11104 відвідувача онлайн
8 831 37

Окупанти підірвали в Херсоні телецентр, котельню та об’єкт обленерго, - ЗМІ

херсон,херсонщина,ворог,кацап,русня,орк

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє місцеве видання "Мост" посилаючись на свідчення містян.

Зазначено, що телевежа, біля якої був телецентр, наразі ціла. Також у місті проблеми зі зв'язком, він є тільки біля Антонівського мосту.

Про це також повідомив політичний та громадський діяч Олексій Гончаренко, наголосивши, що у місті чутно вибухи.

Топ коментарі
+39
Точно як з Києвом у 1941-му, а потім нам розповідали про "звєрства нємцев"
показати весь коментар
10.11.2022 19:48 Відповісти
+32
Гребаная орда .
показати весь коментар
10.11.2022 19:47 Відповісти
+26
підар@си!
показати весь коментар
10.11.2022 19:46 Відповісти

Завантаження...