10115 відвідувачів онлайн
5 590 39

Українським, російським та білоруським правозахисникам вручили Нобелівську премію миру

премія,нобелівська,миру

У столиці Норвегії в суботу вручили Нобелівську премію миру, яку цьогоріч здобули спільно правозахисники з України, Росії та Білорусі.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

Цьогорічні лауреати - "Центр громадянських свобод" з України, російська організація "Меморіал" та Алесь Біляцький, ув’язнений білоруський активіст.

Олександра Матвійчук, голова "Центру громадянських свобод", використала свою суботню промову, щоб заявити: у цей момент історії в України єдиний спосіб забезпечити справедливий і міцний мир - це боротися.

На церемонії Беріт Рейс-Андерсен, голова Норвезького Нобелівського комітету, зазначила, що "світ потребує тих чудових особистостей і груп людей, які ціною великих особистих жертв протистоять агресії в ім'я демократії, прав людини і миру".

Замість ув’язненого білоруського активіста Біляцького нагороду отримувала його дружина Наталія Пінчук. Російський "Меморіал" представляв голова правління Ян Рачинський.

Нагадаємо, рішення Нобелівського комітету об’єднати українську організацію з правозахисниками з Росії та Білорусі, двох країн-агресорів, викликало негативну реакцію в Україні, коли в жовтні було оголошено про нагороду.

Топ коментарі
+21
Можу порадити тим хто вручав, йти в сраку!
Треба бути аморальним, повністю відбитим дегенератом, щоб вважати що в параші та **********, є правозахисники, та ще йтаки, що заслуговують на відзнаку!
Справжня гейропа: деграданти, імпотенти, нікчеми!
показати весь коментар
10.12.2022 16:12 Відповісти
+17
Какая нездоровая тенденция притягивать к Украине двух подлейших её соседей по любому поводу
показати весь коментар
10.12.2022 16:38 Відповісти
+11
а яким боком до миру кацапські підари та бєларусскіє кріпаки?
показати весь коментар
10.12.2022 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можу порадити тим хто вручав, йти в сраку!
Треба бути аморальним, повністю відбитим дегенератом, щоб вважати що в параші та **********, є правозахисники, та ще йтаки, що заслуговують на відзнаку!
Справжня гейропа: деграданти, імпотенти, нікчеми!
показати весь коментар
10.12.2022 16:12 Відповісти
А нашій, що взяла цю нагороду разом з кацапамибілорусом? Її також до дупи!
показати весь коментар
10.12.2022 16:59 Відповісти
а яким боком до миру кацапські підари та бєларусскіє кріпаки?
показати весь коментар
10.12.2022 16:26 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2022 16:26 Відповісти
🤮🤮🤮
показати весь коментар
10.12.2022 16:31 Відповісти
Еще одна «беспомощная» и скомпрометированная Международная Организация.

Такая же как ООН, ВОЗ и другие.

Где вместо принципов Гуманизма преобладает «реал политик».
Стыдоба…
показати весь коментар
10.12.2022 16:32 Відповісти
Усі міжнародні організації давно деградували і глибоко сидять на кацапських бабках.
показати весь коментар
10.12.2022 17:13 Відповісти
Західні ліваки, нас все одно ************, до братерства і триєдинста.
показати весь коментар
10.12.2022 16:34 Відповісти
Какая нездоровая тенденция притягивать к Украине двух подлейших её соседей по любому поводу
показати весь коментар
10.12.2022 16:38 Відповісти
Ганьба!
показати весь коментар
10.12.2022 16:43 Відповісти
Братские нароты?
показати весь коментар
10.12.2022 16:46 Відповісти
Якби не вони то була би війна
показати весь коментар
10.12.2022 16:47 Відповісти
???.. А, ну так, зараз же війни немає!
показати весь коментар
10.12.2022 17:14 Відповісти
Ви мабуть за зе голосували? Сарказм, логіка? Ні?
показати весь коментар
11.12.2022 15:35 Відповісти
Та ні, помиляєтеся, голосувала за Порошенка. А в 2014-му навіть вивозила бюлетені з захопленої Донеччини на територію вільної України, тримаючи зв'язок з батальйоном Дніпро, який керував нашим маршрутом, щоб ми не потрапили в лапи сєпарів і чеченців.
Бачу, логіка ваша шкутильгає!😉
показати весь коментар
14.12.2022 16:06 Відповісти
Бюлетені з донеччини? Прикольно. Вони були потрібні бойку
показати весь коментар
17.12.2022 15:32 Відповісти
Ви дебіл? Це ваші голоси, мабуть були за бойка, бо більше нічого не прийшло у вашу пусту голову.
Ми везли бюлетені до Києва у травні 2014-го року, коли обрали Петра Олексійовича Порошенка, ховаючись від кацапських бандюганів і місцевих сепарюг, і керуючись маршрутом, який нам довали по телефону бійці батальйону Дніпро, під їхнім прикриттям.
Якщо ви тоді ходили на голосування і слідкували взагалі за тим, як воно відбувалося тоді в Україні і окремо на Донбасі, то маєте знати, що деяким людям це коштувало життя.
Але скоріше за все, пам'яті у вас немає, як у всіх пролів.
Треба бути таким ідіотом!
Це останнє що ви від мене почули, бо з такими як ви я не спілкуюся.
показати весь коментар
18.12.2022 17:20 Відповісти
нах
показати весь коментар
10.12.2022 16:50 Відповісти
Сюр якийсь, *********** і кацапськи фашисти поряд з українцями
показати весь коментар
10.12.2022 16:59 Відповісти
Якому хворому на голову "взбрело" ставити Україну і дві терористичні держави на один щабель?!!!
показати весь коментар
10.12.2022 17:01 Відповісти
Після цього грош ціна даної премії і в наступні роки ...
показати весь коментар
10.12.2022 17:02 Відповісти
🤮
показати весь коментар
10.12.2022 17:16 Відповісти
Какие-то не здоровые люди...

"... не сфера Нобелівської премії миру, а її тло "" - Андерсен, че сказать-то хотел?

У Виталика Кличко профессиональное, он боксер. Но если заговаривается, так хоть красиво

Понять же этого не-сказочника Андерсена могут не только лишь все!
показати весь коментар
10.12.2022 17:21 Відповісти
Маю сподівання, що наші відмовляться. Будь ласка! Відмовтеся!
показати весь коментар
10.12.2022 17:22 Відповісти
Це вручення продемонструвало не якості нобелівського комітету,а чого вартий отой "Центр громадських свобод"....
Втім,як і тотальна більшість українських ГОшечок ...
показати весь коментар
10.12.2022 17:24 Відповісти
Хіба премії не пахнуть?
показати весь коментар
10.12.2022 17:56 Відповісти
Украинская сторона должна была демонстративно отказаться от получения этой премии в такой компании. Это был бы нормальный ход. А так - "это какой-то позор". И это значит, что наши правозащитники нихрена не поняли, "урок" еще не получен и война будет продолжаться, до тех пор пока сесть срать рядом с любым представителем из этих стран, не станет зазорно.
показати весь коментар
10.12.2022 17:58 Відповісти
************** и бульбашные хренозащитники все такие как их тванал дождь!давайте поможем нашим мальчикам всем чем можно.Крым для них это **********,и в душе они все как один имперцы!поэтому они дружно могут идти ***** а европейцы лохи последние!
показати весь коментар
10.12.2022 18:52 Відповісти
"Украинским, российским и белорусским правозащитникам вручили Нобелевскую премию мира".

Понятия "российские" и "правозащитники", "Нобелевская премия мира" - полностью взаимоисключающие, от слова совсем. Я бы сказал даже совершенно противоположны по смыслу.
показати весь коментар
10.12.2022 20:44 Відповісти
Обама теж отримав Нобелівську премію миру. Але саме за правління цього лівацького поца всі диктатори світу отримали повну свободу дій. Без мовчазної згоди Обами не могло би бути анексії Криму, і подальшої агресії проти України. Саме свідома бездіяльність цього сраного "миролюбця" спричинила великий сплеск конфліктів у всьому світі. Пожинаємо і досі результати його "миролюбства".

показати весь коментар
10.12.2022 21:02 Відповісти
Перший президент - гомосексуаліст афроамериканець в історії Америки.
Не секрет що "Мішель" то перероблений гормонами Майкл, колишній
гравець в американський футбол який довго мріяв змінити стать. багато
було розслідувань на цю тему, всі позакривали, а голівудську експертку
Джоан Ріверс прибрали в лікарні за ії свідчення
показати весь коментар
10.12.2022 22:14 Відповісти
Чув про цю версію. Але мені байдуже, кого там Обама шпілив, - хай і справжню мавпу. Головне, що він політично наробив багато шкоди по цілому світу, і був таким чином гнойним підаром.
Незалежно від його раси і орієнтації, але таких людей не можна допускати до влади і на гарматний постріл.

показати весь коментар
10.12.2022 22:28 Відповісти
Моральні принципи і є рушийною силою людини.

Чекати від содомитів що вони будуть робити гарно для країни і людей ?
Марні очікування - у нас такий содомит зараз при владі, чув інфу що Зе гарно облслуговував у свій час Януковоча по банях, чи то був виступ чи що інше не знаю.
показати весь коментар
10.12.2022 22:49 Відповісти
Мене лиш одне цікавить: яка сволота відправила туди нашу делегацію ??! Ім'я "героя" на публіку!!!
показати весь коментар
10.12.2022 21:21 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2022 22:21 Відповісти
А центр гражданских свобод чем заслужил ???
показати весь коментар
11.12.2022 06:16 Відповісти