4435 відвідувачів онлайн

Вночі у Брянській та Курській областях РФ лунали вибухи

У російській Брянській області вночі 13 грудня пролунали вибухи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Гучні вибухи чули жителі міста Клинці, а також селища Климове у Брянській області.

"Будинки підстрибнули", - каже одна з місцевих мешканок.

Інші місцеві жителі у Клинцях припускають, що вибухи сталися в одній із військових частин.

Це місто розташоване приблизно за 60 км від кордону з Чернігівською областю України, у ньому, згідно з даними з відкритих джерел, дислокований мотострілецький полк.

Водночас місцеві інформаційні ресурси пишуть, що, ймовірно, причини вибухів у населених пунктах є різними. У Климовому сталася пожежа, але вона почалася ще до того, як жителі почули вибухи.

Клімов розташований приблизно за 30 км від українського кордону. Там розташований військовий аеродром.

Інформації про постраждалих наразі немає. Влада ще не прокоментувала те, що відбувається.

Також повідомляється про вибухи у Курській області.

Топ коментарі
+50
Роскомнадзор направил изданию «Власть», базирующемуся в Казахстане, несколько уведомлений с требованием удалить новости, касающиеся войны в Украине. В частности, речь шла о новостях об обстрелах Винницы и о числе мирных жителей Мариуполя, который несколько месяцев находился в осаде российских войск. Российское ведомство пригрозило «Власти» включить сайт издания в реестр ресурсов, распространяющих запрещенную информацию.

Редакция в ответ опубликовала заявление (https://vlast.kz/novosti/53007-roskomnadzor-trebuet-ot-vlasti-udalit-neskolko-novostej-o-vojne-v-ukraine.html), в котором напоминила, что издание «Власть» зарегистрировано в Казахстане и «его деятельность не регулируется российскими законами и надзорными ведомствами».

«Редакция не намерена удалять указанные или любые другие новости о войне в Украине и продолжит ее освещение вне зависимости от того, какого мнения по этому поводу придерживаются в российском ведомстве, ответственном за военную цензуру», - говорится в публикации.
показати весь коментар
13.12.2022 07:56 Відповісти
+30
Всьо ідьот па плану па графіку...
показати весь коментар
13.12.2022 07:48 Відповісти
+28
казахам-респект...
показати весь коментар
13.12.2022 08:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всьо ідьот па плану па графіку...
показати весь коментар
13.12.2022 07:48 Відповісти
В Клинцях щось заклинило.
показати весь коментар
13.12.2022 07:51 Відповісти
Все курять 🤣🤣
показати весь коментар
13.12.2022 07:49 Відповісти
Бессонница у Барабашки, вот и развлекается как может.
показати весь коментар
13.12.2022 07:49 Відповісти
За паребріком бавовна і це добре.
показати весь коментар
13.12.2022 07:49 Відповісти
Бавовна, Курская(Брянская) бавовна
Наших встреч с тобой первые хлопкИ
Бавовна, Крымская бавовна
Это вам за Бучу, *****, вам кранты
Ла-ла-ла-ла-ла-ла...
показати весь коментар
13.12.2022 08:23 Відповісти
Бавовнятко

Що ви, орки, наробили -

Бавовнятко розбудили.

А цікавеє звірятко,

Українське Бавовнятко,

Ходить, біга попід складом,

Мов з м'ячем, гуля з снарядом.

Кине іграшку в куток -

Де був склад, вогонь й «хлопок».

Як вогненную чуприну

Бавовнятко до бензину

Чи соляри піднесе,

Геть горить у орків все:

Керосин, бензин, ще й гас

І мастила весь запас.

Ще пала (була б здорова)

Тлуста дупа Соловйова…

Отаке воно звірятко,

Українське Бавовнятко!

Орки звикли вже до нього,

Зустрічають «как родного»,

А воно їм в три моменти

І «хлопки», й «аплодисменти»;

Їм утне пломінний тверк

Ще й влаштує фейєрверк…

Отаке воно звірятко,

Українське Бавовнятко!
показати весь коментар
13.12.2022 10:33 Відповісти
Пора, давно пора.
показати весь коментар
16.12.2022 09:17 Відповісти
А нам то що до їх розборок ? поруч дві республіки між собою щось не поділили БНР (брянская народная республіка) та КНР (курская народная республіка)
показати весь коментар
13.12.2022 07:52 Відповісти
...КуНР ))
показати весь коментар
13.12.2022 08:00 Відповісти
Хлапки !!! Что эта тварица!!!!
показати весь коментар
13.12.2022 07:54 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2022 07:56 Відповісти
казахам-респект...
показати весь коментар
13.12.2022 08:04 Відповісти
Фамилия вашего "вождя" - "*****"? Вам рекомендовано "идти лесом"!!!
показати весь коментар
13.12.2022 10:47 Відповісти
Військова частина і аеродром,що ще потрібно українським дронам. Як там їх назвали нульові
показати весь коментар
13.12.2022 08:09 Відповісти
.. аеродрому там вже давно нема. Колись був... Може зараз кацапсячі щось там накрутили... але він закинутий вже років 25...)))
показати весь коментар
13.12.2022 12:03 Відповісти
ВСУ могли ликвидировать сына Пригожина по время удара HIMARS по Кадиевке https://charter97.org/ru/news/2022/12/13/528013/comments/#comments 3 13.12.2022, 8:30 5,932

Павел Пригожин в этот день останавливался в разгромленном штабе ЧВК «Вагнер».

Сын Пригожина посещал штаб российской ЧВК Вагнера на Донбассе, который накануне был уничтожен украинской армией в ходе ракетного удара в субботу.

Штаб располагался в населенном пункте Кадиевка (оккупированная часть Луганской области).

Об этом пишет член группы проекта журналистских расследований Bellingcat Арик Толер.

На своей странице в социальной сети https://twitter.com/AricToler/status/1601994268377288705 Twitter он обратил внимание на фотографию мужчины, похожего на Павла Пригожина, который стоит на фоне здания с надписью «Гостевой дом Жданова».
показати весь коментар
13.12.2022 08:10 Відповісти
Сыночек тоже из петухов , как и папенька
показати весь коментар
13.12.2022 08:12 Відповісти
ну если так, то это Хйло мог постараться.
показати весь коментар
13.12.2022 10:37 Відповісти
Кацапі, зачєм ви бамбіте сваіх саатєчєствєннікоф, ніґадяі ???
показати весь коментар
13.12.2022 08:17 Відповісти
Военный аэродром в 30 км от границы - и вдруг взрывы, какой ужас.
показати весь коментар
13.12.2022 08:19 Відповісти
Дамбят мірніх жітєлей.
показати весь коментар
13.12.2022 08:29 Відповісти
Це мерзоті за Марік та Бучу ,ще за сотні других місць.
показати весь коментар
13.12.2022 08:31 Відповісти
а шо такоє?
показати весь коментар
13.12.2022 08:32 Відповісти
Что же привело к военному конфликту между молодыми народными республиками КНР и БНР? Видимо руководство БНР отстаивало свое право присесть на бутылку, в то время как народное правительство КНР категорически настаивало на приседании на швабру
показати весь коментар
13.12.2022 08:43 Відповісти
Жодного дня без бавовни на *********!
Щоб вони відчули на собі всі "прелесті" розпочатої ними ж війни на власній мерзенній шкурі.
показати весь коментар
13.12.2022 09:00 Відповісти
несчастный случай...
показати весь коментар
13.12.2022 09:19 Відповісти
Нащо БНР бомбить КНР?
показати весь коментар
13.12.2022 09:25 Відповісти
Это все диверсанты из Воронежской республики.
показати весь коментар
13.12.2022 09:34 Відповісти
Вот капля никотина убивает не только лошадь, но и самолет.
показати весь коментар
13.12.2022 10:24 Відповісти
курят и курят... то в брянске то в курске...
показати весь коментар
13.12.2022 10:24 Відповісти
возле хлебокомбината...
показати весь коментар
13.12.2022 10:53 Відповісти
У Коваленка в Телеграмі відео із московії про наслідки вибуху у військовій частині під Брянском. Видно перевернуту чи то БМП, чи танк, пошкоджену казарму і яму, глибиною метрів 5. Жінка дібкується, що ось, прилетіло. Мало вам, тварі, мало.
показати весь коментар
13.12.2022 11:00 Відповісти
жаль не попали
показати весь коментар
13.12.2022 15:02 Відповісти
Курськ оголосив війну Брянську, чи навпаки?
показати весь коментар
13.12.2022 11:03 Відповісти
Між хлопками потрібно також скидувати над прилеглими до України землями загарбаними москалями листівки:
Угро-фіни, повертайтеся на свою історічєскую родіну!
Слава Україні!
показати весь коментар
13.12.2022 11:05 Відповісти
Маловато,понимаешь,маловато будет...