9791 відвідувач онлайн
52 836 78

Шойгу натякнув про новий наступ на Україну

шойгу

Глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заявив, що цілями часткової мобілізації є нові наступальні дії в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ, які цитують Шойгу під час його виступу на колегії Міноборони РФ.

"Часткова мобілізація проведена для стабілізації обстановки, захисту нових територій та проведення подальших наступальних дій", - сказав російський міністр.

Нагадаємо, що радник Міноборони Сергій Кузан заявляв, що друга спроба масштабного наступу на Київ є в планах росіян, оскільки в них на меті - повне знищення України.

Додамо, раніше про ймовірність повторного вторгнення росіян заявляв головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. За його словами, РФ готує близько 200 тисяч нових солдатів і піде в наступ, який може статися і на Донбасі або ж з півдня чи з території Білорусі.

Топ коментарі
+58
Что и требовплось доказать. Лишний раз подтвердил *********** всяких экспердов Аристовичей\Ждановых и прозорливость Залужного с Забродским.
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
+57
показати весь коментар
21.12.2022 15:37 Відповісти
+33
Відсосеш ти клоун в лампасах батога Українського
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де юрта з шаманами??? Я тебе питаю, Задрапетич!!!!
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
У оленя течка? Что-то он буянит...
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
Відсосеш ти клоун в лампасах батога Українського
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
Шойгу и вся ************ рать пытается языком облызать собственную дупу.... ну ну шею не сверните с переломом шейных позвонков дегенераты лучше венки и гробик с ****** обсудите сценарий его похорон.... ему ЭТО ближе и нужнее и РЕАЛЬНОСТЬ СКОРАЯ...
показати весь коментар
21.12.2022 17:02 Відповісти
и да интересное "наступление" в свете ЭТОЙ новости ТУТ
Росіяни розгортають поблизу Москви системи ППО. ВIДЕО Джерело:
показати весь коментар
21.12.2022 17:05 Відповісти
Что и требовплось доказать. Лишний раз подтвердил *********** всяких экспердов Аристовичей\Ждановых и прозорливость Залужного с Забродским.
показати весь коментар
21.12.2022 15:34 Відповісти
А арестович на якому фронті воює!
показати весь коментар
21.12.2022 15:39 Відповісти
на 95 Квартальном
показати весь коментар
21.12.2022 15:44 Відповісти
на передовом - передавать первым все шо в голову зашло (вдруг угадает))
показати весь коментар
21.12.2022 15:45 Відповісти
на ютубовском, вместе с Фейганом
показати весь коментар
21.12.2022 16:05 Відповісти
Арестовича благодаря Фейгину многие из рф смотрят, для них хоть какая-то альтернатива информации и холодный душ после расеянских пропагандонов, поэтому не зря болтают.
показати весь коментар
21.12.2022 20:10 Відповісти
Все верно.
показати весь коментар
21.12.2022 21:24 Відповісти
Главное чтоб его подкаченый зятек в окопах был.
Или это как Гаспадин Песков...
показати весь коментар
21.12.2022 15:35 Відповісти
Готуйте нові 100 тис. чорних пакетів
показати весь коментар
21.12.2022 15:36 Відповісти
показати весь коментар
21.12.2022 15:37 Відповісти
Что он такое страшное с ним сделает?
показати весь коментар
21.12.2022 16:07 Відповісти
Это уже работа наших славных ВСУ, чтобы кацапов не было. Вообще.
показати весь коментар
21.12.2022 16:21 Відповісти
Они убьются об стену.
показати весь коментар
22.12.2022 00:06 Відповісти
До последней свинособаки
показати весь коментар
21.12.2022 15:37 Відповісти
та десь лимонiв 5 йим не страшно, вони скажуть що так завжди було нормально. Число дохлякiв неважливо. Краще прийняти стратегiю гарантованойи ответки. По прейскуранту - десять за один.

наприклад, прилетiла до нас одна ракета, значить до них прилетить 10 у склади.
показати весь коментар
21.12.2022 22:00 Відповісти
Расія - підоРасія.
показати весь коментар
21.12.2022 15:38 Відповісти
Натякай не натякай підеш на *** так і знай,- у ті кокой натякальщік 😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
21.12.2022 15:38 Відповісти
фанерный маршал ))
показати весь коментар
21.12.2022 15:38 Відповісти
"...Министр обороны России Сергей Шойгу заявил, что военные РФ своими действиями в ходе "спецоперации" спасают украинцев "от геноцида и террора".
_________________________________________________________________________________

В этом смысле Гитлер был намного честнее фашистов 21-го века. Он не прятался за словами о защите и спасении, а говорил прямо - "Я пришел захватить вашу землю, а вас убить".
А эти жопом крутят - и пограбить всласть получить и честное выражение лица сохранить.
показати весь коментар
21.12.2022 15:41 Відповісти
Гитлер не был лапочкой. Если про честность, то он, например, оьещал удовлетвориться одним регионом Чехословакии (Судеты?), но оккупировал всю Чехословакию, а потом и пол-Европы.
показати весь коментар
21.12.2022 15:53 Відповісти
Шаман не до кінця -- іму б у бубен вдарити .
показати весь коментар
21.12.2022 15:42 Відповісти
Шаман за неправильний прогноз погоди,недавно в бубен заробив...
показати весь коментар
22.12.2022 08:11 Відповісти
Скоріше попруть по трьох напрямках одночасно...орда.
показати весь коментар
21.12.2022 15:42 Відповісти
цитата от шойги )))
"вс рф в ходе сво добились САМОЙ НИЗКОЙ ЛЕТАЛЬНОСТИ за всю историю военной медицины )))
чёто почти 100 000 дохлых руцких так не думают...ибо ваще уже не думают...ибо никогда не думали))
показати весь коментар
21.12.2022 15:43 Відповісти
шойга-тайга имеет ввиду раненіх, но и єто физдеж ,смертность огромная еще на пути евакуации ,а потом еще и в больничках будь здоров
показати весь коментар
21.12.2022 16:18 Відповісти
если бы они еще собирали своих раненных которые додыхают потом на полях...
показати весь коментар
21.12.2022 16:28 Відповісти
та вони повиганяли цивiльних з госпиталей на окупованих терiторiях, звicно шо смертнiсть трохи краще нiж без них.

Один госпиталь - 500 свинособак. Ракету туди для погiршення статистики Шойгу.
показати весь коментар
21.12.2022 22:03 Відповісти
потери не скрывают, из невозможно скрыть, ибо у каждого кто-то из родных, знакомых или друзй воюет, кто-то ранен, а кого-то и не увидят больше.
повторю, потери не скрывают, их не озвучивают, дабы не порадовать врага и дураков...
показати весь коментар
22.12.2022 11:20 Відповісти
поскольку у них цель - полное уничтожение Украины ...
Зато у Украины цель - уничтожение кацапосвиней и освобождение окупирванных территорий Украины. А вот потом, уничтожение фашистского каганата московии!
показати весь коментар
21.12.2022 15:51 Відповісти
Еще один шаг шойгу к Гааге. путин вероятно будет сидеть с пригожиным в одной камере, выбираем "пару" для шойгу, Лавров?
показати весь коментар
21.12.2022 16:07 Відповісти
Учитывая,какой Пригожин знатный х@есос,все захотят с ним в одной камере сидеть.😉
показати весь коментар
21.12.2022 16:34 Відповісти
Как жэ они в Гаагу попадут из осаждьонной маасквы?
подкоп до Гааги сделают?
показати весь коментар
21.12.2022 21:43 Відповісти
Путiн буде сидiти з солсберiйськими шпилями
показати весь коментар
21.12.2022 22:05 Відповісти
ішов би ти краще оленів пасти баран безрогий
показати весь коментар
21.12.2022 16:10 Відповісти
короче вафли
показати весь коментар
21.12.2022 16:13 Відповісти
Тебе?
показати весь коментар
21.12.2022 16:19 Відповісти
таких кацапских палкаводцев кацапских Украине надо беречь,где еще таких плугов найтти в кацапен армии что аки бараны переть напролом и счесываються об оборону,я лично ожидаю поскоре наступлении кацапов на киев,хотя сам киевлянин,чем быстрее попрут тем быстрее опять пососут возле киева)а второго такого сеанса миньета козломордые не вынесут.
показати весь коментар
21.12.2022 17:29 Відповісти
А что, кацапское наступление останавливалось??? Они прут, но выхватывают *****.
показати весь коментар
21.12.2022 16:20 Відповісти
Уже не прут, а дохнут под ударами ВСУ.
показати весь коментар
21.12.2022 16:24 Відповісти
та то расходники для смазки
показати весь коментар
21.12.2022 22:06 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2022 07:20 Відповісти
Таки "наступают", полгода Бахмут берут!
показати весь коментар
22.12.2022 07:27 Відповісти
Лавров не доживет
показати весь коментар
21.12.2022 16:20 Відповісти
Лавров останнім часом таке хрень несе ( особливо про туалети за кордоном), що явно під дурня косить. Думає в дурці відсидітися.
показати весь коментар
21.12.2022 17:24 Відповісти
Тувинский *******.
показати весь коментар
21.12.2022 16:30 Відповісти
по вашему мы к шашлыкам готовимся? И ждите, пока асфальт не положат опять новенький, вы же люди!
показати весь коментар
21.12.2022 16:35 Відповісти
Угу ,, утилізували в Україні свої елітні частини , спалили 3000 тис новітніших танків , вистріляли бк , тепер самий момент і - наступати . .
Наступите хіба що на свій - конєц .
показати весь коментар
21.12.2022 16:36 Відповісти
В акадэмии генеральнова штаба им. Фрунзэ учили в таких случаях наступать на попутных машынах.
показати весь коментар
21.12.2022 21:59 Відповісти
Шойгу спешит раскинуть мозгами.
показати весь коментар
21.12.2022 16:37 Відповісти
Коли Залужний натякне про наступ ЗСУ, чи його вже не буде ?
показати весь коментар
21.12.2022 16:40 Відповісти
Так він в тому інтерв'ю Економіст і сказав же не тільки про плани ворога, а натякнув на нашу наступальну операцію, яка, дослівно, на підході.
показати весь коментар
21.12.2022 16:44 Відповісти
Невже в защоканців іще є місце в роті для третього прутня?
показати весь коментар
21.12.2022 16:54 Відповісти
Там місця по гланди і далі.
показати весь коментар
21.12.2022 16:58 Відповісти
********, или *******??? Даже не знаю, как охарактеризовать...
показати весь коментар
21.12.2022 17:03 Відповісти
Шо ещё одну партию олений ношёл?
показати весь коментар
21.12.2022 17:22 Відповісти
Ти , чорножопий, давай скоріше копай окопи в Криму, та облаштовує про біля мацкви, бо твої й.бані куранти можуть не бемкнути на новий рік. Наступатєть х.ев.
показати весь коментар
21.12.2022 17:28 Відповісти
Як каже Петро Олексіович Порошенко, Джавелінів та Стингерів в Україні хвате на увесь рюZZkій Мавзолєй чЛжніна Сраліна...🦍🦍🦍👹👹👹🔥💥🔥💥🔥💥
показати весь коментар
21.12.2022 17:29 Відповісти
Шкода що на 10 місяць війни в людей гівна в голові снують.Якось перестали думати і розуміти інфу.Все розуміють на пряму...
показати весь коментар
21.12.2022 18:08 Відповісти
Десь читав - міністр вбивст рф. Так і є.
показати весь коментар
21.12.2022 17:40 Відповісти
За щоку захотів?
показати весь коментар
21.12.2022 17:44 Відповісти
А в цей час клоуни виділяють мільярди на будівництво доріг, для єрмаків і татарових війна давно закінчилась
показати весь коментар
21.12.2022 19:09 Відповісти
Аленье гавно ты шайгу!!!
показати весь коментар
21.12.2022 20:31 Відповісти
Ха ха ха))Добре що сказав до приїзду нашого президента в Штати))Тепер американці порахують яку саме зброю ще надати,щоб 1,5 млн. так не страждали довго від поганої погоди,забезпечення та негостиприйомства від укропів)))
показати весь коментар
21.12.2022 21:15 Відповісти
Можна подумати,це чмо щось там вирішує.
показати весь коментар
21.12.2022 21:18 Відповісти
алень вже наступив на свое дерміще
показати весь коментар
21.12.2022 21:44 Відповісти
алінєвод запаса шойгу, іді к йбєнєй матєрі.
показати весь коментар
21.12.2022 21:57 Відповісти
эта поездка зеленского в сша...неспроста...тревожные предчувствия....