9171 відвідувач онлайн
3 121 27

Україна та Німеччина обговорили формулу миру Зеленського

свириденко,штайнмаєр

Сьогодні, 3 грудня, під час зустрічі в столиці Бразилії президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та міністерка економіки України Юлія Свириденко обговорили формулу миру, запропоновану президентом України Володимиром Зеленським.

Про це пише Цензор.НЕТ з посиланням на Міністерство економіки України.

"Жодна країна та жоден народ не прагне сьогодні так миру, як його прагне Україна та український народ. Але це має бути мир на українських умовах. Справедливий мир. Цю формулу запропонував президент України Володимир Зеленський. І ми переконані, що спільними зусиллями всіх вільних демократичних країн світу вона не просто може, а має бути реалізована", - зазначила Свириденко.

Також вона подякувала Штайнмаєру за надзвичайно потужну допомогу, яку Німеччина надала нам за важкі місяці повномасштабного вторгнення Росії та висловила свою впевненість в тому, що Німеччина здатна взяти на себе роль лідера в консолідації європейських країн навколо формули миру.

Своєю чергою президент Німеччини наголосив на подальшій беззастережній підтримці нашої держави, територіальної цілісності та суверенітету України. Він додав, що, як було зазначено, Німеччина робитиме все від неї залежне для досягнення миру та стабільності в Європі.

Нагадаємо, формула миру була представлена президентом України Володимиром Зеленським під час виступу на відкритті саміту G20 в Індонезії 15 листопада 2022 року.

Топ коментарі
+16
випустіть зеленського до телекамер без суфлера, нехай розкаже від себе про формулу миру. так щоб порохоботи не сумнівались у свєрхмощному інтелекті полководця нашого Володимира😛
показати весь коментар
03.01.2023 17:47 Відповісти
+15
Українці,про суть цієї "формули",дізнаються ,у кращому разі,від німців а то й від москалів!
показати весь коментар
03.01.2023 17:43 Відповісти
+11
показати весь коментар
03.01.2023 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Українці,про суть цієї "формули",дізнаються ,у кращому разі,від німців а то й від москалів!
показати весь коментар
03.01.2023 17:43 Відповісти
випустіть зеленського до телекамер без суфлера, нехай розкаже від себе про формулу миру. так щоб порохоботи не сумнівались у свєрхмощному інтелекті полководця нашого Володимира😛
показати весь коментар
03.01.2023 17:47 Відповісти
Можливо й розкаже без суфлера. Але тільки той текст який вивчить.
показати весь коментар
03.01.2023 17:54 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2023 17:55 Відповісти
Один квартальный уже договорился стоя на коленях....может шефиру теперь бразды правления по приколу передать......в способностях поддержки тех же 73% идиотов уверенность осталась.....и главное...что теперь уже даже порохоботы согласятся что хуженебудет....и быть не может.(
показати весь коментар
03.01.2023 18:18 Відповісти
Якщо кацапи віддають крим,донбас,луганськ, то німці віддають кацапам Баварію!
показати весь коментар
03.01.2023 17:48 Відповісти
Гавна тебе на лапате Ане Баварию ****
показати весь коментар
03.01.2023 20:11 Відповісти
Мабуть хороша буде формула для України. Надіюсь.
показати весь коментар
03.01.2023 17:55 Відповісти
Гра в формули. Колись від Штайнмаєра, зараз від Зеленського.
показати весь коментар
03.01.2023 17:56 Відповісти
Формула зели проста как угол дома: служить хотелкам бородатой бабушки и дядюшки-гудка. На большее этот малорос не способен.
показати весь коментар
03.01.2023 18:04 Відповісти
Зеля заздріть Ейнштейну та Штайнмаєру що вони якісь формули відкрили.
показати весь коментар
03.01.2023 18:18 Відповісти
А може й Шумахеру /Formula-1/.
показати весь коментар
03.01.2023 18:39 Відповісти
Если еще учесть, что Юлия Свириденко работала раньше, да и сейчас продолжает работать на Китай
показати весь коментар
03.01.2023 22:10 Відповісти
Мінськ 3
показати весь коментар
03.01.2023 18:08 Відповісти
Вже мабуть 10 ! Враховуючи всі формули Шайнмайєра, Оман, та все інше що випливало в західній пресі....
показати весь коментар
03.01.2023 20:50 Відповісти
Вспливало
показати весь коментар
03.01.2023 20:53 Відповісти
Блін! Мало вам "формули-штанимайєра"?!!!
показати весь коментар
03.01.2023 18:14 Відповісти
Це марення, а не формула миру !
показати весь коментар
03.01.2023 18:16 Відповісти
Знову формула і Штанмаєр тут як тут. Зелю ще за ту формулу Штанмаєра, яку він у городі Парижу підписав, треба було копняками гнати, але минулось і от він вже свою до Штанмаєра на погодження приволік.
показати весь коментар
03.01.2023 18:50 Відповісти
та висловила свою впевненість в тому, що Німеччина здатна взяти на себе роль лідера в консолідації європейських країн навколо формули миру. ...плять знову збираються по вказівці куйла створити куйню подібну до замороженого, німецькою прорашистською хвойдою, меркель, конфлікту, під назвою "ордло "
показати весь коментар
03.01.2023 19:00 Відповісти
Зелене чмо знову готується до зливу України (а може в цей раз пощастить)
Штангенциркуль гніда прокремлівська намалювався вчасно
показати весь коментар
03.01.2023 19:07 Відповісти

показати весь коментар
03.01.2023 19:09 Відповісти

показати весь коментар
03.01.2023 19:13 Відповісти
Вишенька на торті для кремля від Зе влади

показати весь коментар
03.01.2023 19:16 Відповісти
А про який план миру йде мова? Про відвід військ, про "подивитися пуйлу в очі"? чи зійдемося десь папалам?
показати весь коментар
03.01.2023 19:19 Відповісти
Багато разів писав напишу ще раз - люба "формула" миру з кацапами де першим пунктом не буде стояти повна деокупація України включно з Кримом буде написана в кремлі ****** а відповідно "слуги" які спробують втілити її в життя будуть агентами ФСБ зі всими наслідками для них!
показати весь коментар
03.01.2023 20:25 Відповісти
следовало обсудить диверсионные деятельност STASI,Штанмайера,Штольца и др деятелей ФРГ