8042 відвідувача онлайн
1 973 37

Збитки, завдані економіці України внаслідок війни, оцінюються у $700 млрд, падіння ВВП - до 50%, - Шмигаль

шмигаль

Якщо Росія продовжить обстрілювати інфраструктуру, то українська економіка може скоротиться на 50% ВВП. Збитки, завдані економіці України внаслідок війни, становитимуть у 2022 році до $700 млрд.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Скорочення української економіки прогнозується на рівні 35-40%. Якщо терористичну діяльність Росії щодо нашої інфраструктури буде продовжено, то ми можемо втратити ще плюс 10% до цих цифр, тобто до 50% нашого ВВП", - сказав Шмигаль на економічному форумі у Парижі у вівторок.

Прем'єр також повідомив, що до кінця року збитки, завдані економіці України внаслідок війни становитимуть до $700 млрд.

"За нашими оцінками, які верифіковані Світовим банком, сума збитків, завданих економіці України, становить на 1 червня $350 млрд. До кінця року ця сума, очевидно, подвоїться. Ми розуміємо це, оскільки руйнування продовжуються", - сказав Шмигаль.

Прем'єр наголосив, що через війну страждають усі сектори економіки України.

Топ коментарі
+18
Ейййййй та фігня - зато зберегли 7 млрд. Зелеський же сказав - якщо ми готуватимемось до війни то втратим около 7 млрд тому краще не треба
показати весь коментар
13.12.2022 17:44 Відповісти
+13
И вспомнилось как зеленые суки 50 млрд. ГРИВЕН !!! на тер. оборону зажали. За одно это их всех к стенке ставить надо, как врагов и саботажников
показати весь коментар
13.12.2022 17:49 Відповісти
+8
З цим урядом нам точно нічого доброго не світить
показати весь коментар
13.12.2022 18:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ейййййй та фігня - зато зберегли 7 млрд. Зелеський же сказав - якщо ми готуватимемось до війни то втратим около 7 млрд тому краще не треба
показати весь коментар
13.12.2022 17:44 Відповісти
блаЗЄнський візьме собі пару мільярдів. У нього вже **********. Щодня дає якісь завдання то Байденові, то ЄС.
показати весь коментар
13.12.2022 18:24 Відповісти
дозебілились чи допісяаністились? ШмиГаль по добре освіченим свіже Зесфальтованим шашликам 73% довбнів.
показати весь коментар
13.12.2022 17:47 Відповісти
Смотри. Стал Ющ, потом пролетел, пришел Янык. Затем стал Порох, потом тоже пролетел, пришел Зеля. Может не на тех летунов ставку делали, а теперь у тебя народ виноват?
показати весь коментар
13.12.2022 18:03 Відповісти
Предлагаїш заглянуть ***** в очко , троль ?
показати весь коментар
13.12.2022 18:05 Відповісти
та який з нього троль? зебілокакнадійський кугут це.
показати весь коментар
13.12.2022 18:07 Відповісти
Куда ты привыкла, туда и заглядывай.
показати весь коментар
13.12.2022 18:15 Відповісти
Це група анонімних поганих танцюристів )))
показати весь коментар
13.12.2022 18:54 Відповісти
Єдиним джерелом влади в Україні є народ (ст. 5 Конституції). Таки винен.
показати весь коментар
13.12.2022 18:21 Відповісти
И вспомнилось как зеленые суки 50 млрд. ГРИВЕН !!! на тер. оборону зажали. За одно это их всех к стенке ставить надо, как врагов и саботажников
показати весь коментар
13.12.2022 17:49 Відповісти
Не вийде. Вони дуже впевнено присмоктались, як пиявки.
показати весь коментар
13.12.2022 19:00 Відповісти
Ничто не вечно под Луной
показати весь коментар
13.12.2022 19:51 Відповісти
Щось вони з тими цифрами граються-то трильон, то трильярд, то ще щось
показати весь коментар
13.12.2022 17:51 Відповісти
⚡️Путин скоро заговорит, а Запад боится вскрытия договоренностей о продаже Крыма в 2014-ом - Свитан

В 2014 году Крым был продан России по договоренностям с Западом (https://glavred.info/ukraine/putin-skoro-zagovorit-a-zapad-boitsya-vskrytiya-dogovorennostey-o-prodazhe-kryma-v-2014-om-svitan-10432856.html). Именно поэтому те политические круги, которые сейчас руководят западными странами, будут всяческими возможными способами замедлять движение украинских войск по деоккупации Крымского полуострова. Такое мнение высказал военный эксперт, полковник запаса, военный летчик-инструктор Роман Свитан во время чата на Главреде.

Он подчеркнул, что впереди нас ждут очень интересные сведения о Крыме и о том, что с ним происходило в 2014 году.
показати весь коментар
13.12.2022 17:54 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2022 17:56 Відповісти
..оце ж охеренно *серЬОзний** ІксперД!! Ви спитайте у військових льотчиків...ХТО ЦЕ? Ніхто навіть не згадає... звідки воно вилізло!? У Донецьку з Тарутою яшкався..ібув його радником... до 2014 року хотів стати нардепом. Не проліз. Коли взяли русняві Донецьк..його затримали. Потім відпустили... Але воно пише ...що було У ПОЛОНІ!!! Там його навіть розстрілювали.... Але тоді..він... не був військовим вже в 2014... році... А був підполковником запасу. Коли він став полковником..та ще й льотчиком-інструктором... одному Богу відомо ...ну і самому Світану..))) Це такий же експерт ..як і Ківа... ))))
показати весь коментар
13.12.2022 18:44 Відповісти
Вам треба офіційні докази ..що Світан у 2014 році не був військовим і був звільнений у званні підполковника? Не знаєте..як користуватися інтернетом? Там все прочитаєте... набрав його призвище. А якщо знаєте..хто такий Тарута і хто і як керував на Донеччині..то зробите свої висновки. Я маю пряме відношення...як до військової..так і до цівільної авіації... тому знаю... хто такий Світан не з преси..а зі слів військових авіаторів. https://www.facebook.com/thinktankdonbas/videos/527124894546215/ https://www.facebook.com/thinktankdonbas/videos/527124894546215/

показати весь коментар
13.12.2022 20:54 Відповісти
для тих..хто не дуже розуміє!!! Цого ІкспердА .. військові авіатори НЕ ЗНАЮТЬ!!! Те що він дає інтерв*ю та виступає експертом, називаючись полковником і інструктором...і коментує те, де він повний профан Вас задовольняє? Його виступи розраховані на таких..як Ви..які дуже далекі від реальності.....і банально не розуміючі..яку маячню несе цей гореексперт. Але хай би ніс про авіацію... може всю армію..але коли воно вже полізло в політику і почало коментувати політичні новини... ну то тут мови нема. Так ..він не з членів опозиції Пороха. Він дружок ОПЗЖ... де Тарута і всі донецькі скоти і біснувалися. Чи може Ви скажете...що будучи радником Тарути... ( що військовий льотчик може радити економістам та політикам!?) він нічого не бачив тоді у 12-13 році на Донбасі? І не зганяю я зло! Я поважаю дійсно спеціалістів..а не пізд..болів..яким ця особа є! І Ви навіть не поцікавились..як він став полковником... коли звільнений підполковником? Це з категорії полковників Арестовичей..та інших.... Коли цей експрет несе маячню..про можливість звільнення Донецька за два дні...то слухати його гидко. Але лайно не всім смердить. Хтось його і смакує...)))
показати весь коментар
14.12.2022 19:00 Відповісти
.. чуєш...малорос смердячий!!!))) Ти..щеня свою самку згадай...яка народила дійсно уйобка з повною відсутністью мислення! Я не сумніваюсь...що для тебе лайно є смаколиком!!! Так що жри..смердячий тупий малорос ..і мовчи!!)))
показати весь коментар
14.12.2022 22:01 Відповісти
...P/S рекомендую послухати його інтерв*ю стосовно звільнення Донецька за два дні... маячню про використання російської авіації... ну а зараз він поліз вже в політичні діскусії...стосовно Криму ..тощо. Таких гореекспертів достатньо, щоб забити мозок населенню різною відвертою маячнею.
показати весь коментар
13.12.2022 20:59 Відповісти
А до вторгнення кацапів очікували "Кінець епохи бідності". Для кого?

"В Україні введуть продуктові талони"
11.01.2022

показати весь коментар
13.12.2022 18:00 Відповісти
З цим урядом нам точно нічого доброго не світить
показати весь коментар
13.12.2022 18:02 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2022 18:48 Відповісти
Вам точно не світить а українці переможуть.
показати весь коментар
13.12.2022 19:02 Відповісти
а ведь дырэхтор теплостанции реально ******** создание... некомпетентное, дебильное.... *****, минимум 5 триллионов! ПЯТЬ ТРИЛЛИОНОВ ДОЛЛАРОВ! где и кто вас гнусавых учил? БАРАН! а это премьер... БАРАН... СТЫД И ПОЗОР...
показати весь коментар
13.12.2022 18:06 Відповісти
Шмигаль, ви рахуете технични збитки . А те, що ця війна вдарила по родинам , їх здоровью, бізнесу ???

ТОМУ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ УКРАЇНИ кацапи повинны зробити выплати по 50 000 евро чи 100 000 евро
показати весь коментар
13.12.2022 18:11 Відповісти
Да Ви мрійниця пані !! Не пишіть таке, не розбещуйте людей фантазіями !!
показати весь коментар
13.12.2022 18:39 Відповісти
А менше ******* у таких умовах ЗЕлені ***** не пробували?
Чи якраз самий фарт пішов?
показати весь коментар
13.12.2022 18:14 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2022 18:38 Відповісти
Навіть Z на номері присутній.
показати весь коментар
13.12.2022 19:03 Відповісти
Як тільки почали рахувати перші збитки, було вже ясно, що дійде до 1 трлн долярів і більше.
показати весь коментар
13.12.2022 18:41 Відповісти
Щось у кожної зеленої кнопочки свої циферки. Таке враження, що вони навіть на засідання не збираються. Хіба що для відосиків та селфі. Навіть Зеля недавно зажадав трильйон долярів. Правда на Заході трошки його приспустили. Сказали по їхнім оцінкам 600 мільярдів.
показати весь коментар
13.12.2022 21:56 Відповісти