7761 відвідувач онлайн

Професійні військові РФ не витримують натиску ЗСУ і масово пишуть рапорти на розірвання контрактів, - перехоплення СБУ. АУДIО

У військових РФ набагато краща підготовка, ніж у щойно мобілізованих рашистів, але навіть її замало, щоб вижити в Україні. Тож провоювавши на нашій землі приблизно 2 місяці, вони цілими підрозділами розривають контракти.

Як передає Цензор.НЕТ, про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ.

"Короче, мы сегодня будем писать рапорта о расторжении контракта в связи с несоблюдением условий... Нех*й нам тут делать, это мы так решили… Мы тут уже два месяца воюем, а нам ни копейки не заплатили…", - розповідає дружині контрактник ЗС РФ.

Він скаржиться на шалені втрати від ЗСУ і на те, що російське командування сильно "косячить". Тож тепер цей доброволець "не готовий за них помирати".

Топ коментарі
+12
Та оно и понятно.Если по 950 в день косить, бумаги на контракты не хватит.
показати весь коментар
30.10.2022 11:27 Відповісти
+12
При здачі в полон один кацапський виродок у спортивках спробував кинути гранату
Кадри від 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.За это он получил пулю https://t.me/AFUStratCom/8995
показати весь коментар
30.10.2022 11:30 Відповісти
+9
Це прямо стиль єдиного *********.
Якщо цю маячню слухати, то виникає питання: можливо, якщо просто почекати місяць, кацапи самі втечуть?
показати весь коментар
30.10.2022 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та оно и понятно.Если по 950 в день косить, бумаги на контракты не хватит.
показати весь коментар
30.10.2022 11:27 Відповісти
2 армия в мире х...е, но по утилизации - первая.
показати весь коментар
30.10.2022 11:33 Відповісти
Написати одне а чи іх відпустят .
показати весь коментар
30.10.2022 11:29 Відповісти
Це прямо стиль єдиного *********.
Якщо цю маячню слухати, то виникає питання: можливо, якщо просто почекати місяць, кацапи самі втечуть?
показати весь коментар
30.10.2022 11:30 Відповісти
сбу займається теж відосиками, і там 95квартальні метастази
показати весь коментар
30.10.2022 11:35 Відповісти
не смотри видосики от сбу, и интернет себе выключи. Многим интересно что блеют обосраные кацапы
показати весь коментар
30.10.2022 11:44 Відповісти
немає впевненості, що це блеють саме кацапи
показати весь коментар
30.10.2022 13:20 Відповісти
При здачі в полон один кацапський виродок у спортивках спробував кинути гранату
Кадри від 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.За это он получил пулю https://t.me/AFUStratCom/8995
показати весь коментар
30.10.2022 11:30 Відповісти
Патронов не жалели. Это правильно. Кацап должен стать хорошим гарантировано.
показати весь коментар
30.10.2022 11:40 Відповісти
Нашим бійцям низький уклін за сміливість,самовідданість.
Тільки так,без жалю,знищувати кацапську наволоч...
показати весь коментар
30.10.2022 12:07 Відповісти
Что в мозгах было? Героические рассказы про "дидов"? "Рюськие не здаются"? Теперь холодный лежит. Ох,упоротое стадо.
показати весь коментар
30.10.2022 12:09 Відповісти
Как в кыно - Может меня даже наградят, посмертно.(бриллиантовая рука).
показати весь коментар
30.10.2022 12:40 Відповісти
не здався в полон і хотів підірвати себе і ворога... це знаєте у всіх арміях світу за будь-яких війн називається подвигом..
і це треба розуміти хоча б для себе.
показати весь коментар
30.10.2022 13:27 Відповісти
Подвиг і кацапи-діаметрально протилежні поняття. І не теба сьогодні реєструватись на сайті,щоб втирати маячню.
показати весь коментар
30.10.2022 14:17 Відповісти
я на цьому сайті більш твого. І висловив свою особисту думку. Тієї бабі яка нижче, я навіть і відповідати не буду.
показати весь коментар
30.10.2022 14:25 Відповісти
Пусті балачки.
показати весь коментар
30.10.2022 15:04 Відповісти
Ти звідки тут *нарісовался?* що б прославляти *алєксандров матросавих*?? То тобі не подобаються *відосікі от СБУ*..... то вже й рашист. який намагався гранатою вбити українських захисників в тебе *герой*
показати весь коментар
30.10.2022 14:22 Відповісти
Уніан..https://t.me/uniannet/78203 А тем временем мобики на россии не желают становиться пушечным мясом и засыпают в бак БТРа песок
показати весь коментар
30.10.2022 11:31 Відповісти
при написанні рапорту смердами, головне - це правильне розривання контракту царем, коли йому холоп цю чєлобитну подає! ))
показати весь коментар
30.10.2022 11:34 Відповісти
Прикольно що зарплату оркам не виплачують а вони думали поїдуть в Росію мільйонерами
показати весь коментар
30.10.2022 11:37 Відповісти
і що розірвеш контракт , а тебе просто візьмуть і мобілізують !
показати весь коментар
30.10.2022 11:38 Відповісти
Да, нет методов против Кости Сапрыкина.
показати весь коментар
30.10.2022 11:41 Відповісти
А як же духовні скрепи?
показати весь коментар
30.10.2022 11:40 Відповісти
Скрєпа відоізменилась. Теперь єто стейк, пінта піва і вай фай.
показати весь коментар
30.10.2022 11:53 Відповісти
а шо заградотряды уже сняли??? )))
кадыркиным пофиг кого гнать в стойло... мобиков, чмобиков, контрактников или призывников...
хорохорится по телефону можно бесконечно... только вот жизнь оккупанта не бесконечная...
слава ВСУ !!! (однозначно)
показати весь коментар
30.10.2022 11:48 Відповісти
Встречаются лиса, волк и медведь.
Лиса:
- Устроилась на работу в курятник, продержалась неделю, но там был такой петушок, что не удержалась и съела, не досчитались и выгнали!
Волк:
- А я в псарню устроился, даже гавкать научился и с собаками из одной миски жрал, но не выдержал и съел овцу, не досчитались и турнули!
Медведь:
- А я с кадыровцами в заградотряде, на Украине, служу!
Волк и лиса:
- И что?!
Медведь:
- Нормально. Перед нами - одни «чмобики», их никто не считает Пропал - списали как дезертира !
показати весь коментар
30.10.2022 12:27 Відповісти
Какое расторжение. Сюпрюга Ладу Калина хочет. И её ненаглядный Вазген в ожидании.
показати весь коментар
30.10.2022 11:52 Відповісти
рапорти будуть писати..

додому збираються...

наївні...
показати весь коментар
30.10.2022 12:01 Відповісти
Росторгнуть і підуть по чмобілізації
показати весь коментар
30.10.2022 12:49 Відповісти
"Мы тут 2 месяца за НИХ воюем, а они нам ни копейки еще не заплатили".

Тобто починає доходити до них, що вони воюють "за них". І лише "за гроші".
показати весь коментар
30.10.2022 12:49 Відповісти
Масово це коли 200 тисяч кацапів розірве контракти, а так звичайні поодинокі випадки.
показати весь коментар
30.10.2022 16:08 Відповісти