Двоє поляків з Інтернаціонального легіону загинули на фронті в Україні
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.
"Двоє поляків, Януш Шеремета на псевдо Козак та його колега Кшиштоф, з Інтернаціонального легіону загинули вчора на фронті. Вшануйте їхню пам'ять!" – написав у твіттері кореспондент Polsat News Матеуш Ляховський.
Зазначається, що добровольці з Польщі загинули в бою. Вони воювали в Інтернаціональному легіоні пів року. Ще один громадянин Польщі, їхній командир, поранений і зараз перебуває в лікарні.

Героям Слава!
Співчуття рідним...
Ви були справжніми Чоловіками та Воїнами і загинули
"За нашу та вашу Свободу"
Слава ваша завжди з Вами і ніколи не буде забута в Україні!
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Єще Польска нє згінела!!!