7532 відвідувача онлайн

Окупанти публічно стратили медсестру у Скадовську, - Financial Times

рф

Російські загарбники в окупованому Скадовську Херсонської області публічно стратили 56-річну місцеву мешканку, медсестру Тетяну Мудренко за вигук "Скадовськ – це Україна!"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Financial Times із посиланням на свідчення сестри страченої жінки Наталі Чорної.

Мудренко працювала медсестрою та активно протестувала проти російської окупації.

Один з останніх конфліктів стався на початку жовтня, коли вона відчитала українських поліцейських за співпрацю з російськими військовими і вигукнула "Скадовськ – це Україна!"

За свідченнями очевидців, після цього жінку та її цивільного чоловіка, 60-річного Анатолія Орєхова, затримали.

15 жовтня Чорній повідомили, що її сестра мертва.

Жінка зателефонувала сестрі Мудренко і повідомила, що "Таню повісили. Їй щось влили в рот, а потім повісили перед будівлею суду".

Цивільного чоловіка Мудренко Орєхова звільнили, у нього була зламана рука і сліди побоїв. Йому дозволили поховати дружину. Після похорону він знову зник.

Чорна зазначила, що зателефонувала в місцевий морг, проте з жінкою відмовилися говорити. А через деякий час їй все ж надіслали свідоцтво про смерть сестри, де причиною було названо "механічну асфіксію".

Як зазначає FT, деякі деталі, пов'язані з імовірним викраденням і смертю Мудренко, неможливо було перевірити, оскільки вони відбувалися в зонах, недоступних для західних журналістів.

При цьому видання проаналізувала свідоцтво про смерть Мудренко, а також слова місцевих жителів та очевидців, які підтверджують свідчення Чорної.

Раніше Цензор.НЕТ публікував інтерв’ю із сестрою Тетяни Мудренко - 55-річною Наталією Чорною із Дніпра, де вона розповіла жахливі подробиці того, що сталося. Детальніше читайте у статті: "Моей сестре-близняшке залили что-то в рот и повесили её перед судом в оккупированном Скадовске!"

Топ коментарі
+64
******.Скадовьк-це Україна
показати весь коментар
05.11.2022 06:47 Відповісти
+50
Суть конфлікту - старша жінка відчитала украінських поліцейських які перейшли на бік ворога, ті пожалілись окупантам після чого жінку стратили, можливо руками цих поліцаів. Висновок, серед колаборантів і зрадників немає " ета же наши люди, нада понять и простить". Все це звіждьож " немав що істи, хвора мама". Немав що істи міг піти за пайку вулиці підмітати чи в комунальники водопрові лагодити
показати весь коментар
05.11.2022 07:22 Відповісти
+46
вони нацистами були завжди, як мігімум останні 105 років !!!
показати весь коментар
05.11.2022 07:51 Відповісти

Завантаження...