10152 відвідувача онлайн

Українська позиція для саміту G20 сформована, - Зеленський

зеленський

Команда президента Володимира Зеленського завершує підготовку до можливої участі України у саміті "Великої двадцятки", що відбудеться на Балі наступного тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Володимир Зеленський заявив  у вечірньому зверненні до українців 9 листопада

"Саме цими днями завершуємо нашу підготовку до можливої участі України в саміті "Великої двадцятки" наступного тижня. Українська позиція сформована. Як і завжди, наша позиція відповідатиме інтересам глобальної безпеки", - підкреслив український президент.

Голова держави зазначив, що 10 листопада "буде дуже активний переговорний день: заплановано багато контактів".

Топ коментарі
+3
Сподіваюся, спічрайтера йому не поміняли
показати весь коментар
09.11.2022 23:53 Відповісти
+3
Богом благаю, ЗЕ, читай те, що тобі написали, і навіть не думай "пахахміть" чи "састріть" експромтом!
Мені вже набриддло стидатися...
показати весь коментар
09.11.2022 23:56 Відповісти
+3
позиція для саміту: Є бабуся+ Є дідуся + Є дебіл на шарнірах, але онлайн та Єдерьмак за деригАгент?
показати весь коментар
10.11.2022 03:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваюся, спічрайтера йому не поміняли
показати весь коментар
09.11.2022 23:53 Відповісти
зерайтер не краще зеспикера - палати різні, лікарня одна.
Головні тези (вангую):
- "закрийте небо/хмари/опади;
- "відкрийте шашличну/шаурмячну/Ваш гаманець.
Прибирати лайно варто, а не покращувати вигляд.
показати весь коментар
10.11.2022 06:52 Відповісти
Богом благаю, ЗЕ, читай те, що тобі написали, і навіть не думай "пахахміть" чи "састріть" експромтом!
Мені вже набриддло стидатися...
показати весь коментар
09.11.2022 23:56 Відповісти
Незабудь взять єрмака
показати весь коментар
10.11.2022 00:08 Відповісти
А куди ж без нього. Ще залізе Вова в телефон і дізнається, що нарід думає про того дєрьмака.
показати весь коментар
10.11.2022 01:25 Відповісти
"наша позиція відповідатиме інтересам глобальної безпеки". Щось на кшталт"просто пєрєстать стрілять".
показати весь коментар
10.11.2022 00:21 Відповісти
позиція для саміту: Є бабуся+ Є дідуся + Є дебіл на шарнірах, але онлайн та Єдерьмак за деригАгент?
показати весь коментар
10.11.2022 03:35 Відповісти
Їдь, Вова! Хоч в морду плюнеш отій лошарі лаврову