8157 відвідувачів онлайн
1 932 19

Співробітників ЗАЕС, які перейдуть на бік Росії, звільнятимуть, - Енергоатом

заес,магате

В "Енергоатомі" вирішили звільняти співробітників окупованої росіянами Запорізької АЕС, які погодилися працювати на Росію, підписавши контракт з "Росенергоатомом".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар голови компанії "Енергоатом" Петра Котіна у телеефірі "5 каналу", інформує Цензор.НЕТ.

За словами очільника "Енергоатому", наразі на Запорізьку АЕС прибули кадрові служби "Росенергоатому" та агітують працівників ЗАЕС підписувати контракти з ними, пояснюючи це тим, що станція нібито вже належить Росії.

"На сьогодні обмежена кількість людей підписали ці контракти. З цими людьми, про яких нам відомо, ми зупиняємо укладені договори на роботу в нашій компанії "Енергоатом", але не звільняємо їх", - зазначив Котін.

За словами голови "Енергоатому", персонал ЗАЕС переважно проукраїнський. Він підкреслив, що за рішенням керівництва і профспілки атомників усі співробітники компанії, які працюють на тимчасово окупованих територіях, наразі мають 20% надбавки до окладу. З 1 січня 2023 року ця надбавка становитиме 50% і буде виплачена у першу ж добу після звільнення ЗАЕС від загарбників.

"Тому ми сподіваємося, що персонал не підписуватиме з окупантами жодних контрактів. Ми підтримуємо той персонал, який залишиться стійким і відданим Україні та українській Запорізькій АЕС", - додав Котін.

Нагадаємо, станом на кінець жовтня лише близько 100 осіб з 6,7 тисяч працівників окупованої військами РФ Запорізької АЕС підписали контракти на роботу з фейковим АТ "Експлуатаційна організація "Запорізька АЕС". При цьому, за інформацією НАЕК, більшість співробітників зробили це під тиском загарбників.

Топ коментарі
+5
що таке працювати в стані постійного стресу, знаю по собі.
Але навіть це не можна порівнювати з працею наших захисників, цо перетворюють кацапську нечисть на гуано!
показати весь коментар
11.11.2022 00:50 Відповісти
+4
Коли у полоні то підпишеш і не таке аби вижити.
показати весь коментар
11.11.2022 01:08 Відповісти
+3
слабка мотивація( Хто відданий країні її не потребує, але за роботу у неймовірних умовах, це теж не компенсація!
жлоби
показати весь коментар
11.11.2022 00:47 Відповісти

Завантаження...