9228 відвідувачів онлайн
10 027 75

Успіх України на полі бою допоможе уникнути Третьої світової війни, - Байден

байден

Президент США Джо Байден вважає, що успіх України на полі бою допоможе уникнути 3-ї світової війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання про можливі постачання Україні далекобійної зброї, у тому числі ракет ATACMS на пресконференції після переговорів із президентом України, Байден нагадав, що "до російського вторгнення США виділяли величезний обсяг підтримки у сфері безпеки".

"Ми надали Україні те, щоб їй було необхідно, щоб обороняти себе. Понад 20 млрд. було виділено на оборонну допомогу. Зараз було виділено 2,5 млрд. додатково. Зараз ми працюємо з партнерами, щоб розвинути можливості в 4 напрямках - ППО, ми представили сотні артилерійських систем, ми працюємо над постачанням танків та броньованої техніки та поставили понад 200 000 боєприпасів", - сказав президент США.

Зараз дуже важливо, зазначив Байден, "щоб залишався союз на підтримку України. Зараз ми надаємо таку підтримку, щоб вона не привела до розділів та проблем у ЄС та НАТО. Ми надаємо те, що допомагає на полі бою".

"Я провів кілька сотень годин з нашими європейськими союзниками. І пояснював, чому в їхніх інтересах продовжувати підтримувати Україну. Вони повністю розуміють, але вони не хочуть війни з Росією, 3-ї світової. Цього можна уникнути, якщо Україна забезпечить успіх на полі бою ", - наголосив Байден.

Топ коментарі
+12
Прочитав текст статті.

Питання: "Чи буде надано Україні далекобійну зброю, в тому числі ATACMS?"

Відповідь Байдена: .......

Хтось побачив зв'язок між першим і другим?
показати весь коментар
22.12.2022 01:01 Відповісти
+10
Задовбали . Так дайте Україні те , щоб забеспечіло успіх . Дають тільки так , щоб був паритет с кацапами
показати весь коментар
22.12.2022 01:00 Відповісти
+8
Переведу:
Байден считает, что Украина должна победить, но при этом РФ не должна проиграть, т.е. Украина должна сдерживать рашистов, вести позиционную войну и по возможности выталкивать рашу голыми руками. Конечно, это приведёт к повышенным жертвам украинцев, но Байдену на это плевать. Во первых это дешевле, а во вторых медленное и долгое ослабление раши позволит избежать применения рашей ядерного оружия ( в это верит Байден). Кроме того быстрое и сокрушительное поражение раши приведёт к распаду раши и через это к потере контроля над ядерным арсеналом. Байден не хочет заниматься такими проблемами. Он уставший.
показати весь коментар
22.12.2022 01:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Задовбали . Так дайте Україні те , щоб забеспечіло успіх . Дають тільки так , щоб був паритет с кацапами
показати весь коментар
22.12.2022 01:00 Відповісти
у нас нет паритета в технике. И кто-то публиковал бюджет кацапии 60 млрд/год на войну. Ну и наш, со всеми донациями...
показати весь коментар
22.12.2022 01:09 Відповісти
задовбал зрадофіли. Не подобається шо дає США - гордовито відмовся і візьми в іншому місці.
показати весь коментар
22.12.2022 12:39 Відповісти
Троллику, і не ліньки тобі сто перший раз писати одне й теж?
показати весь коментар
22.12.2022 21:28 Відповісти
ПНХ! Важко просто подякувати США? Як ви тупорилі задовбали своїм "мало-мало"! А що типадло зробило, крім диванного пзджу?!
показати весь коментар
22.12.2022 23:13 Відповісти
Прочитав текст статті.

Питання: "Чи буде надано Україні далекобійну зброю, в тому числі ATACMS?"

Відповідь Байдена: .......

Хтось побачив зв'язок між першим і другим?
показати весь коментар
22.12.2022 01:01 Відповісти
ответ нет
показати весь коментар
22.12.2022 01:11 Відповісти
Переведу:
Байден считает, что Украина должна победить, но при этом РФ не должна проиграть, т.е. Украина должна сдерживать рашистов, вести позиционную войну и по возможности выталкивать рашу голыми руками. Конечно, это приведёт к повышенным жертвам украинцев, но Байдену на это плевать. Во первых это дешевле, а во вторых медленное и долгое ослабление раши позволит избежать применения рашей ядерного оружия ( в это верит Байден). Кроме того быстрое и сокрушительное поражение раши приведёт к распаду раши и через это к потере контроля над ядерным арсеналом. Байден не хочет заниматься такими проблемами. Он уставший.
показати весь коментар
22.12.2022 01:20 Відповісти
Байден цим займається, на відміну від вас. Він не хоче використовувати ті сценарії, які на його думку призведуть до ядерної ескалації, і можливо, він не правий. Хіба він перешкоджає комусь діяти інакше?
показати весь коментар
22.12.2022 01:59 Відповісти
А не хочете розказати хто відгодував двох монстрів а тепер боїться ескалації? В мене чуйка підказує що справжні аналітики попереджали чим подібне закінчиться але пох гроші не пахнуть.
показати весь коментар
22.12.2022 07:16 Відповісти
я можу розказати. Монстрів вигодовували російсьеій нарід здебільшого, а українсбкий нарід на свою голову - трошки меншею Але голосування за Януковича чи Зєлю - це робили не американці і не Байден.
Тож нема на шо нарікати. Самі винуваті. Шо за інфантильні пошуки винного завжди?
показати весь коментар
22.12.2022 12:40 Відповісти
Російський народ - тобто в випадку з московією це нарад за всі гроші купляв ресурси сам в себе сам розробляв західні технології і виключно сам інвестував в економіку? "Тож нема на шо нарікати. Самі винуваті. Шо за інфантильні пошуки винного завжди? " - вже подібне писав "я не знав що Україна настільки багата", щодо інфатилізму чи як там - те що ви написали це просто бімба США бачили що кацапстан робив починаючи з 1991 року і робив вигляд що "нічого не бачу не чую " вони напевно думали що якось воно і буде (про Ічкерію і про Сирію як найжахливіші речі що зробив кацапстан нагадувати не треба надіюсь), а ви пишете що ми самі винуваті і я просто шукаю хто винуватий .
показати весь коментар
22.12.2022 15:26 Відповісти
Гроші не пахнуть - це ви про російський газ, вугілля, білоруський бензин і їх спільну електрику, чи не так?
показати весь коментар
22.12.2022 13:06 Відповісти
Навіть не знав що Україна настільки багата країна + всі передові технології наші та що там ми єдина наддержава світу.
показати весь коментар
22.12.2022 15:32 Відповісти
У наддержави існу багато інших проблем, не припускаєте?
показати весь коментар
22.12.2022 16:06 Відповісти
Ваша відповідь класичний приклад " ти йому про кругле а він тобі про тепле".
показати весь коментар
22.12.2022 16:22 Відповісти
Хіба це не ви перекладаєте власні проблеми на інших? І сподіваєтесь, що усі будуть займатись виключно вашими питаннями.
показати весь коментар
22.12.2022 16:39 Відповісти
"Навіть не знав що Україна настільки багата країна + всі передові технології наші та що там ми єдина наддержава світу. " - дубль номер два і до речі "чим більша сила тим більша відповідальність за її використання" цей вислів також стосується України ?
показати весь коментар
22.12.2022 16:47 Відповісти
Ви звинувачуєте наддержаву у безконтрольному використанні сили щодо України? Визначіться кінець кінцем, чого ви хочете! Застосування сили будь що, чи відповідальності за неї.
показати весь коментар
22.12.2022 16:51 Відповісти
Про кацапстан мова не йшла я про те що США( +Європа ну і Україна але наша участь у цьому відносно мізерна) відгодували а тепер через це ми потерпаємо ( і не тільки ми Ічкерія і Сирія це просто найбільш яскраві приклади - а ви мені про проблеми які важливіші за те що зараз відбувається в нас в чому США і посприяли і не зарубали ще на початку. А що кацапстан наддержава - не знав дякую що просвітили( сарказм якщо що).
показати весь коментар
22.12.2022 17:02 Відповісти
Якщо ви не розумієте про що йдеться, то не варто було і починати
показати весь коментар
27.12.2022 04:08 Відповісти
Якщо ви про ядерну ескалацію про яку ви писали то я розумію що нікому не хочеться капзди до того ж повної - але це хіба відміняє той факт що "цивілізований світ" відгодував двох монстрів?
показати весь коментар
27.12.2022 04:48 Відповісти
В тому попередньому дописі йшлося про логічні помилки у ваших. Відповідальгість за силу означає перш за все утримання від її застосування. Відповідальний - має розраховувати на те, що інші суб'єкти є спроможними на самостійні дії, і втручатися лише задля збереження рівня загальної безпеки, а не на користь окремої сторони конфлікту. Відповідальність передбачає утримання від прямої дії замість іншого суб'єкта, навіть якщо це загрожує зникненню суб'єкта, чи перетворення його на об'єкт, якщо мова йде про держави. Та й тут залишається питання, що є більш прийнятним для відповідального суб'єкта сили - наявність суб'єкта, чи об'єкта у кожному конкретному випадку. Як суб'єкт, ви можете апелювати до інших суб'єктів, сподіватись на їх участь, але розраховувати можете лише на власні зусилля, і на те, що ваші зусилля виявляться зручними для одних, і незручними для інших.

Повертаючись від логічних побудов до предмету суперечки: ваше твердження щодо "відгодовування монстра" є вашим оціночним судженням, зробленим з вашої конкретної точки зору. Тоді як з точки зору інших, це було посиленням власної спроможності за рахунок втягування потенційного супротивника в економічну взаємодію в конкурентному середовищі. Це була спроба уникнути об'єднання двох потенційних супротивників у коаліцію. Спроба залучення і навіть асиміляції одного з потенційних суперників, щоби уникнути його асиміляції іншим.
показати весь коментар
27.12.2022 15:12 Відповісти
він перешкоджає діяти інакше - напшиклад Шольцу. Шольц сказал, что пока Байден не даст танки и он не даст Леопарды.
Размовы про эскалации - маячня для малюков.
Перемоги без эскалации быть не может.
Если не буде эскалации в Украине, то, не будет перемоги, но тогда эскалация будет уже на западном кордоне Украины. До Гитлер в Украине 6 остановится
показати весь коментар
22.12.2022 10:33 Відповісти
Бо гитлер в Украине не остановится
показати весь коментар
22.12.2022 11:45 Відповісти
ескалатор, з якого окопу строчиш свої опуси? Невже окопи вже в Рамштайні?
показати весь коментар
22.12.2022 12:41 Відповісти
Еге ж, сидить бідний Шольц, якого Байден і тримає за руки, щоби не дав чогось зайвого.
Маячня, це було - ми могли б збільшити фінансування війська, але ж мали класти асфальт. А відповідальні політики мають враховувати навіть малоймовірні небезпеки задля безпеки свого народу.
показати весь коментар
22.12.2022 13:04 Відповісти
Так, тримає за руки
показати весь коментар
22.12.2022 15:17 Відповісти
Зрозуміло. Ви сидите поруч, і трмаєте за руки Байдена, тому бачите це краще за інших.
показати весь коментар
22.12.2022 15:21 Відповісти
Дать цитату Шольца?
показати весь коментар
22.12.2022 18:31 Відповісти
І ти зареєструвався на цензорі вчора щоб нам про це розказати? Кацапьоздол ****.

Не переживай, Байден ще достатньо має енергії, щоб вигрібній ямі-404 наступив *******. І він наступить. Це невідворотно. А найкраще то, що ******* вам наступить від українців. На полі бою. І ви ні *** з цим не зможете зробити. Тож смокчіть, смачного, ******** орківські.
показати весь коментар
22.12.2022 17:31 Відповісти
Браво!!!Всё по делу.Очень грамотно подано.Есть тут адекватные(НА цензоре) но в основном недоразвитые дауны.Иной раз читая коменты и рацпредложения....поднимаеться давление,от тупости авторов.
показати весь коментар
22.12.2022 18:48 Відповісти
хай би на ЮМЗ зробили...раніше получалось а зараз що?
показати весь коментар
22.12.2022 10:53 Відповісти
а я прочитала ще й це----------------''на після переговорів із президентом України, Байден нагадав, що "до російського вторгнення США виділяли величезний обсяг підтримки у сфері безпеки".----------------це ті гроші на які гравець будував дороги?
показати весь коментар
23.12.2022 07:32 Відповісти
Якої, нах, "третьої світової"? З ким?
показати весь коментар
22.12.2022 01:08 Відповісти
С чмобиками с мосинками
показати весь коментар
22.12.2022 03:26 Відповісти
З Харкова пишеш під постріли мосінок чи з Херсона ? А ні ..... мабуть із Запоріжжя чи Дніпра ((( чи то на Сумщині такий прапор у отг прикордонної ? (( Сидиш де сидиш - закрийся і не дзявкай , шапкозакидач ! Дивися он куди від мосінок здриснув , далі ніж кацапня від мобілізації ((
показати весь коментар
22.12.2022 19:03 Відповісти
Чмошнік ! На болота із своїм vpn , любитель аднакласніков ((
показати весь коментар
23.12.2022 18:03 Відповісти
Чмоня =>
показати весь коментар
24.12.2022 13:30 Відповісти
⚡️Байден про допомогу Україні: півсотні країн зобов'язалися надати 2000 танків

💬 «50 країн взяли на себе зобов'язання про постачання Україні понад 2 тисячі танків та інших одиниць бронетехніки, понад 800 артилерійських систем, понад 2 млн артилерійських снарядів, понад 50 РСЗВ», - сказав він на зустрічі з українським президентом.
показати весь коментар
22.12.2022 01:10 Відповісти
Джерело інформації?
показати весь коментар
22.12.2022 01:12 Відповісти
Сколько танков даст США?
показати весь коментар
22.12.2022 01:22 Відповісти
Мільйон рашистiв положити досить.
показати весь коментар
22.12.2022 01:53 Відповісти
більше ніж Німеччина.

Достатньо шоб ти заткнув пельку, чи тобі ще треба, "немец"?
показати весь коментар
22.12.2022 12:43 Відповісти
Пускай старый ссыкун с Золкиным по сизо покатается, а потом вернутся в США, и посетит их тренировочные базы. Вот тогда поймёт, вместо тысячи слов.
показати весь коментар
22.12.2022 03:24 Відповісти
москалі + більшість їх нацменшин - ніякі вояки
Чому вони і на Кадирова багато військових задач ложать ...
А , окупуй Раша Україну - і отримала би і багато мобілізованих бойових одиниць
Достатньо подивитися - як вони гребуть мужиків воювати - на вже окупованих землях
Ну - а так - треба - і дальше на захід ...
показати весь коментар
22.12.2022 04:10 Відповісти
Меседж байдена: ми дамо вам додаткові три мільйони луків і стріл, а також 5 млн сухпайків, ми віримо що ви переможете і не буде третьої світової. ****, а де літаки, де далекобійні ракети, де дрони??? Вони у Вашингтоні взагалі там *********?
показати весь коментар
22.12.2022 06:06 Відповісти
все перераховане вами пошукайте в кабінці виборчої дільниці. Спочатку на виборах Яника, потім - Зєлі.
Байден тут до чого, до того шо НАМ треба?
будь вдячний за те шо дають.
показати весь коментар
22.12.2022 12:44 Відповісти
Дають не Зеле, а украинскому народу
показати весь коментар
22.12.2022 15:18 Відповісти
Так дають народу, але є проблема, народ дуже непослідовний, то голосує за міцного господарника з СІЗО, то за телевізійного героя. Дуже небезпечно дурням давати багато зброї, бо невідомо куди їх завтра потягне.
показати весь коментар
23.12.2022 00:34 Відповісти
Вы рассуждаете в абсолютных, идеальных категориях, каких в жизни не бывает. Рузвельт давал помощь Сталину против Гитлера. И это в конце обернулось большой небезпекой. Но был ли у Рузвельта выбор?
показати весь коментар
23.12.2022 00:48 Відповісти
Світ нічому не навчився з історії поторення 2 світової хоче Байден не хоче а прийдеться світові воювати з росією
показати весь коментар
22.12.2022 07:01 Відповісти
Можна дуужже багато розбирати що сказав Байден.
А галстук який одів Байден все одно показує що він повністю ЗА Україну.
показати весь коментар
22.12.2022 08:38 Відповісти
Чисто военная помощь США в уходящем году не превышала 1,3 млрд в месяц. ,не превысит она этой цифры и в наступающем.Обїцянки -цяцянки ,щоб мати політичні дівіденди перед республіканцями . Не знаю, дадуть ЗЕ змогу зустрітись з лідерами опозіції чи ні. Але Люся не віре в обіцянки Білого Дому.Тому чекаємо работи нового Конгресу.Він ,можливо, буде лакмусовим папірцем. Україні треба негайно виробляти свою далекобийну зброю.Порошенко на своїх заводах може вироблятиНептуни,Грім і багато чого вкрай необхідного Україні. Він Великий менеджер!!
показати весь коментар
22.12.2022 09:31 Відповісти
На наших оборонных заводах долго не проработаешь,имея за спиной неуменьшающееся к-во корректировщиков-любителей"русского мира"(в силу нашего либерального законодательства к таковым).Байден осторожничает с помощью ВСУ,но отлично понимает,что победа раши подтолкнет к экспансии другие страны и в первую голову Поднебесную..
показати весь коментар
22.12.2022 10:17 Відповісти
Еще раз напоминаю .кто не хочет - ищет причины. Кто хочет -ищет возможности.Можно купить высокоточные станки,оборудование ,электронику итд. Одну деталь могут производить 15 фирм. в разных концах Украины. Разбили одну,14 фирм не прерывают процесс. Конечную сборку производить только на границе с НАТО под прикрытием их Пэтриот.Это только один из возможных вариантов,а их -тысячи.
показати весь коментар
22.12.2022 10:37 Відповісти
правильно. Если дядя СЭМ чего-то нам не дает, чтобы мы слишком быстро не освободились от оккупации - значит у дяди СЭМА планы так проработаны, чтобы эту курицу жарили долго и на медленном огне.
Претензии по этому поводу не принимаются. Да, украинцы за это платят своими жизнями.
Вот такая высокая цена за тупость на избирательных участках.
показати весь коментар
22.12.2022 12:46 Відповісти
Ты иди из окопа в Бахмуте расскажи, что всё правильно дядя Сэм думает. Или родных своих туда отправь, хотя бы.
А то самые умные те, кто сидит за сотни километров от линии фронта.
показати весь коментар
22.12.2022 13:31 Відповісти
Йому заборонили пекти хліб у Херсоні. А ви про зброю.
показати весь коментар
23.12.2022 07:35 Відповісти
тогда для начала Украина должна отказать России в транзите газа в европу. А то как-то странно получается, мы требуем прекратить покупать русскую нефть а сами получаем доход и рос газа.
показати весь коментар
22.12.2022 12:49 Відповісти
Тяни талкай хорош в том случае если полностью прекратить пополнение бюджета параши от торговли нефтью. А если будет как до этого что параша получила 120 миллиардов за девять месяцев войны тогда все растянется хрен знает на сколько что плохо для народа Украины.
показати весь коментар
22.12.2022 13:56 Відповісти
В США опробован пуск крылатых ракет морского и воздушного базирования, таких, как Томагавк и семейства AGM со сбрасываемого с транспортного самолета пускового контейнера, вот что нам нужно, 1000 Томагавков, что б раз и навсегда успокоить путина
показати весь коментар
22.12.2022 14:01 Відповісти
Гідний нащадок славетного козака Байди!
показати весь коментар
22.12.2022 16:48 Відповісти
байден затягує цю війну.
абсолютно аморальна ріал-політик.
на боротьбу з потеплінням виділяють більше грошей ніж на приборкання росії.
в калфіорнії губернатор н'юсом виділяє мільйярди на виплату репарацій нащадкам чорношкірих рабів - цікаво як вони вичислять нащадків тих хто приїхав вже після скасування рабства?
навіщо він це робить ? щоб попасти в клан обами, де визначають наступного після байдена Президента США, який виграє вибори завдяки поштовим технологіям.
отакі пріоритети.
показати весь коментар
22.12.2022 18:08 Відповісти
Все буде гаразд..США лідіруют більше 2х сторічч.Чому? Тому що кожні 2 роки вибори.Завжди можна дати під сраку на виборах.Демократи-страшні популісти-комуністи.Дуже нравиться лохторату.Лохторат став більш цвітним.ледащім,Більш райдужним. Гарно ,коли все в міру.Центрісти є і серед демокравтів і серед республіканців Це ядро і втримує США від фатальних помилок.Так буде і зараз.
показати весь коментар
23.12.2022 12:12 Відповісти
Дедушка Джо лицо мировой демократии и справедливости!
показати весь коментар
22.12.2022 19:23 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2022 20:03 Відповісти
Ось тут сперечаються з приводу "двох монстрів" і хто їх вигодував. Два ******* монстри - це рашка і Китай. І вигодував цих монстрів - Захід.👈
показати весь коментар
22.12.2022 20:08 Відповісти
Успіх України на полі бою допоможе уникнути Третьої світової війни, - Байден Джерело: Но не забудте добавить, США и Европа Украине ничего не должны. Украина должна была построить 3000 танков, 6000 БМП, 2000 САУ, 500 РСЗО, 600 самолетов и вертолетов, десятки дивизионов, ПКР и ПВО, тысячи крылатых и оперативно-тактических ракет, десятки тысячь "Стугн", минимум 1 миллион снарядов разных калибров, и спасти НАТО от 3-й мировой.
показати весь коментар
22.12.2022 20:13 Відповісти
Президенти, парламенти та уряди інших країн дійсно не мають ніяких зобов'язань перед громадянами України. Вони повинні забезпечувати безпеку та процвітання своїх держав саме для цього їх обирали. Українці теж обрали собі лідерів, які не відповідають займаним посадам і не змогли забезпечити безпеку та процвітання українцям. Але дивним чином претензії українці адресують державним діячам інших держав. Уряди інших держав Україні допомагають тільки в межах небезпеки, яка існує для їхніх держав і не більше, який сенс Германії допомагати Україні швидко перемогти Росію, а ніякого. Чим довше буде війна тим довше буде зберігатися низькою ціна на ресурси, що вигідно Германії, збільшується фінансування ВПК і він перестає буди тягарем для Германії, а стає ведучою галуззю економіки і ще багато цікавих плюшок. Який сенс закінчувати дійство, яке приносить прибуток державі, відповідальність за яку на тебе поклав народ? Легкий та цілком розумний шлях. З точки зору українців цинічний, але українці не являються виборцями в Германії, Англії, США.
показати весь коментар
23.12.2022 01:13 Відповісти
Пока война ресурсы дешевеют - это что-то новенькое в кацапских методичках.
показати весь коментар
23.12.2022 01:26 Відповісти