7620 відвідувачів онлайн

Росіяни прагнуть отримати контроль над білоруським ОПК, - Центр національного спротиву

путин,лукашенко

Кремль працює над більшим використанням ресурсів Республіки Білорусь у війні проти України. А також прагне повністю контролювати оборонно-промисловий комплекс країни

Про це повідомляє Центр національного спротиву з посиланням на білоруське підпілля, інформує Цензор.НЕТ.

"Для того, аби продовжувати вести активні бойові дії на території України, російська федерація вже перевела свій оборонно-промисловий комплекс на посилену роботу. Влада РФ планує збільшити держоборонзамовлення у 2023 році та збільшує навантаження на свій ОПК. Також стало відомо про плани РФ відкрити на території країни власне виробництво іранських безпілотників типу Shahed-136. Проте, цього Путіну не вистачає", - йдеться в повідомленні

За даними білоруського підпілля в рамках діяльності "союзної держави" з Республікою Білорусь росіяни намагаються отримати контроль над білоруським ОПК. Зокрема, ця тема була однією з тих, яку обговорював міністр оборони РФ Шойгу під час свого візиту до Білорусі на початку грудня.

Водночас можливість повноцінно використовувати білоруський ОПК може стати "розмінною монетою" під час перемовин диктаторів Путіна та Лукашенку в Мінську, що планується на 19 грудня.

Путін продовжує тиснути на Лукашенка задля повноцінного втягнення військових Білорусі у війну в Україні. Наразі такий крок є малоймовірним. Білоруська армія продовжує обслуговувати російські війська які дислокуються в Білорусі. Не виключено, що Лукашенко буде готовий на поступки щодо контролю над ОПК країни під час перемовин з Путіним.

Топ коментарі
+11
- В чому різниця між українцями і білорусами?
- Українці гордяться тим, що їм вистачає мужності і стійкості протистоять російським військам, захищаючи свою країну, а білоруси - що їм вистачає мужності і стійкості , коли їх б»ють і калічать власні «мєнти»
показати весь коментар
17.12.2022 16:43 Відповісти
+10
меня как-то выводит из себя это "пытается втянуть в войну"...
а разве обстреливая наше прикордонье, предоставляя свои аэродромы, ангары, склады, ГСМ, вооружение и госпитали (плюс морги)) белорашка еще не втянута в конфликт???
теоретически - нет (ибо войско бульбопюрера вроде как на месте) фактически - да (все выше перечисленное) ... долго ли лука продержится в такой раскоряке? ведь не молод уже...
показати весь коментар
17.12.2022 16:56 Відповісти
+5
. Мені ось що цікаво.

Коли ми кацапам віддали за газ ракети і бомбардувальники, мені було років 23-25.

Ще досі живі і здорові Кучма, Тимошенко, гриценки-******-єханурови.
Чому немає подробиць подій, ток-шоу, і журналістських розслідувань? 🙁
показати весь коментар
17.12.2022 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
. Мені ось що цікаво.

показати весь коментар
17.12.2022 16:39 Відповісти
Ну і що це нам дасть? Хохлосрач в мережі? "Нам своє робить" тут і зараз. Це вже історики вирішать чию могилку засцикати...
показати весь коментар
17.12.2022 16:45 Відповісти
Это называется политический склероз. Никто так и не спросил Марчука почему он уничтожил армейские и корпусные ракетные части,почему при Кучме погибли в авариях два руководителя Внешспецэксрорта и потом погиб депутат Емець который пытался разобраться в этой истории.
показати весь коментар
17.12.2022 16:47 Відповісти
- В чому різниця між українцями і білорусами?
- Українці гордяться тим, що їм вистачає мужності і стійкості протистоять російським військам, захищаючи свою країну, а білоруси - що їм вистачає мужності і стійкості , коли їх б»ють і калічать власні «мєнти»
показати весь коментар
17.12.2022 16:43 Відповісти
Контроль у власника. Єдине про що може йти мова так це про розміщення замовлень та їх виконання в певні сроки.
показати весь коментар
17.12.2022 16:47 Відповісти
Ходять чутки, що Колєнька Лукашенків в заручниках у *****. Хто знає більше?
показати весь коментар
17.12.2022 16:50 Відповісти
Да, тоже слышал, что Коленька на Росии сховался, типа учится где-то там.
показати весь коментар
17.12.2022 17:19 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2022 16:56 Відповісти
Не теоретически, а юридически. ***** же типа юрист. А фактически - Беларусь - это колония РФ, шарашка для производства оружия и прокладка для преодоления санкций.
показати весь коментар
17.12.2022 17:23 Відповісти
Ви впевнені що солдати не воюють? Хто хотів тей давно уже в армії орків. Це те саме,що Герань літає,а Іран заперечував.
показати весь коментар
17.12.2022 18:41 Відповісти
не впевнений... я ж так і написав - вроде как))) там такі брехуни, що на своє лайнов трусах/штанах скажуть підкинули... це не ми і нас там не було!!! - как завещало *****
показати весь коментар
17.12.2022 18:51 Відповісти
Белокацапы решили что лучше быть холопами у кацапов чем свободными людьми.
показати весь коментар
17.12.2022 17:22 Відповісти
Они ничего не решали и не решают. Они терпят. Они рабы. У них Лука на шее уже 30 лет сидит. Такие же генетические терпилы, как и росиянцы. Моисей водил евреев 40 лет по пустыне, чтобы из них рабский дух вывести... Т. что это не новая проблема и не только руских и белорусов.
показати весь коментар
17.12.2022 17:29 Відповісти
так за тим ***** і їде в білорусняву волость - зім'яти вусатого бульбогауляйтера в пюре.
показати весь коментар
17.12.2022 17:40 Відповісти
Цю маячню потрібно завершити,бо ці сусіди воюють разом з орками проти України з лютого цього року. Солдати, зброя,обстріли,на що ще чекати,щоб зрозуміти,що бульбаші в крові України.
показати весь коментар
17.12.2022 18:38 Відповісти
Та вони там вже над усім контроль отримали.
показати весь коментар
17.12.2022 18:53 Відповісти
Для нас дуже важливо вирвати бяшек з цупких пазурів *****. Але як це зробити? Дійсно для нас є проблемою 1024 кілометри кордону з союзником ворожої держави. Військовий окупаційний варіант виключаємо відразу. Тому залишається спокуса свободою і вищим за кацапський рівнем життя після війни. Та й "бацька" вже Смерть просто посцяти відпустила... Можливо таки врешті створимо "Міжмор'я", яке з бяшками буде більш масивним, а ми матимемо на 1024 км. менше кордонів з ***********.
показати весь коментар
17.12.2022 19:13 Відповісти
А разве они не контролируют Белорусский федеральный округ полностью?😂
показати весь коментар
17.12.2022 20:06 Відповісти