10947 відвідувачів онлайн

Перед вторгненням в Україну Путін наказав Кадирову вбити Зеленського, - WSJ

путин,кадыров

На початку війни в Україні президент Росії Володимир Путін наказав чеченському лідеру Рамзану Кадирову зайняти урядові приміщення в Києві та вбити українського президента Володимира Зеленського

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Wall Street Journal з посиланням на співробітників української розвідки та служби безпеки.

За три тижні до дня вторгнення в Україну 24 лютого Путін викликав його до Москви, щоби виробити стратегію, за словами представників української розвідки. Він доручив чеченцю взяти Київ та вбити українського президента.

У наступні дні Кадиров виглядав впевненим у собі. "Пан Зеленський, настала година, коли клоунське шоу добігає кінця", — написав він на своєму каналі Telegram 14 лютого, коли його війська проходили підготовку до операції в сусідній Білорусі.

Вбивство президента, почесне та бажане завдання, було "своєрідним бонусом Кадирову", — сказав Олексій Данилов, секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Топ коментарі
+74
Це чергова серія "Голобородько щоневтік",навіть прі сміртельнай апаснасті!
показати весь коментар
17.12.2022 01:39 Відповісти
+59
Та кому це уйобіще комусь потрібне, щоб його вбили. Не смішіть!!!!
показати весь коментар
17.12.2022 01:40 Відповісти
+54
Хєрня якась.
показати весь коментар
17.12.2022 01:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та блин, шо здесь Америку открывать возле залдостано-шлепера-2... Одно отличие - может 3 слова(не более) связать в речення, но речення - бессвязные.
показати весь коментар
17.12.2022 08:16 Відповісти
Зы... И о да, незабвенно рохкае та хече в мiкрофон.
показати весь коментар
17.12.2022 08:18 Відповісти
Як казали за ціх вояків " Це як одяг Бріоні,замовлений на Алі - експрес".
показати весь коментар
17.12.2022 06:52 Відповісти
@

>Не розумію,що робить наше СБУ

І ви ще не стукнули? Ай-яй яй…
показати весь коментар
17.12.2022 07:55 Відповісти
"поплюжити гидність" голови держави? Так як ви, цього ще ніхто не зробив тут. Дійсно змили по-королевськи🤭
показати весь коментар
17.12.2022 08:21 Відповісти
Т.е. таки зеленского предупреждали о нападении. А ******, что нет🤡
показати весь коментар
17.12.2022 07:30 Відповісти
Ой!

показати весь коментар
17.12.2022 07:40 Відповісти
Нах він кому всрався.*****.
показати весь коментар
17.12.2022 07:46 Відповісти
Це вам зЕльонське розказало? Мегаяйковий боневтік... Воно мало підписати капітуляцію, офіційно передати владу "легітимному" і спокійно надалі розважати москалів по баньках. Тому й не втік. Бентежить що пан Бутусов все частіше піарить цю гидоту...
показати весь коментар
17.12.2022 07:49 Відповісти
Та ви шо? І як це кадирка не зміг виконати наказ фюрера? Або Володя добре ховався, або кадирка какашка. Скоріше всього спас гранатомет, який був викрадений абдристовичем на нашому блокпосту, або смачна мівіна, тільки де вони її взяли на святковому столі, коли святкували "день отєчєства"? Кого тут вважаєте за дурнів? Мало поворознюка і "єдиного марафона", то ще і там смітите грошима, щоб продовжити кіносеріал про Голобородьку через ті ЗМІ?
показати весь коментар
17.12.2022 08:34 Відповісти
В Буче те кадыровцы легли
показати весь коментар
17.12.2022 10:50 Відповісти
Чув в маршрутці, що штурм Банкової був. хтось знає якісь подробиці?
показати весь коментар
17.12.2022 08:35 Відповісти
Всим 95-м навсилу відбились
показати весь коментар
17.12.2022 11:01 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
17.12.2022 19:46 Відповісти
ху-ло як королева з казки про Білосніжку та гномів запитав у дзеркальця, "хто на свете" і так далі, а йому дзеркальце у відповідь: "Ты прекрасен спору нет, но зеленский все ж милее, все ж румяней и белее". Ну ху-ла і понесло.
показати весь коментар
17.12.2022 08:45 Відповісти
PS а тут в ОПі, якраз і сім гномів окопались.
показати весь коментар
17.12.2022 08:49 Відповісти
Ну і нахріна це *****? Щоб це змінило? Це вже було.
Кацапи напали. Легітимний з колаборанами здриснув. Україна вистояла.
Зараз інша ситуація.
Кацапи напали. Колаборанти при владі. Та Україна вистоїть.
показати весь коментар
17.12.2022 08:48 Відповісти
Вообще-то он не втiк.
показати весь коментар
17.12.2022 09:06 Відповісти
А можливо Оманський договорняк, тому і не втік.
показати весь коментар
17.12.2022 10:58 Відповісти
Недавно Нью-Йорк Таймс написал что Путин приказал немецкому принцу и русской принцессе которой 75 лет убить канцлера Германии Шольца. Так что все может быть.
показати весь коментар
17.12.2022 09:04 Відповісти
"Митці з Банкової" вже замісили глину для найвеличнішого пам'ятника найвидатнішій людині, а ви усі смієтесь. Після війни вийдуть мемуари, як один герой, який заперечував війну і прагнув зазирнути в очі потенційному вбивці, врятував Україну, а військові та терроборона ховалися у окопах.
показати весь коментар
17.12.2022 09:09 Відповісти
Типа Зеля на гастролях создал нову армию України..а Порошенко був на гастролях 95 кварталу...разом з Далєю Грибаускайте🤣🤣🤣
показати весь коментар
17.12.2022 09:28 Відповісти
Мое мнение неизменное - с Зеленским оговорили коридор в Крым, только забыли сказать, что шлепнут, что бы много не болтал. А как только он это понял, стал патриотом.
показати весь коментар
17.12.2022 09:30 Відповісти
Зе знал что путлер нарадет еще 22 октября прошлого года
Оманскиє чуваки це вам не академія в Трускавці...🤣
показати весь коментар
17.12.2022 09:34 Відповісти
Кадыров не смог убить Зеленского потому что его люди искали в Рыжем лесу Степана Бандеру.
показати весь коментар
17.12.2022 09:36 Відповісти
Це що для рейтингу через смуток? Хто цьому повірить?
показати весь коментар
17.12.2022 09:44 Відповісти
А ще була змова Ахметова.
показати весь коментар
17.12.2022 09:57 Відповісти
з посиланням на співробітників української розвідки та служби безпеки. Джерело:

Ага, он звідки вітер віє! Бакановці з будановцями мовчали майже рік про це, і от час настав?!
показати весь коментар
17.12.2022 10:20 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2022 10:39 Відповісти
Оце єдине що вони доброго вони могли зробити для України: прибрати цю ЗЕлену мразоту. Гірше не було б.
показати весь коментар
17.12.2022 10:50 Відповісти
З посиланням на коханця Буданова Гогілашвілі.
показати весь коментар
17.12.2022 11:16 Відповісти
Хотел провернуть операцию по типу взятия дворца Амина - с убийством главы государства и захватом всех ключевых объектов государства.

.
показати весь коментар
17.12.2022 12:11 Відповісти
Навіщо?
Щоб країну очолила така людина як Залужний
показати весь коментар
17.12.2022 12:18 Відповісти
Не гоже поважному виданню посилатися на дані установи, яку очолює казкар буданов! Краще вже опиратися на чутки від умовної баби Мані!
показати весь коментар
17.12.2022 12:41 Відповісти
Ну не знаю реальных подробностей, но шухер там был. ЛИЧНО слышал ночью в феврале автоматные очереди в районе администрации и выдел баррикаду из мусорных баков и окопы на клумбе.
показати весь коментар
17.12.2022 13:32 Відповісти
Ну було б на одного безтолкового мудака менше.
показати весь коментар
17.12.2022 16:31 Відповісти
Новина саме для 73% нарІду. Насправді, живий хоча і обдовбаний ZEльонський куда корисніший для хутіна ніж мертвий, а хто підписивав би прдумані на росії домовленості?
показати весь коментар
17.12.2022 17:06 Відповісти
У марсіан я більше повірю ніж в цей жовтий вкид)
показати весь коментар
17.12.2022 18:45 Відповісти
Геращенко про це віщав ще 9 місяців тому. Казав, що у них "свої" ефесбешники у москові, які інформують українських колег про наміри орків у режимі реального часу.
показати весь коментар
18.12.2022 00:56 Відповісти
Шкода шо не вбив. Мені було б полегшення і відчуття розплати за ту його антиукраїнську роботу з 95 дибілами, Жека лисий, льолік, вовк з тамбова вічно плів погане в нашу сторону. ***** чмирі з України. Ми ще вас вішати будемо