10815 відвідувачів онлайн
11 512 134

Ніхто не шукає спекуляцій, - Арахамія запропонував Кличку разом проінспектувати "Пункти незламності" у столиці

давид,арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запропонував меру столиці Віталію Кличку за тиждень разом проінспектувати "Пункти незламності" в Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Арахамія написав у телеграмі.

"Ми не дамо втягнути себе в політичну боротьбу на темі київських "пунктів незламності". Київ залишається пріоритетною ціллю для ворога. Росіяни будуть далі бити по критичній інфраструктурі, щоб зробити життя в місті нестерпним", – заявив Арахамія.

"Це зробить або влада міста, або ми знайдемо тих, кому не байдуже на три мільйони киян", – зазначив він.

"Тому в мене є пропозиція. За тиждень влада міста виправить помилки і ми разом із міським головою підемо на інспекцію. Це буде найкращим доказом того, що ніхто з нас не шукає спекуляцій", – підсумував Арахамія.

 Читайте на "Цензор.НЕТ": "Не хочу вступати в політичні баталії, мені є чим займатися в місті", - Кличко розповів про роботу пунктів обігріву

Топ коментарі
+139
Пане Віталію , Вы во время этой инспекции не могли бы завести эту арахамию в уютный уголок и дать ему по башке без свидетелей? Всего один разочек. Заранее благодарен....
показати весь коментар
27.11.2022 23:20 Відповісти
+94
Нічого крім блювоти ця мразота не викликає. Кличко який би не був - він справжній. А оце - гірше вікорістаної туалетного паперу
показати весь коментар
27.11.2022 23:24 Відповісти
+93
Віталя,***** цю абхазьку макаку в десяту частину своєї сили щоб ця агрохімія забула про політичну боротьбу.
показати весь коментар
27.11.2022 23:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Арахам, ти уже проинспектировал получение конвертов с бабками для слуг в Раде?
показати весь коментар
28.11.2022 03:02 Відповісти
Ценник упал: Арахамия ПРИЗНАЛ, что нардепам платили зарплаты в конвертах

На вопрос о том, легче ли стало работать с нардепами, которые перестали получать доплаты, Арахамия ответил, что процесс идет так же, просто нужно применять другие практики и мотивацию. Как именно стоит мотиваровать нардепов, он не уточнил.

https://focus.ua/politics/529678-cennik-upal-arahamiya-priznal-chto-nardepam-platili-zarplaty-v-konvertah

И после этого арахамии не стесняются кого-то "инспектировать"
показати весь коментар
28.11.2022 03:09 Відповісти
Е УКРАЇНЦІ , котрі принесли СЛАВУ УКРАЇНІ В СВІТІ . Кличко один із них
Тому пропоную набити морду абхазькому беженцу за Кличко
показати весь коментар
28.11.2022 03:09 Відповісти
давно не было слышно абхазскую трахамонию... а вообще надо выяснить каким образом это козлолюбище получило гражданство Украины... как и многие другие неукраинцы... и это обязательно должно быть сделано...
показати весь коментар
28.11.2022 04:20 Відповісти
Дайте йому гарного ляща, щоб назад у болото заліз!
показати весь коментар
28.11.2022 04:35 Відповісти
У Відні з Фірташем теж пункти незламності інспектував?🤬
показати весь коментар
28.11.2022 05:38 Відповісти
это трахамонии навевает воспоминания, когда они с падлюком возвращались с переговоров с кацапами из бульболяндии и на обратном пути посетили Яворивский полигон... сфотографировались, сбросили гнусные фотки в сеть, а на другой день кацапы точечным ударом бахнули по казарме и убили 82 человека... это для географической привязки "Пунктів незламності" он хочет все их посетить? трахамония антиррэсней все больше и больше - то на переговорах с кацапами в турции объявится, то на встрече с фирташем засветится, то еще что-то вякнет... а по большому счету по нему давно плачет украинская контрразведка...
показати весь коментар
28.11.2022 05:42 Відповісти
Зразу із" сірот" начинай,"інспектор по пожарной безопасності".Ти ж ,зелене чмо,більше чим на "прєдводітеля дворянства" не тягнеш.Дати дьору,як і вашому кумиру,Вітькі Овочу,не вийде.Ви ж скрізь фуфло.
показати весь коментар
28.11.2022 06:20 Відповісти
Кабінет міністрів України не передбачав і не виділяв бюджетні кошти на реалізацію пунктів обігріву і енергозабезпечення, які Зеленский називає "Пунктами незламності". Крім того, згідно нормативів військового стану залишки коштів місцевих бюджетів перерозподіляються в загальнодержавний для відповідного використання і не можуть самостійно використовуватись по рішенню місцевих органів влади.
показати весь коментар
28.11.2022 06:23 Відповісти
Соромлюсь спитати, а той шановний пан аPа×@lvliR фінансував бодай копійку, або хоч щось , в бюджет міста, що тепер наввипередки стрімглав волає інспектувати?
показати весь коментар
28.11.2022 06:32 Відповісти
Інспектор Арахамйо...
показати весь коментар
28.11.2022 06:37 Відповісти
Ара-йух вирішив попіаритися! Пнх!
показати весь коментар
28.11.2022 06:48 Відповісти
Капуцинам понять не дано, что пункт обогрева - это не пятизвездочный отель Фирташа, это немного другое..
показати весь коментар
28.11.2022 06:54 Відповісти
Виталий Владимирович , сломайте ему нос и челюсть, будь ласка!
показати весь коментар
28.11.2022 07:15 Відповісти
запомни ты ***** одну вещь --- не тебе гандону решать кто будет в КИЕВЕ мэром . и не зеленой шобле типа юзиков. безмозглых. трухиных . бардиных. и прочих --- МЭРА КИЕВА БУДУТ ВЫБИРАТЬ КИЕВЛЯНЕ . так что пососи карамельку ..рошен.. и успокойся
показати весь коментар
28.11.2022 07:17 Відповісти
Инспектор сраный,вас в раде самих нужно проверять,например лесника трушкина,или лакея сивковича,который отказывался финансировать армию перед вторжением,или жиртреста,который из бюджета финансировал собственную тещю за то,что жил в ее квартирке.
показати весь коментар
28.11.2022 07:27 Відповісти
Небрите, зелене мурло.
показати весь коментар
28.11.2022 07:51 Відповісти
Любитель самопіару арахамія, мабуть, хоче скинути координати київських пунктів обігріву росіянам😡
показати весь коментар
28.11.2022 07:56 Відповісти
вороватое, безродное тело с кавказских пальм доси не раздуплилось, что давно раздражает всех притомных людей..
и "рейтинг" его на уровне Щурфича...
и не pEAce-дят ИХ (за Бучу, Мариуполь, Херсон, Мелитополь, Харьков, Мрію, асфальт, шашлыки....) только потому, что идёт горячая война
показати весь коментар
28.11.2022 07:57 Відповісти
Арахамія думає що він самого Бога за бороду схопив.
показати весь коментар
28.11.2022 08:32 Відповісти
Яке ж нагле, самовпевнене в своїй безкарності, гидотне це гібридне створіння. Воно піариться дебільними лозунгами (великого будівництва, єднання, незламності...) Зараз їхні лозунги виглядають комічно і нестерпно фальшиво. Своїм-все матеріальне та піар за наші гроші, чужим-закон, патріотичні лозунги та чарівне слово неначасі.
показати весь коментар
28.11.2022 08:33 Відповісти
Жулік розповідає як треба працювати?ВОНО вчора прийняло рішення про організацію пунктів а сьогодні вже інспектує.А кошти в бюджеті на це виділені?Чи як?Не зробиш - поганий.Зробиш - нецільове використання коштів.
показати весь коментар
28.11.2022 09:17 Відповісти
У Віталія мабуть залізні нерви.
Бо інакше міг давно прибити це небрите зелене.
Співчуття Віталіку.
показати весь коментар
28.11.2022 09:18 Відповісти
На відміну від тебе, мавпа абхазька, у Кличка зараз вистачає роботи!
У нього немає часу перед зоопарком шоу влаштовувати!
Нормальні люди, називають пункти обігріву, пунктами обігріву!
показати весь коментар
28.11.2022 09:20 Відповісти
злодійкувата нагла пика таки просить у Віталіка хук зліва , таки піде за стремоусовим і абрамович не допоможе
показати весь коментар
28.11.2022 09:20 Відповісти
І хто його рекомендував в "відділ очистки"? Невже дійсно такий кадровий голод?
показати весь коментар
28.11.2022 09:37 Відповісти
А не могла би абхазська мамамія зробити пункти обігріву за свої кошти і попросити мера Києва разом провести огляд чи інспекцію? Хто ти мамамія проти Кличко? Кличко на рингу бив соперника, його знає весь світ, його вибрало денілька мільйонів Киян, а ти шахрайським методом проліз в партію від Миколаєва, тирив електроенергію з білорусі, написав лист з нашої Верховної Ради, щоб виправлади в судах ЄС гаманця пуйла абрамовича, де вказав, що ніби абрамович спас 450 тисяч українців? Де і від кого він їх спас? А що за "домовленості" були в Стамбулі весною? Мамамія іди на юх, краще до себе а авхазію.
показати весь коментар
28.11.2022 09:47 Відповісти
клоун, ти краще проінспектуй окопи-відпочинку. Це ж скільки зелена погань збирається на цьому шоу підняти кеша, за свій незламний чай і незламне печиво.
показати весь коментар
28.11.2022 10:32 Відповісти
Смердяча мавпа буде інспектувати курва-йди рішай як орковскіх алігархів від санкций відмазати
показати весь коментар
28.11.2022 10:43 Відповісти
От якось у нас люди автоматично почали вживати вислів "Центри незламності". Це узагалі дика маніпуляція та бажання влади за пафосом приховати свою цілковиту недієздатність та масові розкрадання.
Але це щодо тупого пафосу по-зеленськи. А є ще й гірші речі. Отже, в Україні не створено ЖОДНОГО (!!!) отого "Центру незламності". Ще раз і по складах: ЖОД-НО-ГО. Бо це окрема програма, згідно указу президента, на яку мали йти спеціальні кошти з держбюджету. Кошти пішли... Й уже мабуть дійшли на офшорні рахунки слуг та оманські рахунки Зеленського. Бо, а це підтверджено багатьма мерами, ні копійки держава не виділила на місця.

А що ж тоді працює в наших містах, куди не завжди так просто й без проблем, але все ж можуть попасти люди в години скрути? А це наші звичні Пункти обігріву, які й у минулі роки створювалися місцевою владою, комунальними підприємствами та підрозділами ДСНС. Цьогоріч їх спробували відкрити трохи більше, хоча ні коштів, ні техніки на це не виділялося.

Але це ще не все. Найімовірніше, вкравши виділені на пафосний проєкт гроші, ця тупа влада додумалася ще й гавкати на тих, хто належним чином виконав свою роботу. Щоправда, лише в тих містах, де мери не підконтрольні зеленій опі. Так і в Києві погнали бригаду слуг на чолі з Арахамією "інспектувати" оті не створені центральною владою "не центри". Вони під час того об'їзду нарвалися на Кличка й у приватній розмові відзначили, що все працює нормально. А потім для преси зачитали текст про провал виконання київською міською владою! Нарвалися, звісно. Цього вже їм не забудуть і все опісля буде пораховано: хто справді створював, а хто крав мільйонами.

А ще ж виник інцидент із так званою картою цих "Центрів незламності". Бо, бажаючи пропіаритися обслуга Зеленського на інтерактивну карту наліпила купу закладів, як ті ж школи, які, звісно, не можуть виконувати таких функцій. І коли піар та брехня полізли назовні, винних знову почали шукати в міській владі, а не в кабінетах на Банковій...

От я не уявляю, за які гріхи нас покарано такою безвідповідальною, злодійською та брехливою владою. Хоча... таки знаю - за гріх бездумного голосування. За нього ми й війну та її жертви мусимо оплакувати... Тарас Чорновіл 🇺🇦 https://t.me/Chornovil_official @Chornovil_official
показати весь коментар
28.11.2022 14:26 Відповісти
В телеефірі "Радіо Свобода" ведуча допитала подляка з приводу цих пунктів. Та й так допитала, що він мусів визнати, що саме зелена влада (а саме на рівні військових адміністрацій) не забезпечила ці пункти передбаченими в указі Зе обладнанням. Наприклад, тими же старлінками. Чи навіть генераторами... бо, приміром, на чай, в місцевої цивільної влади бабла ще вистачить, та й на буржуйку-самодєлку - але не на більше... І ще: з місцевою владою ніхто навіть не радився, де влаштовувати оці пункти, дійшло до того, що записали адресу цього пункту офіс одного ОСББ (хто стикався з цим, знає, якого розміру колясочні в будинках, які зазвичай займають ділові папери та обрані керівники ОСББ).
показати весь коментар
28.11.2022 19:31 Відповісти
Яке воно кончене