6424 відвідувача онлайн

У Києві та 8 областях вводять екстрені відключення електроенергії, - Укренерго

электрика,электроэнергия,електроенергія,електрика

Про це повідомили в НЕК "Укренерго", інформує Цензор.НЕТ.

"Наразі додатково застосовані аварійні відключення споживачів у м. Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Житомирській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях", - йдеться в повідомленні. 

У компанії зазначили, що цей вимушений крок потрібен для збалансування енергосистеми. Пошкодження, яких зазнала енергетична інфраструктура під час вчорашньої атаки ворога, привели до зростання навантаження на працюючу частину електромереж.

"Перевантаження може стати причиною нових пошкоджень та збільшення термінів ремонту, тож аварійні відключення запобігають необхідності застосовувати ще більші обсяги обмежень. Після стабілізації ситуації в цих регіонах продовжать діяти планові відключення", -  підкреслили у компанії. 

Топ коментарі
+31
Тобто Укренерго та ДТЕК у своїй діяльності обмежуються збором грошей, коли все добре, та вимкненням, коли все погано.

То може хай гроші збирають ті, хто буде ремонтувати, модернізувати та підтримувати?

Я б з більшим задоволенням віддавав свої гроші енергокомпанії США, ніж Ахметову та ЗЄрмаку.
показати весь коментар
12.11.2022 11:10 Відповісти
+24
********* менеджмент у ДТЕКу.
Європа допомагає із постачанням електрики, а ці знай собі - відключають.
Може поляків поставити керувати енергосистемою ?
Чи турків ?
показати весь коментар
12.11.2022 11:28 Відповісти
+14
Усіх ZEлених треба прибирати, бо вони докерують до ручки
показати весь коментар
12.11.2022 11:44 Відповісти

Завантаження...