10620 відвідувачів онлайн

Зараз основне завдання "спецоперації" - захоплення всієї Донецької області, - начальник генштабу ЗС РФ Герасимов

герасимов,валерій

Лінія фронту в Україні розтягнулася більш ніж на 800 км, а основні зусилля російських військових зосереджені на взятті під контроль усієї території Донецької області.

Про це заявив начальник Генштабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на російський Інтерфакс.

"Зараз лінія бойового зіткнення розтягнулася на 815 км", - сказав Герасимов на брифінгу перед військовими аташе іноземних держав у четвер.

"З урахуванням заходів щодо нарощування бойових можливостей угруповань військ ситуацію на лінії фронту стабілізовано, основні зусилля російських військ зосереджені на взятті під контроль території "ДНР"", - зазначив він.

За його словами, продовжуються удари по критично важливих об'єктах транспортної та енергетичної інфраструктури у глибині території України, місцях складування та зберігання запасів пально-мастильних матеріалів, ракет та боєприпасів, озброєння та військової техніки, а також оперативних резервів у пунктах тимчасової дислокації.

Топ коментарі
+25
Герасим (кличка Му-му), скоро мы тебя "стабилизируем", урод
показати весь коментар
22.12.2022 21:23 Відповісти
+19
Бери краще растовскую народную рєспубліку.По перше - може й переможеш,по друге - цілішим будеш,може аж до єкатірінбурга дойдеш з боями.
показати весь коментар
22.12.2022 21:24 Відповісти
+14
показати весь коментар
22.12.2022 21:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чаво таво???
показати весь коментар
22.12.2022 21:19 Відповісти
А как же не забудем не простим ))) Пидоров на палках будете носить уже за 100 тыс перевалило -- вторая армия мира кровавых ублюдков разорванная ЗСУ
показати весь коментар
22.12.2022 22:45 Відповісти
він стібеться
показати весь коментар
22.12.2022 23:22 Відповісти
ну, тіпа "удары по складам ГСМ, боеприпасов, техники, а также сосредоточения оперативных резервов в местах временной дислокации..."

генштаб рашки застряг ще у наполеонівських війнах, коли воювали колона на колону 😕
показати весь коментар
22.12.2022 22:48 Відповісти
До 24 лютого, вважали, що метою ереф є окупація Донецької та Луганської області у межах адміністративних кордонів, а вони на Київ пішли...
показати весь коментар
22.12.2022 21:20 Відповісти
Застрелься -- і все проиде .
показати весь коментар
22.12.2022 21:22 Відповісти
Герасим (кличка Му-му), скоро мы тебя "стабилизируем", урод
показати весь коментар
22.12.2022 21:23 Відповісти
І цей вже грибами-отсосіновиками об'ївся...
показати весь коментар
22.12.2022 21:24 Відповісти
Бери краще растовскую народную рєспубліку.По перше - може й переможеш,по друге - цілішим будеш,може аж до єкатірінбурга дойдеш з боями.
показати весь коментар
22.12.2022 21:24 Відповісти
Ой, а як же маладая брацкая рєспубліка линири? 😢
показати весь коментар
22.12.2022 21:28 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2022 21:37 Відповісти
Ойой. А якже "Кієв за трі дня"? Здулися-обіс***лися-ну то вертайтеся у свої "мухосранськи'' та й обтікайте?
показати весь коментар
22.12.2022 21:38 Відповісти
"Губернськую столицу" Херсон вже ніхто асвабаждать нє будєт
показати весь коментар
22.12.2022 22:50 Відповісти
Мелітополь став другорядним, жест доброї волі намічається? Усього 815 км фронту. Дранг нах вест відміняється ? Шо то після бліца ***** до луки мудіщева всі кацапчики враз почали інтервью давати. Ця муму перший раз в ефірі.
показати весь коментар
22.12.2022 21:42 Відповісти
США тепер жалкує, що не дало його ліквідувати?
показати весь коментар
22.12.2022 21:51 Відповісти
"гей, це вже занадто" ......
показати весь коментар
22.12.2022 23:01 Відповісти
ШтА?
Захоплення?
А шо цЕ
показати весь коментар
22.12.2022 21:58 Відповісти
О! ******* почали називати речі своїми іменами, ***** їм дав приклад, назвавши «спєцапірацію» - війною, а герасим «асвабаждєніє от нацїстаф» - захопленням. Вони зараз собі наговорять на шибеницю.
показати весь коментар
22.12.2022 22:09 Відповісти
Błąd generale! Waszym głównym zadaniem jest uratować te resztki armii i wycofać się z Ukrainy i Krymu.
Przypominam, żeby zostawić lodówki i pralki, bo opóźniają odwrót wielkiej armii. Idi na ***.
Chwała Ukrainie!
показати весь коментар
22.12.2022 22:17 Відповісти
Польським братам подяка за допомогу!!!
показати весь коментар
22.12.2022 23:26 Відповісти
починай уявляти собі герасим як ти ствол захопиш ротякою а потім натиснеш
показати весь коментар
22.12.2022 23:22 Відповісти
Мельчает Му-Му...
показати весь коментар
22.12.2022 23:24 Відповісти
За обидві щоки візьмете,орки мокшанські! З жопи рогозіна повиймайте подарки від ЗСУ.
показати весь коментар
23.12.2022 02:52 Відповісти
Їй богу, *******....