Окупанти підірвали в Херсоні телецентр, котельню та об’єкт обленерго, - ЗМІ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє місцеве видання "Мост" посилаючись на свідчення містян.
Зазначено, що телевежа, біля якої був телецентр, наразі ціла. Також у місті проблеми зі зв'язком, він є тільки біля Антонівського мосту.
Про це також повідомив політичний та громадський діяч Олексій Гончаренко, наголосивши, що у місті чутно вибухи.
Топ коментарі
+39 Имярек
показати весь коментар
10.11.2022 19:48 Відповісти Посилання +32 Envoy
показати весь коментар
10.11.2022 19:47 Відповісти Посилання +26 швеллер
показати весь коментар
10.11.2022 19:46 Відповісти Посилання