5754 відвідувача онлайн
15 134 32

Воїни 46-ї ОДШБр впевнено захищають Соледар, - Бутусов

Воїни 46-ї окремої десантно-штурмової бригади захищають Соледар.

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Доброго ранку з Соледару, пишу зараз саме з цього міста, на Донбасі мороз, сонячний день. Воїни 46-ї десантно-штурмової бригади впевнено захищають українське місто. Бригада нова, створена після початку війни, повністю складається з мобілізованих бійців, але якби така ж керованість та така ж довіра у колективі були вибудовані в інших наших частинах, то ні про які проблеми в цьому районі говорити б не доводилось.

Дії 46-ї бригади дозволяють стабілізувати становище і є прикладом для інших наших частин. Буду інформувати про обстановку. Тут було чимало криз і влітку, але все це проблеми, які можна вирішити і зараз за умови адекватної оцінки ситуації та постановки завдань", - пояснив він.

Воїни 46-ї ОДШБр впевнено захищають Соледар, - Бутусов 01

Топ коментарі
+29
Вчера пару комментаторов писали что Соледар уже под кацапней. Бутусову спасибо за информацию. Все Буде Украiна!
показати весь коментар
07.01.2023 09:54 Відповісти
+24
Дякую, пане Бутусов, за Соледар. А то тут учора заслані чи засрані козачки пропаганду з сайту кухаря постили. Тримайтесь усе буде Україна
показати весь коментар
07.01.2023 09:54 Відповісти
+20
95% міста під контролем ЗСУ, а Бутусов в центрі міста, стомлений, але на передовій. Люди,ви коли вибираєте президента, думаєте що воно таке? Такі Патріоти мають керувати державою, а не сексоляльки і фотографи. Список справжніх є,
показати весь коментар
07.01.2023 10:03 Відповісти

Завантаження...