9551 відвідувач онлайн

В Україні загинув шостий громадянин США від початку повномасштабної війни, - Держдеп

сша,україна

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN, про це заявив прес-секретар Державного департаменту США.

"Ми можемо підтвердити смерть громадянина США в Україні. Ми підтримуємо зв'язок із сім'єю і надаємо всю можливу консульську допомогу. З поваги до приватного життя сім'ї у цей важкий час нам нема чого додати", - розповів представник Держдепу.

При цьому він не розкрив особу загиблого і не розповів подробиці про причини його смерті.

Це вже шостий американець, який загинув в Україні від початку повномасштабної війни.

Топ коментарі
+24


співчуття родині Героя...
показати весь коментар
07.11.2022 21:28 Відповісти
+9
Коли читаю такі новини, то виникає бажання зустрічати "героїв" з батальйону "Монако" на кордоні з зарядженою вогнепальною зброєю. І не тільки їх. Ще деяких "орденоносців" перестрів би, будь така можливість.

Боже, збережи його душу для справ своїх і надай янгола-охоронця родині цієї Людини!
показати весь коментар
07.11.2022 21:37 Відповісти
+6
показати весь коментар
07.11.2022 21:51 Відповісти

Завантаження...