14252 відвідувача онлайн
16 752 92

Війська РФ успіху не мають. Наші рубежі залишаються незмінними, а оборонна операція виконується успішно, - Залужний

залужний

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний поговорив з головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі.

Про це повідомив Залужний в телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Кожну телефонну розмову з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі я починаю зі слів вдячності особисто генералу, Президенту Байдену та всьому Американському народу за допомогу, завдяки якій ми продовжуємо боротьбу.

Повідомив своєму візаві, що Сили оборони України зосереджують зусилля на таких ключових завданнях:

▪️звільнити окуповані території,
▪️не допустити захоплення ворогом нових ділянок,
▪️забезпечити прикриття обʼєктів критичної інфраструктури нашої держави засобами протиповітряної та протиракетної оборони,
▪️продовжити формування та підготовку резервів для ведення майбутніх бойових дій.

Попри абсолютну вогневу перевагу, збільшення кількості військ та, відповідно, атак за рахунок, у тому числі мобілізованих, противник успіху не має. Завдяки мужності та професійності українських солдат і офіцерів наші рубежі залишаються незмінними, а оборонна операція виконується успішно відповідно до плану", - розповів Залужний.

Топ коментарі
+46
Пощастило нам з головнокомандувачем ЗСУ.
Не знаю, як кому, а для мене Залужний - Бог!
показати весь коментар
29.10.2022 00:36 Відповісти
+42
Залужний -єдина людина в Україні від влади, до якої є довіра.
показати весь коментар
29.10.2022 00:36 Відповісти
+42
До речі, всі в курсі, що Залужний з Міллі та Остіном розмовляє без перекладача на англійській?
показати весь коментар
29.10.2022 00:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пощастило нам з головнокомандувачем ЗСУ.
Не знаю, як кому, а для мене Залужний - Бог!
показати весь коментар
29.10.2022 00:36 Відповісти
За рузкім карабльом
показати весь коментар
29.10.2022 01:07 Відповісти
Українці ще мордву москвороту не питали, що нам робити у власній хаті.
показати весь коментар
29.10.2022 01:19 Відповісти
а почему Залужный должен оказаться перевертышем? что за бред сумашедшего?
показати весь коментар
29.10.2022 02:32 Відповісти
Не звертайте уваги на довбойоба.
показати весь коментар
29.10.2022 06:43 Відповісти
Залужний -єдина людина в Україні від влади, до якої є довіра.
показати весь коментар
29.10.2022 00:36 Відповісти
І яка не ділилісь з ОПою інформацією при обороні Києва, за що ті аж на його генералів угаловку нарисавали за оборону аеропорту Жулян
показати весь коментар
29.10.2022 00:42 Відповісти
Менше тут ****.іть, бо зелені читають-будуть Залужному палки в спиці вставляти
показати весь коментар
29.10.2022 00:56 Відповісти
Дякую, ще б наступальну...
показати весь коментар
29.10.2022 00:37 Відповісти
До речі, всі в курсі, що Залужний з Міллі та Остіном розмовляє без перекладача на англійській?
показати весь коментар
29.10.2022 00:38 Відповісти
Що тільки дізнався, що Залужний вільно володіє англійською?
показати весь коментар
29.10.2022 00:40 Відповісти
Це добре. Але на мою думку знання англійської - це мінімум яким повинні володіти чиновники починаючи від начальника окремого підрозділу (управління чи департаменту), не кажучи вже про заступників міністрів, міністрів, депутатів.
показати весь коментар
29.10.2022 12:35 Відповісти
Слава Захисникам України!!
Смерть рашистам ***** та гнидам, що наживаються на горі Українців !!!
‼️🇺🇦⚔️❤️✊👏😡👍✌️🇩🇪🇨🇦🇹🇷🇱🇹🇪🇺🇦🇿🇯🇵🇮🇩🇺🇸🇳🇴🇬🇧🇪🇪🇸🇪🇫🇮🇨🇿+ вес Світ підтримує Україну‼️‼️‼️❤️❤️
показати весь коментар
29.10.2022 00:40 Відповісти
Респект КОМАНДНІЙ ПРАЦІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ‼️‼️‼️❤️❤️❤️✊👍
показати весь коментар
29.10.2022 00:42 Відповісти
Надо скинуться Пану Залужному на хорошую шаблю, для парада Победы.
показати весь коментар
29.10.2022 00:45 Відповісти
Він вже мав меч від Королеви Великобританії як кращий випускник академії Генштабу

Але то була переходячи нагорода
А вот *****, а може й гетьманська булава пану Генералу Заслуженому підійшли б
показати весь коментар
29.10.2022 08:07 Відповісти
Залужный - Гетьман по ФАКТУ‼️❤️💙💛🙏🙏🙏Слава ЗСУ‼️
показати весь коментар
29.10.2022 18:48 Відповісти
Куме, а як англійською буде російське військо?

Рашн трупс. Боже, як гарно звучить!
показати весь коментар
29.10.2022 08:19 Відповісти
краще булаву
показати весь коментар
29.10.2022 08:56 Відповісти
І булаву.
показати весь коментар
30.10.2022 00:10 Відповісти
Піду спокійно спати..!
показати весь коментар
29.10.2022 00:46 Відповісти
Зеленський довів ситуацію до повномаштабної війни і йому немає віри
показати весь коментар
29.10.2022 00:47 Відповісти
Який би зеленський не був але повномаштабну війну розпочала раха.
показати весь коментар
29.10.2022 07:21 Відповісти
только кто козыри сдал свиноцабакам...?
показати весь коментар
29.10.2022 07:56 Відповісти
мордор почав війну у 2014 році, а з 2019 отримав можливість захопити всю територію, а ось дав йому таку можливість саме народний вибір.
показати весь коментар
29.10.2022 10:55 Відповісти
ТІЛЬКИ ТОМУ, що ЦЕ обрізане нещастя опинилося при владі війна і розпочалася. Хто ж з них знав, що народ не допустить цего і Дуже ШВИДКО ПЕРЕВИХОВАЄ вєрховнага.
показати весь коментар
30.10.2022 00:14 Відповісти
«Польське військо повинно бути настільки численним і таким сильним, щоб саме його існування відлякало агресора. Кремлівські правителі сильних не вдарять, коли вони бачать слабкість, вони нападають»,----------Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.
показати весь коментар
30.10.2022 05:55 Відповісти
Ну да это не Путин виноват и кацапия а Зеленский. 🤡
показати весь коментар
29.10.2022 23:22 Відповісти
Кожен після Перемоги відповість за своє:
-***** і раша - за військову агресію;
-обрізаний - за НЕНАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ СВОЇХ СЛУЖБОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ, що призвело до тяжких наслідків.
показати весь коментар
30.10.2022 00:18 Відповісти
Так задзвонить Залужному та підкажить...бо він без Ваших порад зовсім розгубился
показати весь коментар
29.10.2022 01:14 Відповісти
кацап подожди - стой на месте никуда не уходи счас хаймарс подвезут на точку и ты увидишь наступление Залужного
показати весь коментар
29.10.2022 02:35 Відповісти
Хай Бог оберігає і допомагає нашим захисникам! Слава героям!
показати весь коментар
29.10.2022 00:59 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2022 01:22 Відповісти
А зелене чмо кожну розмову починає з претензій і обвинувачень.
показати весь коментар
29.10.2022 01:50 Відповісти
у нас нет сейчас никаких відступiв балабол
показати весь коментар
29.10.2022 02:36 Відповісти
язиком дітовбивць не розмовляю, в сраку пішло, *уйло кадировське.
показати весь коментар
29.10.2022 04:38 Відповісти
ты вообще никаким языком не розмовляешь потому что ты говно на палочке срешь на каждом углу
показати весь коментар
29.10.2022 07:21 Відповісти
У меня минимум три друга ,которым по 55 лет ,на войне ,с Харькова ,которые розмовляють ,так ,як колись их учили в ссср. Разговариваешь языком защитников Украины?
показати весь коментар
29.10.2022 07:22 Відповісти
По 55 років, 30 років прожили при незалежній Україні і не вивчили державну мову, в якій країні таке ще можливо?
показати весь коментар
29.10.2022 10:35 Відповісти
Все знают украинский язык ,но в быту разговаривают на русском , чтоб не разговаривать на суржике ,к стате такой национальности как русский нет ,а значит нет и языка . Это просто украинский ( русское наречие ),которое переняли мокшане .
показати весь коментар
29.10.2022 15:57 Відповісти
Сотни тысяч защитников Украины разговаривают ,так как их учили в школах ,они перед тобой лежащем на диване чем то провинились?
показати весь коментар
29.10.2022 07:25 Відповісти
Ти хто по національності?
показати весь коментар
29.10.2022 10:25 Відповісти
Я украинец.
показати весь коментар
29.10.2022 15:58 Відповісти
***** не один не двічі і не тричі заявляв, Тай не тільки він, що "... ІДЕ НА УКРАИНУ ЗАЩИЩАТЬ РУЦКАЯЗИЧНИХ....," то ж вистачить цього пиз діжу. Запхни свій ЯЗИК, собі в сраку і розмовляй солов'їною.
показати весь коментар
30.10.2022 00:27 Відповісти
Это ты себе засунь язык в сраку , только подонки могут во время войны ,развивать срач вокруг языков . Может венгров с Берегова истребим ,они вообще не знают многие ни русского ,ни украинского? Любой нормальный и развитый человек понимает ,что предлог войны раши с Украиной совсем другой ,но только потомки Шариковых и Швондеров ,слушают ***** и верят ему и еще и цитируют. Ты просто полезный идиот ,типа Фарион.
показати весь коментар
30.10.2022 12:24 Відповісти
тебе, шарікових, швондерів істрєбім.
Угрів, якщо НЕ БУДУТЬ виступати проти України, ********** не будемо, самі повтікають.
показати весь коментар
17.11.2022 09:52 Відповісти
На національність переходять тупі і провокатори. На фронті тисячі російськомовних воїнів-героїв захищають нас, ризикують життям, гинуть за нашу землю. А ти тут розводиш мовний срач! То хто ти після цього?
показати весь коментар
30.10.2022 00:19 Відповісти
І команди відтворюють УКРАЇНСЬКОЮ, бо на косабську одразу прилітає. А срач , типу, "какая разніца на каком язикє" підняв і розводиш ТИ.
показати весь коментар
30.10.2022 00:30 Відповісти
Гандон ,или русский троль.
показати весь коментар
30.10.2022 12:25 Відповісти
Те, що ти гондон, стало зрозуміло одразу, як тільки ти відкрив свою жидокосабську пащеку. Стало зрозуміло, що маємо справу з гнидою , а'ля " какая разніца". Запам'ятай, чмоня курчава, тепер будеш співати Славень і весь бандерівський репертуар, напам'ять, сволота.
показати весь коментар
30.10.2022 15:26 Відповісти
Сволота ,это ты ,который не воюет ,а сидит на диване ,и разводит срачь. Я бендеровский репертуар знаю побольше тебя ,внук Шарикова ,успел пес ,твоей бабушке семя кинуть.
показати весь коментар
30.10.2022 19:16 Відповісти
💯
показати весь коментар
30.10.2022 12:26 Відповісти
💯
показати весь коментар
30.10.2022 19:17 Відповісти
Дякую, що заткнувся. Повітря, чистіше і жидокацапом не смердить. Так і продовжуй, може, в живих залишишся.
показати весь коментар
17.11.2022 09:58 Відповісти
Не вижу смысла человеку с двумя высшими образованиями ,в 54 года ,достигшим каких то высот в предпринимательстве . Який знає три мови . Knowing three languages. Сперечатися з ідіотом.Argue with an idiot
показати весь коментар
20.11.2022 19:33 Відповісти
На початку війни, у телефонній розмові із Зеленським жидівський прем'єр "нє відєл смисла в супротиві косабській навалі і савєтивал сдатца" (у першоджерелі "прінять условія *****").
показати весь коментар
05.12.2022 00:54 Відповісти
Якісь поодинокі самовбивчі атаки ворога - це ще не успіх. Тактично і стратегічно на фронті Україна зараз веде. Інша справа наша інфраструктура тилова. От тут є питання та не дуже оптимістичні майбутні події
показати весь коментар
29.10.2022 02:40 Відповісти
не пести бот кацапский ты то откуда знаешь что там под бахмутом
показати весь коментар
29.10.2022 07:22 Відповісти
Взятих два села ціною сотні трупів і кількасот поранених, це успіх, знищити за пів року кадрову армію, це успіх 🤦🤦🤦
Дякувати богу, що кацапи тупі, при їхній перевазі в к- сті озброєнні ми ще дуже непогано воюємо.
показати весь коментар
29.10.2022 03:14 Відповісти
Є таке поняття як стратегія і тактика... дайте спокій профі, нехай виконують свою роботу
показати весь коментар
29.10.2022 05:42 Відповісти
Следующим президентом должен быть Залужный
показати весь коментар
29.10.2022 05:54 Відповісти
следующим президентом должен быть тот кого выберут граждане Украины - единственное условие - никаких зеленых клоунов, квартальных шутов и артистов-популистов и брехунов..
показати весь коментар
29.10.2022 07:27 Відповісти
Згідно рейтингів Бубі альтернативи немає
показати весь коментар
29.10.2022 07:38 Відповісти
это никакой не рейтинг а брехня 100 % - только зермакам и подолякам ничего не обломится
показати весь коментар
29.10.2022 07:42 Відповісти
"паБєдітєлєй" судять за здачу Півдня та тотальну непідготовку України до війни! 👿
показати весь коментар
29.10.2022 08:10 Відповісти
Це так за маленьким виключенням -- коли в "альтернативу" включають Пєтю , Юлю , Віталю й Толю ...
А Валерій ... він поки йще на військовій службі йго не спиймають виборці на іншій посаді інакше яко головного військового ватажка . Та й в списки кандидатів він теж не включається .
Нагадаю як було в кінці 2018 ... Вова тоді був років три в усіх опитуваннях , але більше 3-4% він не брав ... а в першій трійці були Юля , Толя й Пєтя з Бойко . Але варто було Вові оголосити про наміри в новорічному виступу й вже 10 січня 2019 року він стає першим ... Він миттєво став таким "важковиком" , що змінив повну картину виборів ... заваливши Юлін рейтинг на 8 одиниць , а Толіка й Ляшка майже повністю обнулив ... За 2 тиждня Вові вдалось те ,що Пєтя 3 роки тільки негатив собі напрацьовував , росповідаючи які погані Юля й Толя з Садовим .

А Вова тоді був таких собі персонаж й виграв виключно на негативах проти Пєті (в першу чергу) , але й проти набридих Юлі й Толіка ...
Валерій положить будь кого виключно на позитиві й на його військових досягненнях . Тут без вариантів й лякати нас тим , що Єрмак через інтриги щось там поробить -- воно цим тільки прискорить свій політичний крах ... його бос (чи навпки) через харизму якось йще зашморгує , а ось Єрмаку буде повний тримдець.
Зелене шобло воно таке й дупою відчуває , що на 99% залежать від успіху дій Залужного ... хоча й корчить з себе самодостатніх діячив ... Але Вову змусили прибрати навіть друга дитинства Баканова й якщо будуть наїзди на Залужного , то Байден й його адміністрація змусить прибрати Єрмака з Ко...
показати весь коментар
29.10.2022 21:38 Відповісти
За успіхом Вови стояли потужні медійники - плюси, бабло Коломийського. І сам Вова давно світив фейс на телеканалах. Тобто його добре знали.
показати весь коментар
30.10.2022 08:12 Відповісти
То ж не будемо завжати генералу, мочити кацапів.
показати весь коментар
17.11.2022 09:55 Відповісти
Не починай Яков, нащо його топити, зараз зелень на нього вил'є бочку лайна
показати весь коментар
29.10.2022 10:36 Відповісти
Залужный в должности президента с премьер-министром Порошенко - это был бы очень хороший вариант для Украины.
показати весь коментар
29.10.2022 23:58 Відповісти
На...й Залужному те президентство. Він свою справу добре робить.
Кожен мусить бути на своєму місці.
показати весь коментар
30.10.2022 01:27 Відповісти
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
29.10.2022 09:19 Відповісти
Ну що тут скажеш- Героям слава!
показати весь коментар
29.10.2022 13:38 Відповісти
А вы клевали президента Зеленского, в реальной жизни всё успешно.
показати весь коментар
29.10.2022 14:42 Відповісти
твой през шашлыки с видосами гундеть умеет
показати весь коментар
29.10.2022 18:53 Відповісти
https://ibb.co/CKgVk12
показати весь коментар
29.10.2022 15:04 Відповісти
на этом портрете у Залужного внешность как у сильного средневекового короля Священной Римской империи.
показати весь коментар
30.10.2022 00:00 Відповісти
Вот это я понимаю интервью, спасибо всем кто помогает. Я пошёл дальше работать. 10 баллов Генералу Залужному!
показати весь коментар
29.10.2022 15:11 Відповісти
Слава ЗСУ !
Залужний це Боже провидіння. Дякуємо за все !
показати весь коментар
29.10.2022 16:06 Відповісти
В реальной жизни он, как и раньше, нуль, без палочки.
показати весь коментар
29.10.2022 22:08 Відповісти
Кто?