Найближчим часом очікується повне відновлення водопостачання у Києві, - ДТЕК

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
За його словами, подача електрики насамперед відновлюється на об'єкти критичної інфраструктури: перш за все водо- та теплопостачання.
Після цього енергетики розпочнуть відновлення світла для побутових споживачів. "Найближчим часом очікується повне відновлення водопостачання у Києві. Проводяться роботи з повернення водопостачання у Дніпрі та Одесі. Роботи продовжуються", - зазначив Сахарук.
Нагадаємо, сьогодні росія здійснила чергову масовану терористичну атаку на енергетичні об’єкти України. За офіційною інформацією, по Україні було випущено 70 ракет, з них 51 було збито. Постраждали обʼєкти енергетичної інфраструктури.