10674 відвідувача онлайн
5 656 39

Українським, російським та білоруським правозахисникам вручили Нобелівську премію миру

премія,нобелівська,миру

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

Цьогорічні лауреати - "Центр громадянських свобод" з України, російська організація "Меморіал" та Алесь Біляцький, ув’язнений білоруський активіст.

Олександра Матвійчук, голова "Центру громадянських свобод", використала свою суботню промову, щоб заявити: у цей момент історії в України єдиний спосіб забезпечити справедливий і міцний мир - це боротися.

На церемонії Беріт Рейс-Андерсен, голова Норвезького Нобелівського комітету, зазначила, що "світ потребує тих чудових особистостей і груп людей, які ціною великих особистих жертв протистоять агресії в ім'я демократії, прав людини і миру".

Замість ув’язненого білоруського активіста Біляцького нагороду отримувала його дружина Наталія Пінчук. Російський "Меморіал" представляв голова правління Ян Рачинський.

Нагадаємо, рішення Нобелівського комітету об’єднати українську організацію з правозахисниками з Росії та Білорусі, двох країн-агресорів, викликало негативну реакцію в Україні, коли в жовтні було оголошено про нагороду.

Топ коментарі
+21
Можу порадити тим хто вручав, йти в сраку!
Треба бути аморальним, повністю відбитим дегенератом, щоб вважати що в параші та **********, є правозахисники, та ще йтаки, що заслуговують на відзнаку!
Справжня гейропа: деграданти, імпотенти, нікчеми!
показати весь коментар
10.12.2022 16:12 Відповісти
+17
Какая нездоровая тенденция притягивать к Украине двух подлейших её соседей по любому поводу
показати весь коментар
10.12.2022 16:38 Відповісти
+11
а яким боком до миру кацапські підари та бєларусскіє кріпаки?
показати весь коментар
10.12.2022 16:26 Відповісти

Завантаження...