20311 відвідувач онлайн

Над Херсонщиною та Миколаївщиною збито дві ракети "Калібр", - ППО

калібр

Силами та засобами Протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збито дві крилаті ракети типу "Калібр".

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Повітряного командування "Південь".

"4 листопада, близько 16.00 години, силами та засобами Протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збито дві крилаті ракети типу "Калібр", якими російські окупаційні війська атакували Україну з акваторії Чорного моря. Одну крилату ракету збито над Херсонщиною та одну – над Миколаївщиною", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+5
Може з літака над чорним морем здійснили пуск,може з підводного човна
показати весь коментар
04.11.2022 20:22 Відповісти
+4
хто там ...хто там вдень говорив? що --"Корабельне угруповання ворожого флоту складається з 7 бойових кораблів, але жодного боєздатного ракетоносія для бойового чергування не знайшлось Джерело:
показати весь коментар
04.11.2022 20:11 Відповісти
+4
Хорошие новости.
показати весь коментар
04.11.2022 20:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хто там ...хто там вдень говорив? що --"Корабельне угруповання ворожого флоту складається з 7 бойових кораблів, але жодного боєздатного ракетоносія для бойового чергування не знайшлось Джерело:
показати весь коментар
04.11.2022 20:11 Відповісти
Може з літака над чорним морем здійснили пуск,може з підводного човна
показати весь коментар
04.11.2022 20:22 Відповісти
Погано читав! Сьогодні повідомили - 2 носії 14 "Калібрів"
показати весь коментар
04.11.2022 20:25 Відповісти
Підводний човен як раз дві ракети запускає
показати весь коментар
04.11.2022 20:35 Відповісти
Хорошие новости.
показати весь коментар
04.11.2022 20:17 Відповісти
Надеюсь пуйло от злости лопнет. 😊
показати весь коментар
04.11.2022 20:23 Відповісти
Чи навпаки - здується.
показати весь коментар
04.11.2022 20:35 Відповісти
Не суть важно, лишь бы сдох.
показати весь коментар
05.11.2022 12:00 Відповісти
Спутник News АТО

@SputnikATONews

·

https://twitter.com/SputnikATONews/status/1588486737076314112 7 ч

Уничтожение целой колонны техники орков.

https://twitter.com/i/status/1588486737076314112
показати весь коментар
04.11.2022 20:33 Відповісти
Разрешено озвучить не секретную инфу.Укратнп получила разрешение на поставку крылатых ракет Скальп..., совместного проекта Британии и Франции с дальностью 1000 км и более...,эту информацию подтвердили несколько источников в США...
Обезьяны путлера...🦍🦍🦍як каже Роман Цимбалюк..вам Капзда...🔥👽
показати весь коментар
04.11.2022 20:51 Відповісти
Слава ЗСУ🔱♥️🖤🔱 Слава Україні 🔱💙💛🔱💪👌👍✊
показати весь коментар
04.11.2022 20:53 Відповісти
Якщо це правда,то будем молитись,щоб скоріше поставили💙💛
показати весь коментар
04.11.2022 21:02 Відповісти
Сенатор не дури людей - кури сам дурь...!
показати весь коментар
04.11.2022 22:46 Відповісти
Дякуємо, рідненькі.
Бережи та допомагай вам Господь і Матінка Богородиця
показати весь коментар
04.11.2022 21:14 Відповісти
Слава ЗСУ !!
показати весь коментар
04.11.2022 21:20 Відповісти
Слава Богу, и ЗСУ.
показати весь коментар
05.11.2022 13:28 Відповісти