5991 відвідувач онлайн

Путін міг мати "прихований мотив", - Держдеп про оголошене перемир’я

прайс,держдеп

Сполучені Штати скептично поставилися до заяв Росії про запровадження "режиму припинення вогню" на Різдво.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це на брифінгу заявив представник Державного департаменту США Нед Прайс.

"Ви чули, як я вчора сказав, що ми розглядаємо заклик Путіна до "перемир'я" не що інше, як цинізм. Гадаю, ця оцінка підтвердилася, з огляду на те, що ми бачили упродовж дня сьогодні (6 січня. - Ред.)", - зазначив речник.

Прайс нагадав, що РФ і раніше вдавалася до цинічних закликів до так званого гуманітарного припинення вогню, зокрема в Маріуполі, й негайно сама ж їх порушувала.

За його словами, російський диктатор міг мати "прихований мотив", роблячи заяви про "перемир'я" на Різдво.

"Ми стурбовані тим, що Москва прагнутиме використовувати будь-яку потенційну паузу в бойових діях для переозброєння, перегрупування і, врешті-решт, для повторного нападу", - додав представник Держдепу.

Топ коментарі
+20
Путлєр - психічнохворий покидьок і вбивця , тому вірити цьому ублюдку
не можна , крапка 😠
показати весь коментар
07.01.2023 07:41 Відповісти
+12
Будь-які домовленості з кацапами не варті " І дірки від бублика''!!!
показати весь коментар
07.01.2023 08:17 Відповісти
+10
Та який мотив,я добре знаю цю брехливу підлу каzапню,оголосити перемир'я,не дотримуватися його,а потім верещать на весь світ,ми хотіли а підлі бандерівці не дотримуються.Могли навіть самі себе обстріляти,хто тих чмобіків,особливо з динири линири рахує.
показати весь коментар
07.01.2023 07:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Путлєр - психічнохворий покидьок і вбивця , тому вірити цьому ублюдку
не можна , крапка 😠
показати весь коментар
07.01.2023 07:41 Відповісти
Там вся така хвора нація. А пуйло це їх лідер, який зо всіх боків задовольняє їх потреби у вбивствах, гвалтуваннях, брехні і прославлянні недоімперії.
показати весь коментар
07.01.2023 08:40 Відповісти
А шо вы хотели от ********, его же сверстники в туалете изнасиловали за то, шо ходил чмошником в шузах" прощай молодость".
показати весь коментар
07.01.2023 09:11 Відповісти
или в подьезде.
показати весь коментар
07.01.2023 09:17 Відповісти
Где-то в начале 2 000-х проходила инфа , шо в школьном туалете.
показати весь коментар
07.01.2023 10:22 Відповісти
где попало вообщем.
показати весь коментар
07.01.2023 10:24 Відповісти
То-то у него мочить-туалетовский синдром! Это те, кто его дрюкал кричали.
показати весь коментар
07.01.2023 13:35 Відповісти
Та який мотив,я добре знаю цю брехливу підлу каzапню,оголосити перемир'я,не дотримуватися його,а потім верещать на весь світ,ми хотіли а підлі бандерівці не дотримуються.Могли навіть самі себе обстріляти,хто тих чмобіків,особливо з динири линири рахує.
показати весь коментар
07.01.2023 07:58 Відповісти
А " підлі бандерівці " його дотримуватись і не зобов'язані .
***** його оголосив для себе . Перемовин з Україною , з цього приводу - не було , то ж нехай сам і дотримується ,, то його проблеми .
показати весь коментар
07.01.2023 08:25 Відповісти
Будь-які домовленості з кацапами не варті " І дірки від бублика''!!!
показати весь коментар
07.01.2023 08:17 Відповісти
***** спасет виселица