13016 відвідувачів онлайн
5 724 16

Туреччина продовжить виконувати "зернову угоду" попри демарш РФ, - міністр оборони Акар

акар,хулусі

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар наголосив, що Анкара продовжить виконувати Чорноморську зернову ініціативу так само, як і робила це до оголошення Росією призупинення участі в ній.

Про це Акар сказав на пресконференції у вівторок, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

"Одразу після підписання домовленості ціни на зерно значно впали. Ми прагнемо, щоб так було й надалі. Ми, як Туреччина, виконували й будемо виконувати свої зобов’язання в цьому відношенні", – зазначив він.

Глава турецького Міноборони повторив, що Анкара веде переговори з українською та російською стороною щодо повноцінного відновлення дії "зернової угоди".

Топ коментарі
+11
Та розхерачте той плачевний чорноморський флот.
показати весь коментар
01.11.2022 23:09 Відповісти
+9
Просто на дипилов внимание обращать не будут.
показати весь коментар
01.11.2022 22:59 Відповісти
+8
Там де не хотіли вчити українську на території України, тепер смокчуть хер. Здавлося б, який зв'язок, буряте?
показати весь коментар
02.11.2022 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Просто на дипилов внимание обращать не будут.
показати весь коментар
01.11.2022 22:59 Відповісти
турецькими баржами ...куй залізо поки гаряче
показати весь коментар
01.11.2022 23:00 Відповісти
Та розхерачте той плачевний чорноморський флот.
показати весь коментар
01.11.2022 23:09 Відповісти
Де той коридор, а де кацапи? Чого на них звертати увагу? Чи хочуть рипнутись проти країни НАТО?
показати весь коментар
01.11.2022 23:13 Відповісти
Всевозможные мировые деятели решают продовольственный вопрос на уровне министров обороны. Раньше я думал что наличие или отсутствие доступной еды в стране это исключительно проблеммы экономики а не министерства обороны. Сейчас я знаю точно что это решают солдаты - тебе и твоей семъе или дадут пожрать или запретят кому либо это делать это для вас.
показати весь коментар
01.11.2022 23:13 Відповісти
Там де не хотіли вчити українську на території України, тепер смокчуть хер. Здавлося б, який зв'язок, буряте?
показати весь коментар
02.11.2022 00:01 Відповісти
ну як казав Степан "Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все. Якщо обирає свободу, матиме вирощений ним і ніким не відібраний хліб"
показати весь коментар
02.11.2022 09:56 Відповісти
Як казав найвеличніший лідор ********** - я вам нічіво нє должен! Єто другоє! (с)
показати весь коментар
02.11.2022 10:33 Відповісти
Треба світу перестати продавати продовольчі товари кацапам.Кацапія країна не самодостатня, а голод, це найкращі ліки кацапам.
показати весь коментар
02.11.2022 00:22 Відповісти
Капусти на щі у них вистачить , повторять " што дєди жралі" , так що цим їх не візьмеш , дохнутимуть , а дупу ***** лизатимуть .
показати весь коментар
02.11.2022 01:18 Відповісти
За осТані рокі паРаша наростила виробництво зерна і зараз має його надлишок у великій кількості. 55% світових чорноземів в кацапії. Так що нажаль, це потрібно розуміти
показати весь коментар
02.11.2022 08:42 Відповісти
Однаково банани захочуть. Але бананові плантації в Еквадорі у їхній власності.
показати весь коментар
02.11.2022 09:59 Відповісти
добре.
показати весь коментар
02.11.2022 03:52 Відповісти
зерновой коридор может охранять 5 или 6 Флот США
показати весь коментар
02.11.2022 09:02 Відповісти
Чем больше херачит Украина кацапские утюги чм, тем смелее Турция ))
показати весь коментар
02.11.2022 09:29 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1587428417930203137