4708 відвідувачів онлайн
5 612 37

Президент Польщі Дуда привітав православних і греко-католиків з Різдвом українською мовою

дуда

Президентське подружжя Анджея Дуди і Агати Корнхаузер-Дуди привітали православних і греко-католиків з Різдвяними святами, побажавши миру в Україні.

Привітання польською, українською та білоруською мовами розміщено на сайті президента РП, передає Цензор.НЕТ.

"Прийміть наші найсердечніші побажання сповненого здоров’ям і миром Різдва Христового. Прагнемо побажати всім, щоб у цей особливий час у ваших серцях запанували справжня радість і надія. Нехай народження Христа у Вифлеємі принесе розраду та зміцнить зв’язки, що об’єднують ваші родини, парафії та монастирські спільноти. Нехай це додасть вам сил і допоможе подолати будь-які негаразди. Бажаємо вам, щоб спільне, у традиційний спосіб, переживання цього Різдва зміцнило вашу віру в перемогу добра над злом", - йдеться у вітанні президентського подружжя.

У ньому підкреслюється, що різдвяне послання проголошує мир людям доброї волі.

"Нехай сповнюється воно в усій Польщі та за східним кордоном нашої Батьківщини, передусім в Україні. Нехай Боже Дитятко благословить усіх потребуючих, а також тих, хто несе допомогу жертвам війни", - йдеться у тексті привітання.

Президентське подружжя побажало всім міцного здоров’я, родинної злагоди та спокою в новому році. "Нехай він принесе вам успішне здійснення всіх планів і задумів, подолання труднощів і надію на добре майбутнє", - йдеться у привітанні до вірян.

Топ коментарі
+23
Разом до Перемоги. Україна понад усе.
показати весь коментар
06.01.2023 21:05 Відповісти
+21
показати весь коментар
06.01.2023 21:07 Відповісти
+19
показати весь коментар
06.01.2023 21:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Разом до Перемоги. Україна понад усе.
показати весь коментар
06.01.2023 21:05 Відповісти
хай живе Україна та Польша , ми повинні бути разом як дві молекули з прибалтами , іншим на нас насрр..ть
показати весь коментар
06.01.2023 21:06 Відповісти
Прибалтіка - це рашистский шовінізм, як і молдавія, белоруссія. Тільки країни Балтії, Молдова, Білорусь!
показати весь коментар
06.01.2023 21:08 Відповісти
Країни Тримор'я. Майбутній могутній союз проти дракона та орлів.
показати весь коментар
06.01.2023 23:51 Відповісти
а білорасєя у твоєму списку з якого переляку, це ж бидло гірше за расєян...
показати весь коментар
07.01.2023 08:44 Відповісти
Давай почнемо з того, що Білорусь окупована. По-друге, півтисячі білорусів зараз воюють у ЗСУ і воювали в АТО. По-третє, багато білорусів допомагають нам у війні проводячи диверсії на своїй території, деяких з них вже засудили на 20+років. По-четверте, багато білорусів (знаю по it) допомагають Україні і донатять великі суми.
показати весь коментар
07.01.2023 10:22 Відповісти
"батько наш Бандера" також непогано було б заспівати на честь свята.
показати весь коментар
06.01.2023 21:06 Відповісти
Його прихильники вже відсвяткували.
показати весь коментар
06.01.2023 21:49 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 21:07 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 21:09 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 21:10 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 21:11 Відповісти
Цинізм і лицемірство просто зашкалює.
Одна називала це політичною піар акцією, інший взагалі відпускав образливі коментарі, а тепер просто як зовсім інші люди поводяться!
показати весь коментар
06.01.2023 22:25 Відповісти
👍
показати весь коментар
06.01.2023 21:15 Відповісти
О, тривога, кремлівський чорт вітає з Різдвом.
показати весь коментар
06.01.2023 21:18 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 21:18 Відповісти
Дякую! Хоча нема православного Різдва, бо Вселенський патріархат, той що перший серед рівних, прямий нащадок православ'я, ще з часів Візантії - теж святкує 25-го.
показати весь коментар
06.01.2023 21:19 Відповісти
Да уж, друг познаётся в беде.
Сердешно дякую польському народові та уряду за непохитну підтримку. Нам набагато легше живеться, коли ми знаємо, що на західному кордоні є по-справжньому братній народ.
показати весь коментар
06.01.2023 21:20 Відповісти
Jeszcze Polska nie zginęła
показати весь коментар
06.01.2023 21:22 Відповісти
Ось хто справжні наші друзі так це: Польща,Литва ,США ,Канада ,Великобританія більшість країн ЄС окрім однієї ну можна сказати весь цивілізований світ.
показати весь коментар
06.01.2023 21:38 Відповісти
как ни странно но Канада пока далеко позади по помощи - чем Германия Франция и даже Норвегия
показати весь коментар
06.01.2023 22:49 Відповісти
Канада не знает запаха русского сапога.
показати весь коментар
07.01.2023 03:32 Відповісти
так и Америка и Англия и Норвегия не знают рашиссткого сапога тем более в Канаде диаспора украинская - нет все дело в руководстве и конкретно Трюдо
показати весь коментар
07.01.2023 04:06 Відповісти
Повага Анджею Дуді!
Половина кабінету шмигаля не вважає за потрібне спілкуватися українською!
Сотням депутатів парламенту, міськіх та селищних рад, сотням мерів «а какая разніца»!
показати весь коментар
06.01.2023 21:51 Відповісти
ЖЕЛАЮ УКРАИНЦАМ ПОБЕДЫ В ЭТОМ ГОДУ!
показати весь коментар
06.01.2023 22:27 Відповісти
добре сказав !
дякую, Пане Президенте !
але й українці вже починають святкувати як всі, 25 грудня.
показати весь коментар
06.01.2023 22:59 Відповісти
Наступний рік несе Московії те, чого всі давно чекали:
Этот ПРОГНОЗ ЗАПРЕТИЛИ В РОССИИ!!! АЛАКХ НИРАНЖАН: с АПРЕЛЯ ВСЁ ИЗМЕНИТСЯ! Украина начнет ПОБЕЖДАТЬ