9559 відвідувачів онлайн

Військові РФ завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури на Одещині, - ОВА

ракета

Окупанти здійснили ракетний удар по об’єкту інфраструктури в Одеській області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

"Противник здійснив ракетний удар по об’єкту інфраструктури в нашій області. Є загроза масованого ракетного удару по всій території України. Прошу мешканців області знаходитись в укриттях. Віримо в ЗСУ та наші підрозділи протиповітряної оборони! Слава Україні!" - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
Геніально. Посваритись з заходом ,який дає зброю. Через тиждень закінчаться запаси і зайдуть кацапи та виріжуть цілі міста. Зроблять з усієї країни Маріуполь. А ц6е вже в них нова мета,так як "там наши люди" вже не вийде зробить
показати весь коментар
17.11.2022 09:43 Відповісти
+3
Знов з бульбостану? А коли вони востаннє звідти щось запускали? Тим паче по Одеській обл. Чи ляпнути що-небудь, аби відмітитись?
показати весь коментар
17.11.2022 09:45 Відповісти
+2
https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html 17.‎11.‎2022

Нанесення ракетного удару по напрямку Львова з точки координатами 51°52'27.08"С 23°55'3.27"В з території Білорусі є абсолютно свідомою провокацією ЗС РФ, що базуються на базі 1119-о ракетного арт. полку ЗС РБ. В будь-якому випадку траєкторія руху ракет іде по дотичній, впритул до державного кордону РБ-Польща, перетинаючи його на незначну відстань в трьох місцях. Треба також розуміти, що модифікований для враження наземних цілей варіант зенітної ракети ракети 9М82 комплексу С-300В не має можливості маневрування на етапі польоту, на відміну від немодифікованого зразка. Даний пуск - перевірка готовності і реагування сил ППО Польщі і політичного керівництва на факт порушення кордонів країни.
показати весь коментар
17.11.2022 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І знов з бульбостану? А ми пасивно сидимо і спостерігаємо? Невже не можна нарешті вдарити по цьому довбаному мозирю???
показати весь коментар
17.11.2022 09:35 Відповісти
Знов з бульбостану? А коли вони востаннє звідти щось запускали? Тим паче по Одеській обл. Чи ляпнути що-небудь, аби відмітитись?
показати весь коментар
17.11.2022 09:45 Відповісти
Яка різниця звідки вони вдарили???

Що ти пропонуєш? Окрім того, щоб тут ляпати язиком? Сидіти і далі спостерігати, як вони методично знищують інфраструктуру країни? Ну сиди і далі у темряві....
показати весь коментар
17.11.2022 09:51 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html 17.‎11.‎2022

Нанесення ракетного удару по напрямку Львова з точки координатами 51°52'27.08"С 23°55'3.27"В з території Білорусі є абсолютно свідомою провокацією ЗС РФ, що базуються на базі 1119-о ракетного арт. полку ЗС РБ. В будь-якому випадку траєкторія руху ракет іде по дотичній, впритул до державного кордону РБ-Польща, перетинаючи його на незначну відстань в трьох місцях. Треба також розуміти, що модифікований для враження наземних цілей варіант зенітної ракети ракети 9М82 комплексу С-300В не має можливості маневрування на етапі польоту, на відміну від немодифікованого зразка. Даний пуск - перевірка готовності і реагування сил ППО Польщі і політичного керівництва на факт порушення кордонів країни.
показати весь коментар
17.11.2022 10:13 Відповісти
Та ви шо, ми так не можемо! Ми тільки можемо годувать кацапських гандонів від пуза ТЕПЛОЮ ЇЖЕЮ, якої власні громадяни не мають... не мають, БО КАЦАПИ РОЗТРОЩИЛИ ІНФРАСТРУКТУРУ.
показати весь коментар
17.11.2022 09:42 Відповісти
Геніально. Посваритись з заходом ,який дає зброю. Через тиждень закінчаться запаси і зайдуть кацапи та виріжуть цілі міста. Зроблять з усієї країни Маріуполь. А ц6е вже в них нова мета,так як "там наши люди" вже не вийде зробить
показати весь коментар
17.11.2022 09:43 Відповісти
Ви забули поставити ))) в кінці посту?
Чи справді вважаєте, що шантаж Заходу не обернеться для нас моментальним зниженням підтримки з боку західного виборця, в результаті чого ми лишимось з кацапами сам на сам?
показати весь коментар
17.11.2022 10:16 Відповісти
Це теж клован, тільки меншого пошибу, ніж Сам.
Так що, супутник там же, де і "шашликі на майскіє"...
показати весь коментар
17.11.2022 10:18 Відповісти