9194 відвідувача онлайн

У трьох містах Білорусі збільшилася кількість мобілізованих росіян, - Генштаб

рф,ворог,армія,кацап,мобілізація,русня,орк,чмобік,мобілізований

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію про те, що у білоруських містах - Мозирі, Гомелі та Могильові зафіксовано збільшення кількості російських військ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштаба ЗСУ.

У повідомленні зазначається: "На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. У містах Мозир, Гомель та Могильов відзначено збільшення російських мобілізованих військовослужбовців. У військоматах Гомельської області тривають заходи з перевірки облікових даних військовозобов’язаних".

Топ коментарі
+5
Уже проходило в Цензоре как отдельная статья. Могу похвалить ВСУ за точность артиллерии. Выглядело как в игре "Red Alert" =)
показати весь коментар
09.12.2022 20:50 Відповісти
+4
это нормально....повестки жыдоугрофиннобурятам в беларуси никого не должны удивлять..
показати весь коментар
09.12.2022 19:30 Відповісти
+4
Дроны в Украине есть и очень много.. их Зеля прячет на складах и прочих тайных квартирах дачах...кажуть Волонтеры на фронт поступает третья часть...от привезённого...
показати весь коментар
09.12.2022 20:45 Відповісти

Завантаження...