9846 відвідувачів онлайн

У цьому році прогнозую перехід ЗСУ до наступальних дій, - Данілов

данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов прогнозує у 2023 році перехід України до наступального етапу у розв’язаній Росією війні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці,

Зокрема, Данілов нагадав етапи зміни світовою спільнотою свого ставлення до війни росії проти України.

Так, у дописі під назвою "Повірити в Україну. Як світ змінював своє ставлення до української війни за незалежність – від партизанського руху до Перемоги" він описав чотири етапи змін.

Перший етап із січня 2022 року - "партизанська війна", коли партнери почали надавати Україні переносні протитанкові й зенітні ракетні комплекси NLAW, Stinger, Javelin.

Другий етап із червня 2022 року - оборона/контрнаступальна війна, коли Київ почав отримувати від партнерів реактивні системи залпового вогню HIMARS, MLRS, гаубиці M777, ракети Harpoon, снаряди GMLRS, Excalibur, САУ Panzerhaubitze 2000, ППО Iris, САУ Caesar, самохідні гаубиці AHS Krab.

"3. 2023 рік. Наступальна війна: БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, Patriot. І багато чого іншого – менш публічного й зовсім не публічного", - підкреслив Данілов.

За його прогнозом, буде ще четвертий етап - "Війна справедливості та відплати". Термінів цього етапу Данілов не уточнював.

Водночас наприкінці допису Данілов додав: "PS. Ракетна та дронова програма України".

Топ коментарі
+28
это обычный закономерный процесс зелёной деградации
показати весь коментар
06.01.2023 20:21 Відповісти
+20
Прогнозую у 2023 році РНБО буде на кшалт метеоцентра, займатися прогнозами.
показати весь коментар
06.01.2023 20:04 Відповісти
+19
Тільки так,мирного і переможного наступного святого вечора. Усе буде Україна
показати весь коментар
06.01.2023 20:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тільки так,мирного і переможного наступного святого вечора. Усе буде Україна
показати весь коментар
06.01.2023 20:00 Відповісти
давай сюди святкувати ... з воєм сирен як у мене сьогодні в Метро... а святкувати в Німмеччині кажен може...
показати весь коментар
06.01.2023 20:27 Відповісти
взагалі-то вона жінка,може ти теж
показати весь коментар
06.01.2023 20:29 Відповісти
Ст. 24 Конституцii Украiни вам на допомогу.
показати весь коментар
06.01.2023 20:34 Відповісти
стаття 65 тобі на допомогу,але я знаю хитрожопих з пісюном які повтікали ще 24 лютого
показати весь коментар
06.01.2023 20:37 Відповісти
ганс хрістіан дебілоп.. ібн нострадамус
показати весь коментар
06.01.2023 21:49 Відповісти
а что по этому поводу скажут остальные блогеры?
показати весь коментар
06.01.2023 20:01 Відповісти
а що скаже спеціаліст з ПВО?
показати весь коментар
06.01.2023 20:17 Відповісти
Оракул, ёпта.
показати весь коментар
06.01.2023 20:03 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 20:14 Відповісти
Прогнозую у 2023 році РНБО буде на кшалт метеоцентра, займатися прогнозами.
показати весь коментар
06.01.2023 20:04 Відповісти
это обычный закономерный процесс зелёной деградации
показати весь коментар
06.01.2023 20:21 Відповісти
А кто это слева на фотографии ?
показати весь коментар
07.01.2023 05:54 Відповісти
Це на повному серйозі запитав? Нема слів...зате напевно знаєш, хто на правому фото
показати весь коментар
07.01.2023 07:51 Відповісти
в бан кацап
показати весь коментар
06.01.2023 20:06 Відповісти
хай зедебил. эпоха бедности у всех закончилась сразу после пєти
показати весь коментар
06.01.2023 20:26 Відповісти
😁
показати весь коментар
06.01.2023 20:27 Відповісти
Бєдним дайош, у богатих бєрьош?
показати весь коментар
06.01.2023 20:16 Відповісти
Це ти набрався. Відповідай на питання.
показати весь коментар
06.01.2023 20:24 Відповісти
коля-чушок! ты бы себя вылечил, убогий!
показати весь коментар
06.01.2023 20:17 Відповісти
Ничо, вот ***** окончательной кацапы выхватят, а потом Запад возьмется за зеленую сволочь. У кого есть возражения - заткнитесь и вспомните, на чии деньги наша Армия воюет.
показати весь коментар
06.01.2023 21:42 Відповісти
Потім "війна за распіл бабла", за нею "війна гнид в банці", але завершить все "війна за кращі нари"
показати весь коментар
06.01.2023 20:04 Відповісти
Пішли полювати на бацька.
показати весь коментар
06.01.2023 20:05 Відповісти
правильні чмоби заіпашили б якогось прапора чи політрука..А так-все даремно.Зловлять і розстріляють нахер при всіх показово.
показати весь коментар
06.01.2023 20:17 Відповісти
Заїпашити прапора(генерал-лєйтенанта) чи старшого прапора(генерала-полковника), було би дуже файно.
показати весь коментар
06.01.2023 20:21 Відповісти
главно дело - до ближайшей тайги добраться. А там следы уже затеряются...
показати весь коментар
06.01.2023 20:24 Відповісти
"данілова погода" ))
показати весь коментар
06.01.2023 20:05 Відповісти
Це краще чим ботоксна тиша
показати весь коментар
06.01.2023 20:19 Відповісти
"-Завтра не забути одягти червоний піджак і жовті штани-хай гадають в якому місяці почнеться цей четвертий етап"-злорадно подумав Олексій.
показати весь коментар
06.01.2023 20:10 Відповісти
Колись по тєліку була програма "Миколина погода" де чувак давав ексклюзивні прогнози, тепер завдяки тєлємарафону, у нас кожен чиновник із Zeкоманди, кожен день - Микола із своєю ексклюзивною погодою на майбутнє.
показати весь коментар
06.01.2023 20:12 Відповісти
Синоптик, блін!
показати весь коментар
06.01.2023 20:13 Відповісти
А чому ж ти не спрогнозував великий напад 24 лютого?
показати весь коментар
06.01.2023 20:14 Відповісти
почему же? он чёрную рубашку надел. Кто ж виноват, что народ настолько тупой, что не понял такого явного предупреждения.
показати весь коментар
06.01.2023 20:26 Відповісти
он 23.02 ещё от ветеринара не перестроился. сучек мацал
показати весь коментар
06.01.2023 20:30 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 22:39 Відповісти
А в тилу депутати-зажопинці допомагають зеленим будувати диктатуру прямо під носом пророка Данілова.
показати весь коментар
06.01.2023 20:15 Відповісти
ℐℊℴℛ

@IgorSoloha

·

https://twitter.com/IgorSoloha/status/1610964621287997440 5 янв.

"Він приходив у вишиванках і йшов, не перевдягаючись. І це були всі його особисті вишиванки, не з костюмерної. Він був вірним українській культурі і мові, в житті говорив українською, і це відчувалось крізь екран."

5 січня день пам'яті діда Панаса (Пінхаса Хаїмовича Векскляра)

показати весь коментар
06.01.2023 20:19 Відповісти
Дивно,але мій племінник, захисник, наразі має записи і світлини з дідом Панасом. Це як частинка дитинства, миру і доброї ночі там, де наш покій вартують
показати весь коментар
06.01.2023 20:22 Відповісти
Враження, що усі чиновники при Зеленьському почали катитися на самокатах і конкурувати у конкурсах "веселі та винахідливі"! Прогнозісти, х..ви ! Вам усі розвідки світу кричали- росія нападе, а ви усі там шашлики прргнозували!
показати весь коментар
06.01.2023 20:20 Відповісти
так, коломойський та ротенберг ліпші друзі... а знищення слов'ян їх життєва ціль.
показати весь коментар
07.01.2023 00:18 Відповісти
.. а я угадаю эту мелодию с семи нот.. - угадывайте Алексей..! - ..а мне всё кажется всё кажется, налью 100грм и свяжется.. - Наступний
показати весь коментар
06.01.2023 20:21 Відповісти
данілов погладив сорочку.голоне не прої...бати який її колір.
показати весь коментар
06.01.2023 20:25 Відповісти
Даю установку на добро - на добро .
показати весь коментар
06.01.2023 20:53 Відповісти
Пацани, так довго мнєсо на шашлик си не маринує!

показати весь коментар
06.01.2023 20:54 Відповісти
Ему похоже лавры медведпута покоя не дают. 😁
показати весь коментар
06.01.2023 20:55 Відповісти
Кількість ТБ пустозвонів - прогнозистів стрімко зростає!
показати весь коментар
06.01.2023 21:02 Відповісти
Данилов, ты сначала объясни, что происходит под Соледаром и в Соледаре?
показати весь коментар
06.01.2023 21:12 Відповісти
Я так понимаю, наша Армия должна воевать как кацапы, ни шагу назад, всем сдохнуть под Соледаром? Или, может быть, надо написАть все правду-матку, чтобы сюда набежали всепропальщики?
показати весь коментар
06.01.2023 21:45 Відповісти
Ты сначала разберись, что там приозошло и потом подумай. Ты только лозунгами умеешь говорить...
показати весь коментар
06.01.2023 21:58 Відповісти
**** мать, який же клоун.

Прогнозую, що в цьому році буде сніг. А ще буде багато сонця літом.
показати весь коментар
06.01.2023 21:22 Відповісти
прогнозує Данілов (рада безпеки), прогнозує Буданов (військова розвідка)...
генштаб не ділиться інформацією з цими ********** зебілами? якщо так, то very nice звісно, але нах@я вони тоді потрібні? перебор абдристовичів блть
показати весь коментар
06.01.2023 21:25 Відповісти
Великие истины

Повсюду торжествует гласность,
Вступила мысль в свои права,
И нам от ближнего опасность
Не угрожает за слова.
Мрак с тишиной нам ненавистен,
Простора требует наш дух,
И смело ряд великих истин
Я первый возвещаю вслух.

Порядки старые не новы
И не младенцы - старики;
Больные люди - не здоровы,
И очень глупы дураки.
Мы смертны все без исключенья;
Нет в мире действий без причин;
Не нужно мертвому леченья.
Одиножды один - один.

Для варки щей нужна капуста;
Статьи потребны для газет;
Тот кошелек, в котором пусто,
В том ни копейки денег нет;
День с ночью составляет сутки;
Рубль состоит из двух полтин;
Желают пищи все желудки.
Одиножды один - один.
<...>

В. С. Курочкин,
1866 г.
показати весь коментар
06.01.2023 21:29 Відповісти
Ще один оракул виповз.
Лаври Буданова спокою не дають?
показати весь коментар
06.01.2023 21:54 Відповісти
Буданов пізніше тілівізоріть став.
Крім того, на відміну від обдристовичей, він дійсно воював. Навіщо він поперся собі карму псувати - хз
показати весь коментар
07.01.2023 00:20 Відповісти
У нас дуже багато Ванг сталося ! Певно у них конкуренція за аудиторію!
показати весь коментар
07.01.2023 07:56 Відповісти
А ПРОСТО займатись своєю роботою це вже не "модно"? Всім хочеться "попрогнозувати, поблогерити", нагадати про себе -он я який крутий... Та займайтесь тихо, спокійно своєю роботою і все буде Україна