11525 відвідувачів онлайн
11 188 21

Двоє поляків з Інтернаціонального легіону загинули на фронті в Україні

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.

Двоє поляків з Інтернаціонального легіону загинули на фронті в Україні 01

"Двоє поляків, Януш Шеремета на псевдо Козак та його колега Кшиштоф, з Інтернаціонального легіону загинули вчора на фронті. Вшануйте їхню пам'ять!" – написав у твіттері кореспондент Polsat News Матеуш Ляховський.

Зазначається, що добровольці з Польщі загинули в бою. Вони воювали в Інтернаціональному легіоні пів року. Ще один громадянин Польщі, їхній командир, поранений і зараз перебуває в лікарні.

Топ коментарі
+53
R.I.P. Воїнам!
Героям Слава!

Співчуття рідним...

Ви були справжніми Чоловіками та Воїнами і загинули

"За нашу та вашу Свободу"
показати весь коментар
06.12.2022 01:53 Відповісти
+37
Шана вічна Героям!
Слава ваша завжди з Вами і ніколи не буде забута в Україні!
показати весь коментар
06.12.2022 01:59 Відповісти
+34
Царство Небесне...
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Єще Польска нє згінела!!!
показати весь коментар
06.12.2022 02:11 Відповісти

Завантаження...