У трьох містах Білорусі збільшилася кількість мобілізованих росіян, - Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію про те, що у білоруських містах - Мозирі, Гомелі та Могильові зафіксовано збільшення кількості російських військ.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштаба ЗСУ.
У повідомленні зазначається: "На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. У містах Мозир, Гомель та Могильов відзначено збільшення російських мобілізованих військовослужбовців. У військоматах Гомельської області тривають заходи з перевірки облікових даних військовозобов’язаних".
Топ коментарі
+5 Krotow
показати весь коментар
09.12.2022 20:50 Відповісти Посилання +4 Don Bessam #359417
показати весь коментар
09.12.2022 19:30 Відповісти Посилання +4 Senator #518037
показати весь коментар
09.12.2022 20:45 Відповісти Посилання