЗЄвлада.
показати весь коментар
25.10.2022 15:24 Відповісти
Ага ага вже 8 років ніяк не повернеться 😂