10032 відвідувача онлайн

Німеччина надала Україні 2430 генераторів

генератор,німеччина

Німеччина вже поставила Україні щонайменше 2430 електрогенераторів у зв’язку з руйнуванням інфраструктури Росією.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За інформацією міністерства розвитку Німеччини, українські муніципалітети використовують ці пристрої, наприклад, для обігріву населення. Вони також використовуються для стабільної роботи лікарень, соціальних об'єктів та водоканалів.

За власними заявами, Федеральне міністерство економіки ФРН надає, серед іншого, 40 млн євро на модернізацію української енергосистеми.

За даними міністерства розвитку, вже визначено, що 12 мільйонів євро надійдуть в енергозабезпечення міста Львова та інших українських муніципалітетів у 2023 році. Товариство міжнародного співробітництва (GIZ) закупить ще тисячу генераторів для українських муніципалітетів.

Топ коментарі
+21
Тепер Конче заспа буде зі світлом, а Zeкоманда прибарахлітся на продажу надлишкових німецьких генераторів.
показати весь коментар
19.11.2022 17:48 Відповісти
+20
Вова, твой помощник Кирюха, на ворованном у волонтёров пикапе, сколько себе лично генераторов забрал? 5? 10?
показати весь коментар
19.11.2022 17:56 Відповісти
+17
Ви шо, ви шо?
Бубочка найвеличніВшивий вже всіх корупціонерів з країни відпустив.
показати весь коментар
19.11.2022 18:00 Відповісти

Завантаження...