8885 відвідувачів онлайн

Ракети ATACMS - саме те, що зараз потрібно Україні, - Ходжес

бен,ходжес

Колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Ходжес запевняє, що якщо Україна отримає від США ракети ATACMS, це дозволить вражати цілі в Криму та інші ключові позиції російської армії.

Про це повідомило американське видання Politico, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

Як повідомляється у статті, Ходжес заявив, що ракети ATACMS для систем HIMARS - це "саме те, що Україні зараз потрібно". Зброя більшої дальності дозволить завдати удару по ключових російських позиціях, таких як Керченський міст, російські військово-повітряні бази в Криму та лінії зв'язку.

За інформацією видання, Зеленський порушував це питання під час переговорів з Байденом, але той не погодився.

Крім того, пише Politico, військові лідери вже кілька місяців говорять про те, що американські танки Abrams і німецькі танки Leopard схилять шальки терезів на користь Україні у деяких ближніх боях. Очікується, що таку зброю Україна отримає вже цієї зими.

Зокрема, йдеться у статті, ці танки можуть допомогти Києву успішно вести наступальні дії навколо Бахмута і на півдні.

Джерело, знайоме з ситуацією, повідомило виданню, що українські офіційні особи попросили адміністрацію Байдена надіслати лише кілька танків "Абрамс" - три або чотири - щоб зламати опір Німеччини, яка відмовляється постачати Україні свої танки "Леопард" першою з країн НАТО. На переконання Києва, навіть невелика кількість танків "Абрамс" від США усуне цю перешкоду.

Топ коментарі
+21
ми дуже чекаэмо вашої допомоги... якнайшвидше...
хлопці з ЗСУ (бережи їх Боженька) дякують за кожну...
показати весь коментар
29.12.2022 18:10 Відповісти
+16
Москалі від страху самі поздихають від розрива іпальника
показати весь коментар
29.12.2022 18:10 Відповісти
+15
"Грім 2" потрібно було робити і не довелося б вимолювати.
показати весь коментар
29.12.2022 18:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Москалі від страху самі поздихають від розрива іпальника
показати весь коментар
29.12.2022 18:10 Відповісти
ми дуже чекаэмо вашої допомоги... якнайшвидше...
хлопці з ЗСУ (бережи їх Боженька) дякують за кожну...
показати весь коментар
29.12.2022 18:10 Відповісти
И того, и другого, и можно без хлеба (с)
показати весь коментар
29.12.2022 18:13 Відповісти
Колишній... Були б ви такими, коли перебували на посадах...
показати весь коментар
29.12.2022 18:15 Відповісти
Які претензії до Ходжеса? Свої прямі обов'язки він виконував добре.
Аналітик він також сильний, більшість його прогнозів стосовно ходу війни збулися.
показати весь коментар
29.12.2022 18:30 Відповісти
Жодних претензій. Хоча якби свого часу добре виконував свої обов'язки, то може не виріс би у світі такий монстр, як кацапія.
Чи він ніколи не чув про "...геополітічєскую_катастрофу_хх-го_вєка" з уст кремлівського упиря? А якщо чув, то чому не бив на сполох? Ааа, посада не дозволяла. А от незабутній Джон МакКейн постійно про це говорив, але хіба Ходжеси до нього дослухалися?
показати весь коментар
29.12.2022 18:36 Відповісти
Бен провалив якусь військову операцію проти рашки?
Він генерал, а над ним були американські ЗЄлєнські від Клінтона до Буша, Обами та Трампа
показати весь коментар
29.12.2022 19:29 Відповісти
На мою думку ключовий перелом настане тоді, коли отримаємо F16 та усю необхідну інфраструктуру.
показати весь коментар
29.12.2022 18:16 Відповісти
До того часу коли отримаєм ф16 то наші танки будуть у Москві мовзолей демонтувати
показати весь коментар
29.12.2022 18:19 Відповісти
Через рік не менше!
показати весь коментар
29.12.2022 18:36 Відповісти
Томагавки смотрятся лучше. И они не сбиваются кацапским ПВО из-за низкой высоты полета и невозможности обнаружить их радарами, их только надежно может сбивать авакс и самолеты с ракетами воздух-воздух, а у кацапов в этом полная срака не меньше, чем у рогозина. И крылатые ракеты воздушного базирования тоже великолепно смотрятся (AGM-158 JASSM), которые далеко не новинка, стоят недорого в расчете на 1кг боевой части и на 1км дальности полета, запускаются даже со старых американских самолетов.

Атакмс далеко не факт, что смогут проходить торы и с-300. У кацапов панцирь оказался парашей, а тор вполне рабочее ПВО, которая заметит крупную ракету на большой высоте и сможет попасть (а может и не может, кто этих кацапов знает). Атакмс придется запускать массово или нужны ракеты-декои таких же размеров и большой дальности, а они авиационного базирования.

Надо сразу брать хорошие технологии, притом стоимость производства томагавков совсем невелика, agm-158 первых версий тоже можно с запасов взять, их же меняют на суперстелс ракеты как раз.
показати весь коментар
29.12.2022 18:16 Відповісти
Зброя має бути простою, масовою та дешевою

Т34 був не кращий за Тигра або Пантеру, але їх було багато
показати весь коментар
29.12.2022 19:16 Відповісти
"Грім 2" потрібно було робити і не довелося б вимолювати.
показати весь коментар
29.12.2022 18:20 Відповісти
КБ Південне - саботажники, порівнюючи із Лучем

Як могла Україна із таким КБ НЕ зробити просту балістичну срань? 👿
показати весь коментар
29.12.2022 19:19 Відповісти
За які гроші робити ракети? З 2019-го, зелена влада не дала жодної копійки. А в 2020-му закрила єдине підприємство, яке виготовляє ракетне паливо.
показати весь коментар
29.12.2022 19:34 Відповісти
Грім робили останні два роки?
Чи попередні двадцять років?

Нєхороші люди кажуть що основа ракетних пабєду Кореї та Ірана є українською.
Я їм вірю...ґю
показати весь коментар
29.12.2022 19:51 Відповісти
Якось дивно виходить. Проти москаля військо проливає кров, а проти зелеєрмахамії навіть не твітне. Феномен.
показати весь коментар
29.12.2022 19:59 Відповісти
Скільки часу треба, щоб відновити закрите підприємство? Рік чи тиждень? Це єдине підприємство у світі?
показати весь коментар
29.12.2022 20:03 Відповісти
Мало не щодня нам дають як не мільярди то мільйони. Комплекс профінансований до робочих зразків, готовий до серійного виробництва. Збитки від москальских обстрілів на порядки більші. Які гроші? Так задумано.
показати весь коментар
29.12.2022 20:14 Відповісти
А півтори сотні ГМЛРС-ів по Антонівському мосту скільки коштують? Там тільки пальне для перельотів начальства за океан дорожче ніж виробництво власних Сапсанів.

Сценарієм вистави швабівсько-кіссінджерівських глобалістів виробництво українського ОТРК не передбачено.
показати весь коментар
29.12.2022 20:40 Відповісти
Мда.А віз і досі там.ля ля ля тооля.
показати весь коментар
29.12.2022 18:29 Відповісти
ATACMS будут через 2 года, когда Бидона отправят на пенсию.
показати весь коментар
29.12.2022 18:42 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2022 18:58 Відповісти
Они еще были нужны в 2014... Сейчас уже нужны и термоядерные, иначе кровавую московитянскую хунту сатаны не сдержать. Сын шлюхи и в.ы.б.л.я.д.о.к. сатаны БЕСпутин антихрист люциферович, да будет проклят, и раССеянские черти, да будут прокляты всем своим капапско-козлинным племенем, понимают как собака - палку. раССею - необходимо уничтожить, пока эта бесовская нечисть не уничтожила весь мир.
показати весь коментар
29.12.2022 18:47 Відповісти
какие там атакмс... тут еле-еле пэтриот выпросили. дали аж 1 шт. щедро.
показати весь коментар
29.12.2022 19:05 Відповісти
Бен правий!
І чим далі будуть тягнути глисти селівани із не наданням Україні серьозної зброї, тим більше і серьознішої її знадобиться в майбутньому.
Мали б ми достатньо хамерів або ще краще М113 під час контрнаступу під Харковом, то уже б стояли під Луганськом і зайшли в тил нещасному Бахмуту

дорога ложка к обєду...
показати весь коментар
29.12.2022 19:13 Відповісти
Нажаль є якийсь договорняк американців з кацапами.
показати весь коментар
29.12.2022 19:15 Відповісти
цей договорняк називається
"Бздо київ-чикен" - тупий страх перед недодержавою рашкою ще з батечки-буша

Захід зробив дві помилки в 80-х:
1. не додавив і не роззброїв на ЯО рашку

2. дозволив чайні мати високі технології

тупості та жадність правлять світом, у т.ч. і Заходом
показати весь коментар
29.12.2022 19:25 Відповісти
Скорее с китайцами.
показати весь коментар
29.12.2022 19:57 Відповісти
Замість того аби налагодити виробництво власних ракет 500+ км, зелені ***** очікують, що нам хтось їх дасть. Хєр вам хто їх дасть.
показати весь коментар
29.12.2022 19:36 Відповісти
Хєр тобі, а нам дадуть і ракети, і танки, і літаки.
показати весь коментар
29.12.2022 19:38 Відповісти
Ходжес всегда всё понимает как надо.
показати весь коментар
29.12.2022 19:51 Відповісти
Плохо, что он не пьет пиво с Байденом в одном пивнаре.
показати весь коментар
29.12.2022 19:58 Відповісти
Источник, знакомый с ситуацией, сообщил изданию, что украинские официальные лица попросили администрацию Байдена прислать лишь несколько танков "Абрамс" - три или четыре - чтобы сломить сопротивление Германии.
----------------------------------------------
От нафига так открыто об этом писать, теперь шольцы хрен поведутся.
показати весь коментар
29.12.2022 20:02 Відповісти
Цілком підтримую!
показати весь коментар
29.12.2022 20:29 Відповісти
Тобто питання вирішене та зброя вже в дорозі. А може, розвантажується, а може, вже розвантажилася, а може вже на бойовому чергуванні. Все одно гарні новини.
показати весь коментар
29.12.2022 20:36 Відповісти
Не дадуть. Патамушта ніззя нєрвіравать ******.
показати весь коментар
29.12.2022 22:11 Відповісти
Дякую пане генерал за підтримку України, та поясніть пану Байдену що путінське лайно як росія це фейк країна Ніякої конфронтації не буде ! Пупок у путіна вже не той !
показати весь коментар
30.12.2022 01:09 Відповісти