У Запоріжжі після російської ракетної атаки відновлення потребує ДніпроГЕС

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав перший заступник міського голови Запоріжжя Олександр Власюк, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"ДніпроГЕС потребує відновлення після атаки. Зараз працюють там бригади. Відновлення потребує трохи часу", - сказав він.
За словами посадовця, енергосистема міста витримала удар, але потребує відновлення. Всі екстрені служби працюють в посиленому режимі.
Власюк додав, що всі котельні в місті підключені до резервного електропостачання та працюють на генераторах, насосні станції також.
Голова Запорізької ОВА Олександр Старух ефірі національного телемарафону новин назвав її складною ситуацію в області.
"Електропостачання нестабільне. Крім введеного графіку погодинних відключень, які діють, доводиться нашим енергетикам скорочувати споживання за рахунок обмеження по певних секторах. Ситуація складна, але контрольована. Наразі всі критичні об’єкти функціонують, але з певними перебоями", - сказав він.
Старух додав, що є території, де ведуться бойові дії, і там електрики немає взагалі. Наприклад, під постійними обстрілами вже дві доби перебуває Степногірська громада і аварійні бригади не можуть працювати.