9358 відвідувачів онлайн
1 988 18

Путін може взяти участь у саміті G20 віртуально, - президент Індонезії Відодо

путін

Російський диктатор Путін візьме участь у саміті лідерів G20 наступного тижня, "якщо буде можливість.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, про це заявив лідер Індонезії Джоко Відодо.

За його словами, Путін під час телефонної розмови минулого тижня не виключав участі в саміті на Балі, і, якщо можливо, приєднається до нього.

"Але якщо ні… можливо, він попросить зробити це віртуально", - додав він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не братиме участі в саміті G20, якщо там буде Путін.

Топ коментарі
+6
ТОБТО - З ГРОБА???
показати весь коментар
08.11.2022 11:19 Відповісти
+4
Даже віртуально ніхто не хоче бачити Путина. Путін це брехлива, жорстока тварина, яка не має честі.
показати весь коментар
08.11.2022 11:27 Відповісти
+3
Зробити йому окремий віртуальний саміт Г20, з вірутальним Макроном, Байденом, Сунаком та іншими, нехай у ньому і бере участь.
показати весь коментар
08.11.2022 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ТОБТО - З ГРОБА???
показати весь коментар
08.11.2022 11:19 Відповісти
Судячи по фото,то таки да і то після візажиста
показати весь коментар
08.11.2022 11:20 Відповісти
Зробити йому окремий віртуальний саміт Г20, з вірутальним Макроном, Байденом, Сунаком та іншими, нехай у ньому і бере участь.
показати весь коментар
08.11.2022 11:20 Відповісти
можно подумать что ***** вылезло бы из бункера что бы его припи*дячели в полёте и куда то полетело?
показати весь коментар
08.11.2022 11:21 Відповісти
Если он живет виртуально, то в чем проблема.
показати весь коментар
08.11.2022 11:22 Відповісти
огидна постать...
показати весь коментар
08.11.2022 11:22 Відповісти
Та не будет никакого виртуально. Забоится. Его ж тогда и анально, и орально...
показати весь коментар
08.11.2022 11:22 Відповісти
Або анально...?
показати весь коментар
08.11.2022 11:22 Відповісти
спірітуально...
показати весь коментар
08.11.2022 11:23 Відповісти
)(уйло не ризикне приїхати..?шоб десь над морем не збили літак.
-по відео .буде плести всяку дурню,що рашку зобіжають і шо дємони замуровалі.
показати весь коментар
08.11.2022 11:24 Відповісти
Не лише взяти участь може віртуально, але й саміт, у якому буде ця цчасть, теж може бути віртуальний, створений спецами ФСБ, щоб не травмувати психіку сцаря загальним "фе!". Таке вже практикували чучхісти, коли організували паралельний ЧС з футболу, де кндр стала чемпіоном світу, перегравши у фвналі Бразилію. 😁 Ну і як не згадати "пряму трансляцію" висадки чучхісиа на Сонце вночі, шоб не було гаряче! 🤣
показати весь коментар
08.11.2022 11:24 Відповісти
Даже віртуально ніхто не хоче бачити Путина. Путін це брехлива, жорстока тварина, яка не має честі.
показати весь коментар
08.11.2022 11:27 Відповісти
Засцал плешивый лететь.
показати весь коментар
08.11.2022 11:36 Відповісти
Краще б цей підар здох реально.
показати весь коментар
08.11.2022 11:38 Відповісти
показати весь коментар
08.11.2022 11:39 Відповісти
Біднесенький відодо аж труситься, так переживає за участь у саміті ху@ла!
показати весь коментар
08.11.2022 11:51 Відповісти
Краще анально...
показати весь коментар
08.11.2022 12:29 Відповісти
Путин возьмёт орально.
показати весь коментар
08.11.2022 12:42 Відповісти