4990 відвідувачів онлайн

"Укренерго" виставить рахунок росіянам за знищені об’єкти інфраструктури

енергетика,укренерго,обстріл

НЕК "Укренерго" виставить рахунок росіянам за знищені українські об’єкти.

Про це повідомив директор із правових питань НЕК "Укренерго" Максим Юрков, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що компанія фіксує пошкодження в реальному часі, щодня.

"Складаємо кошторис і найближчим часом ми виставимо рахунок росіянам за знищені наші об’єкти", – повідомив Юрков.

Він наголосив, що у компанії є певний досвід виставлення рахунків Російській Федерації.

"Тому що ми одні із небагатьох судилися і продовжуємо цей процес щодо наших активів у Криму", - зазначив Юрков.

Він повідомив, що наразі вже розробляється правовий механізм, завдяки якому компанія зможе захистити свої інтереси щодо компенсацій за завдані збитки.

Топ коментарі
+5
Зачем рахунок? Сразу из нефтепровода "Дружба" можно взимать за убытки!
показати весь коментар
02.12.2022 14:37 Відповісти
+5
Шмигаль має порахувати всі збитки, які завдала Україні росія і виставити росії репарації. І сказати, що, якщо збитки будуть зростати, то сума репарацій буде також зростати.

Також ЄС має порахувати загальну вартість всієї допомоги, яку вона надала Україні під час війни. І виставити росії репарації.

Так само і сша.

Репарації повинні бути виплачені Україні, ЄС і США.

І поки це не буде зроблено - не знімати санкції.
показати весь коментар
02.12.2022 14:44 Відповісти
+5
в сраку ви їх поцілуєте!
VS Energy з кацапським корінням що діє в Україні і володіє часткою обленерго в багатьох областях вже арештовані та націоналізовані??? Не треба нікуди ходити - у нас ворог володіє часткою енергоінфраструктури, це на який місяць війни??? і що проблема конфіскувати активи?
показати весь коментар
02.12.2022 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зачем рахунок? Сразу из нефтепровода "Дружба" можно взимать за убытки!
показати весь коментар
02.12.2022 14:37 Відповісти
Має бути створена "біла книга", де в режимі онлайн кожен має перевірити внесені дані про пошкоджену квартиру, будинок, вкрадене майно і зернятко, закатованого українця, вбитого і пораненого воїна, вкрадену дитину, зламане деревце, забруднену землю...
показати весь коментар
02.12.2022 15:29 Відповісти
починайте готувати !!!!
показати весь коментар
02.12.2022 14:41 Відповісти
Не готувати, а позов вже має бути в міжнародному суді для компенсації збитків із заарештованих рашиських активів, бо Захід ніяк не наважується їх конфіскувати - це порушує право власності, відітєлі лі!
А право власності на зруйновані електростанції та житло українців?

А право власності на життя,
яке дароване кожній людині Богом і тільки ним, не кривоногими кацапами, може бути скасованим?
показати весь коментар
02.12.2022 15:01 Відповісти
Компенсації із рашиської власності мають надходити і якнайгучніше розголошуватись в ЗМІ щоб

1. Кожен кацап вранці міг прочитати скільки його грошей сьогодні пішло на компенсацію беспрєдєла їхнього коханого буйла

2. Кожен громадянин наших країн-партнерів також знав та бачив, що українці не лізуть в їх гаманець, а вдячні лише за військову допомогу
показати весь коментар
02.12.2022 15:08 Відповісти
Лише 1 грудня цього року за межі України пішло майже 13 тис. Мегават годин енергії.
https://transparency.entsoe.eu/transmission-domain/physicalFlow/show?name=&defaultValue=false&viewType=TABLE&areaType=BORDER_BZN&atch=false&dateTime.dateTime=01.12.2022+00:00|CET|DAY&dateTime.timezone=CET_CEST&dateTime.timezone_input=CET+(UTC+1)+/+CEST+(UTC+2)&border.values=CTY|10Y1001C--00003F!BZN_BZN|10Y1001C--000182_BZN_BZN|10YHU-MAVIR----U
показати весь коментар
03.12.2022 03:37 Відповісти
Шмигаль має порахувати всі збитки, які завдала Україні росія і виставити росії репарації. І сказати, що, якщо збитки будуть зростати, то сума репарацій буде також зростати.

Також ЄС має порахувати загальну вартість всієї допомоги, яку вона надала Україні під час війни. І виставити росії репарації.

Так само і сша.

Репарації повинні бути виплачені Україні, ЄС і США.

І поки це не буде зроблено - не знімати санкції.
показати весь коментар
02.12.2022 14:44 Відповісти
Ви ще забуваєте за моральну шкоду за кожного вбитого українця, за Будапештські гарантії, які рашисти порушили в обмін на отриману від України ядерну зброю. А її вартість величезна, тому і збитки і рахунки мають бути відповідні.
показати весь коментар
03.12.2022 03:45 Відповісти
"Тому що ми одні із небагатьох судилися і продовжуємо цей процес щодо наших активів у Криму" Джерело
Да любая компания имеет право на суд ,только вот если позиции Ахметовских и Коломойских компаний будут в первой очереди на возмещение убытков то как то не сильно и легче от этого .
Пусть судятся отдельно как частные структуры и не привязывают себя к уровню государства .
За крым ЗЕ влада похоже давно забыла - ЗАБИРАЙТЕ ,к Порошенко тот же вопрос ,где внятная политика по возмещению убытков по Крыму ? Сколько военной техники вагонов газа нефти банков все было захвачено .!
Только почему то небыло внятной политики по возмещению убытков за окупацию Крыма .
Да и украинцам до 24 февраля было не до этого ,сколько можно спать !!!!!!!!АУУУУУ ***** ПРОСЫПАЙТЕСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
02.12.2022 14:46 Відповісти
в сраку ви їх поцілуєте!
VS Energy з кацапським корінням що діє в Україні і володіє часткою обленерго в багатьох областях вже арештовані та націоналізовані??? Не треба нікуди ходити - у нас ворог володіє часткою енергоінфраструктури, це на який місяць війни??? і що проблема конфіскувати активи?
показати весь коментар
02.12.2022 14:54 Відповісти
Ворог моськовський за допомогою та під патронатом хєрантів заволодів за 30 років стратегічними об'єктами України‼️‼️‼️‼️😡😡😡
Чечетов та Семенюк знали це, разом з привладними, тому Їх і «прибрали», а Генпрокурори ⚖️ промовчали, по команді «невідомих дзвонарів" 🤷‍♂️🤷‍♂️🙈😌😌‼️‼️‼️😡😡😡
А зараз Украінці мають дивний результат …..

Обленерго є, Укренерго є, Кабмін є, Мінпаливенерго є, ОПУ 😌😌😌😌😌є, а Плани технічного прикриття стратегічних галузей в особливий період🤷‍♂️😌🤷‍♂️ якісь, як казав Добкін, «по дебільному нашкрябані», або навіть і імітація їх ‼️🤔🙈😡❤️🇺🇦🇺🇦

То хто ж, за це, буде «звітувати» перед Українцями ‼️‼️‼️😠😠😠😡😡⚖️🇺🇦❤️

ДБР з СБУ мабуть руки не доходять до самих виконавців, тому їх швиденько у Віце-премєр-міністри призначають, аж ТУРБОРЕЖИМІ!!,
показати весь коментар
02.12.2022 17:07 Відповісти
Може й неначасі, але, як ці об'єкти опинились у власності ДТЕК? Були народними, були, та й перебули...
показати весь коментар
02.12.2022 18:53 Відповісти
Як раніше повелося за вказівкою «згори» - були за безцінь прихватизовані.
Памятаю як Луганськтепловоз за янука прихватизували аж за 1грн з виплатою ціни прихватизації з майбутнього прибутку
показати весь коментар
03.12.2022 03:52 Відповісти