11426 відвідувачів онлайн
14 152 36

У Запоріжжі після російської ракетної атаки відновлення потребує ДніпроГЕС

дніпрогес

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав перший заступник міського голови Запоріжжя Олександр Власюк, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"ДніпроГЕС потребує відновлення після атаки. Зараз працюють там бригади. Відновлення потребує трохи часу", - сказав він.

За словами посадовця, енергосистема міста витримала удар, але потребує відновлення. Всі екстрені служби працюють в посиленому режимі.

Власюк додав, що всі котельні в місті підключені до резервного електропостачання та працюють на генераторах, насосні станції також.

Голова Запорізької ОВА Олександр Старух ефірі національного телемарафону новин назвав її складною ситуацію в області.

"Електропостачання нестабільне. Крім введеного графіку погодинних відключень, які діють, доводиться нашим енергетикам скорочувати споживання за рахунок обмеження по певних секторах. Ситуація складна, але контрольована. Наразі всі критичні об’єкти функціонують, але з певними перебоями", - сказав він.

Старух додав, що є території, де ведуться бойові дії, і там електрики немає взагалі. Наприклад, під постійними обстрілами вже дві доби перебуває Степногірська громада і аварійні бригади не можуть працювати.

Топ коментарі
+10
добивають всю енергетику , а захід ракет не дає . шанс виграти війну тільки один грохнути ***** ...
показати весь коментар
17.12.2022 19:51 Відповісти
+9
Шашликами...
показати весь коментар
17.12.2022 20:08 Відповісти
+8
дядьку , я живу 70 км від Курська і другого Чорнобиля не хочу ! а головне що це дасть ? щоб кацапня валувала що українці обстрілюють атомні станції ? знищувати треба : аеродроми , склади ракет , пускові установки та носії , штаби керування запуском ! в оси треба вирвати жало , а не поламати лапки .
показати весь коментар
17.12.2022 20:57 Відповісти

Завантаження...