10048 відвідувачів онлайн

Сертифікат про четверту вакцинацію від COVID-19 можна згенерувати у Дії

вакцина,прививка,вакцинация

Застосунок "Дія" показуватиме COVID-сертифікати про четверту дозу вакцини.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

"Оновили COVID-сертифікати в Дії. Тепер можна згенерувати оновлений документ про 4-ту дозу вакцини", - пише Федоров.

Щоб оновити дані, необхідно в застосунку "Дія" натиснути на розділ "Послуги" та обрати "COVID-сертифікати".

Уже за кілька хвилин сертифікат з'явиться серед документів.

Топ коментарі
+6
О згадали, а стільки місяців нечутно було.
показати весь коментар
14.12.2022 18:11 Відповісти
+6
Фарм мафії перекрили кешовий краник
показати весь коментар
14.12.2022 18:24 Відповісти
+5
А коли буде 144 доза, її теж згенерують через ДІЮ?
показати весь коментар
14.12.2022 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Четверту вакцинацію зробили тут, у Польщі. Тому сертифікат згенерувати не зможемо...
показати весь коментар
14.12.2022 17:49 Відповісти
В черзі на п'яту дозу вже стоїте, тому не можете? Розкажіть який кайф і чи не крепко ломка теліпає.
показати весь коментар
14.12.2022 21:26 Відповісти
О згадали, а стільки місяців нечутно було.
показати весь коментар
14.12.2022 18:11 Відповісти
Фарм мафії перекрили кешовий краник
показати весь коментар
14.12.2022 18:24 Відповісти
Наверно просто из роzzии не устанавливается
показати весь коментар
14.12.2022 19:19 Відповісти
Не дає і баба діду, -
Без вакцини від Ковіду!

показати весь коментар
14.12.2022 18:26 Відповісти
А для чего? Питаю на кордонi:" Паспорт в дii дiйсний?" Вони:" Так" Питаю : А " Посвiдчення водiя?" Вони:" Так." А ось пенсiйне..." А вони:" Нi,НЕ ДIЙСНЕ!" Бо в нас так не записано. Дiя це копiя.А я: А в Мiн.цифри кажуть що дiйсне" .А вони кажуть: Ну,то ж в Мiн.цифри"
показати весь коментар
14.12.2022 18:26 Відповісти
..а нащо Вам на кордоні пенсійне? )))
показати весь коментар
14.12.2022 19:51 Відповісти
А коли буде 144 доза, її теж згенерують через ДІЮ?
показати весь коментар
14.12.2022 18:26 Відповісти
треба 73 зробити - щоб дурні які прогосували 73% за зелених запамятали що вони "зробили це разом"
показати весь коментар
14.12.2022 18:57 Відповісти
Передоз буде раніше, 144 - ту вже не буде кому колоти.
показати весь коментар
14.12.2022 21:30 Відповісти
Четверту???? Та скільки є їх ще буде??? Вони там всі подуріли чи що???
показати весь коментар
14.12.2022 18:38 Відповісти
Навсегда скорее всего. Просто ковид скоро превратиться в грипп, а затем в простуду, как иммунитет привыкнет к этому вирусу и уже многотысячному перезаражению друг от друга.

Прививаться надо хотя бы раз в год, особенно тем, кто не болел вирусными заболеваниями. Если болели, то прививка мало что даст, так и так заразитесь и пройдет относительно легко. Вот китайцам не позавидуешь. Для них очень многие штаммы приведут к тяжелой болезни, им надо строго по графику прививаться, нельзя жить в стерильных условиях и уничтожать свой иммунитет.
показати весь коментар
14.12.2022 19:33 Відповісти
Але ж від грипу ніхто не прищеплюється. Навіть якщо з'являються нові штами (а вони з'являються кожної нової зими). Якщо у людини послаблений імунітет, то нехай прищеплюється. Але до чого тут всі інші?
показати весь коментар
15.12.2022 04:19 Відповісти
Можно типа подумать раньше нельзя было это сделать. Ну типа первую, вторую, третью? Кстати, я уже три раза шмурдяком от пфайзера кололся и вроде ничего такого. Лучше уж перебздеть, чем недобдеть. Нужно зайти в дию и посмотреть, когда действие третьего шмурдяка заканчивается
показати весь коментар
14.12.2022 18:44 Відповісти
То добре коли ви бздите і колете. А як бути тим хто не бздить і не хоче колоти а їх по факту примушують обмежуючи в правах?
показати весь коментар
14.12.2022 18:50 Відповісти
Не обманывайте Жирик захлебнулся дерьмом, которое из него перло...
показати весь коментар
14.12.2022 19:21 Відповісти
Вже не кажуть,що це друга бустерна,а просто четверта.Цікаво,скільки буде ще доз,щоб остаточно перемогти і розгромити ковід?
показати весь коментар
14.12.2022 19:37 Відповісти
Доки люди не вимруть.
показати весь коментар
14.12.2022 22:41 Відповісти
Я хочу,щоб повернули маски.Або взагалі,щоб було як в Китаї,там карантині групи,людей ногами гамселять,навіть краще,ніж омоновці,чи колишні беркутівці.
показати весь коментар
14.12.2022 19:41 Відповісти
Всем чистокровным людям Привет!
показати весь коментар
14.12.2022 20:44 Відповісти
Транспортное средство с мотором лодку в дию так нет! Дробовик тоже нет! А ширку пжалста!!!!
показати весь коментар
14.12.2022 20:46 Відповісти
На росии уже привились что их в Украину на утилизацию привозят