8115 відвідувачів онлайн
1 484 5

Енергетики повернуть світло в Херсон в найближчі три дні, - ДТЕК

енергетика

Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко в ефірі національного телемарафону, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми дійсно допомагаємо Херсонській області, працює бригада з Одещини працює на півдні області, займається електропостачанням міста Херсон. Сьогодні наші бригади закінчують відновлення лінії 150 кВ і у нас є впевненість, що електропостачання міста Херсон буде відновлено найближчі дні. Або в неділю, або в понеділок, а мабуть у суботу", - повідомив Фоменко.

Також бригади ДТЕК працюють на півночі Херсонської області для відновлення електропостачання Берислава й інших населених пунктів регіону.

Нагадаємо, в перший день деокупації Херсону, ДТЕК Ахметова запропонував місцевій владі і місцевому обленерго допомогу. Компанія спрямувала близько десяти аварійних бригад з Одещини та Дніпропетровщини.

Завантаження...