7752 відвідувача онлайн
5 143 8

Двох росіян, які фотографували військові об’єкти, затримали у Норвегії

норвегія

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Протягом останніх тижнів у Норвегії було заарештовано та затримано декілька громадян Росії з безпілотниками. У зв'язку з санкціями проти Росії, російським громадянам заборонено керувати безпілотниками на норвезькій території.

Наразі в Нордланді заарештовано ще двох осіб. За інформацією телеканалу TV2, їх підозрюють у тому, що вони фотографували на камеру військові об'єкти.

"Поліція в Нордланді може підтвердити, що двоє громадян Росії були заарештовані на півночі округу в суботу 22 жовтня. Їм було пред'явлено звинувачення у незаконному фотографуванні, і сьогодні, в понеділок, вони будуть взяті під варту. Справа буде передана в PST (норвезька поліцейська служба безпеки. - Ред.), і подальшим розслідуванням справи займатиметься PST", - повідомив адвокат поліції і керівник прокуратури Північної Нордландії Штеффен Равносен.

Більшість арештів останнім часом були проведені на півночі Норвегії. У всіх випадках обвинувачені заперечують кримінальну провину. Самі вони стверджують, що є туристами.

Завантаження...