9855 відвідувачів онлайн
3 284 12

Наразі не бачу можливості перемовин із Путіним, - президент Фінляндії Нііністе

нііністе

Про це повідовляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи вважає фінський президент свого російського колегу воєнним злочинцем, Нііністе спочатку відповів, що "це питання зараз розслідується".

Однак після згадки ведучого про воєнні злочини, вчинені росіянами у Бучі та Маріуполі, президент Фінляндії дав більш предметну відповідь.

"Здається, що так. Я думаю, що все виглядає так, що він відповідальний за те, що сталося, за злочинні дії", - сказав він.

Президента Фінляндії також запитали про його позицію щодо сподівань президента Франції Емманюеля Макрона та канцлера Німеччини Олафа Шольца досягти деескалації шляхом проведення перемовин з Путіним.

"Я рішуче підтримую продовження зусиль Макрона та Шольца, якщо є шанс врятувати життя. Якщо є така можливість, її потрібно використовувати. На даний момент я такої можливості не бачу", - сказав він.

Топ коментарі
+13
Послідовники дяді Маннергейма. знають куди післати.
показати весь коментар
08.11.2022 18:11 Відповісти
+12
і з якого дерева кращий обзор для снайпера, а в нас їх вже мільйярд!
показати весь коментар
08.11.2022 18:18 Відповісти
+10
Вам же ж сказали, що Україна з ****** ніяких перемовин вести не буде. Що ви жуєте ці соплі періодично.
показати весь коментар
08.11.2022 18:15 Відповісти

Завантаження...