8673 відвідувача онлайн
3 447 24

Удари по енергетиці - знак розпачу, Україні потрібно продовжувати витісняти росіян, - Воллес

бен,воллес

Російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України є "ознакою розпачу" Кремля.

Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес під час відвідин верфі у Глазго, повідомляє The Guardian.

Уоллес вважає, що російський диктатор Володимир Путін переключився на удари по енергосистемі України та її громадянській інфраструктурі, щоб відвести у тінь свої військові невдачі.

За його словами, напад на громадянську інфраструктуру суперечить міжнародному праву, і Великобританія "не допустить успіху такого знущання і жорстокості".

Міністр закликав ЗСУ "використовувати набрану інерцію, щоб продовжувати відтісняти росіян".

При тому, Воллес застеріг від недооцінки противника.

"Росії зараз начхати і на свій народ, і на те, що вона прирікає молодих хлопців на смерть, вона і далі втягуватиме все нових людей у війну", – сказав він.

Топ коментарі
+9
Интересная тенденция наблюдается у элитной 24 бригады спецназа вс рф. По состоянию на сентябрь 2022 в ней официально числилось 21 убитый в Украине. По состоянию на середину ноября 2022 уже говорится о 78 ликвидированных в Украине спецах 24 БрСПн. Это о тех о ком говорится.Всего в войне в Украине известно об участии 500 спецназовцев 24 БрСПн. То есть, грубо говоря, каждый 5-й из них ликвидирован. Сколько раненных - трудно оценить. Проще говоря, элиту российского спецназа в Украине отодрали и в хвост и в гриву.
показати весь коментар
25.11.2022 19:51 Відповісти
+8
показати весь коментар
25.11.2022 19:46 Відповісти
+8
Дайте більше зброї та ***********. Менше слів, більше діла.
США і Захід дуже бояться (та/або не бажають) вступати у війну з рашей - бо раша є ядерною державою.
А не дають нам більше зброї (цідять по чайній ложечці), щоб ми самі швидко не розбили рашу, з тієї ж причини, і хочуть "зберегти обличчя" Пу.
показати весь коментар
25.11.2022 19:46 Відповісти

Завантаження...