7553 відвідувача онлайн

Росіяни везуть на окуповану Херсонщину ОМОН з Дагестану: хочуть мобілізувати українців

омон

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

"Підрозділи ОМОН з Дагестану прибули на лівий берег Херсонщини, разом з працівниками воєнних комісаріатів з "лнр" та "днр". Зокрема відомо про їх розташування в селі Красне (Каховський район)", - ідеться у повідомленні.

ОМОНівців збираються залучити в грудні до проведення незаконного призову мешканців окупованого регіону.

Перш за все росіяни спробують відправити на фронт тих, у кого вже є паспорти РФ. Але в Центрі національного спротиву не виключають, що під "мобілізацію" можуть потрапити взагалі всі чоловіки, а не лише власники паспортів ворога.

Центр національного спротиву закликав мешканців окупованих територій "залишити регіон й не ставати ресурсом для ворога".

Топ коментарі
+24
Перефразуючи відомий вислів Наполеона про те, що "Хто не хоче годувать свою армію, буде годувать чужу" можна сказать так: "Ті, хто не схотів воювать, захищаючи свою Батьківщину, будуть змушені воювать у рядах армії окупанта"
показати весь коментар
29.11.2022 09:11 Відповісти
+24
Для майбутніх мобілізованих московитами херсонців у мене є слова втіхи -

"Та яка різниця за кого воювати, під яким пам'ятником та якою мовою?" -

аби дороги були хорошими і добре освітлені
показати весь коментар
29.11.2022 09:15 Відповісти
+22
Вже бачили той ОМОН.
показати весь коментар
29.11.2022 09:12 Відповісти

Завантаження...