9464 відвідувача онлайн
17 797 62

Швеція надішле Україні САУ Archer, - глава МЗС Біллстром

сау,archer

Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстром заявив, що його країна відправить Україні самохідні артилерійські установки Archer, щоб відкинути російських окупантів.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на канал Sky News,  про це  Біллстром повідомив під час спілкування із пресою.

За його словами, Україна потребує більшої кількості наступальних озброєнь західного зразка, а Швеція зобов'язана зробити свій внесок.

Він дав зрозуміти, що відправлення Archer Україні вже вирішено, зауваживши, що питання лише в тому, коли САУ будуть передані.

Дипломат відкинув аргумент, що це призведе до ескалації війни, назвавши це протилежним кроком.

"Ми занадто довго стримували себе щодо цього. Ми так і не зрозуміли, що коли Україна не отримає військової техніки, необхідної для перемоги на полі бою, ця війна затягнеться, що піде тільки на користь Володимиру Путіну", - сказав Біллстром.

Топ коментарі
+31
Шведам-респект...
показати весь коментар
10.01.2023 21:29 Відповісти
+27
О-о это лучшие гаубицы в мире
показати весь коментар
10.01.2023 21:32 Відповісти
+24
Канада купит для Украины систему NASAMS.
Министр обороны Канады Анита Ананд во вторник объявила, что Оттава приобретет комплекс противовоздушной обороны NASAMS у Соединенных Штатов и передаст на нужды Украины.
показати весь коментар
10.01.2023 21:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Канада купит для Украины систему NASAMS.
Министр обороны Канады Анита Ананд во вторник объявила, что Оттава приобретет комплекс противовоздушной обороны NASAMS у Соединенных Штатов и передаст на нужды Украины.
показати весь коментар
10.01.2023 21:25 Відповісти
це ти до того шо екіпажі вже навчені?
показати весь коментар
11.01.2023 08:44 Відповісти
Средства противовоздушной обороны (ПВО) и бронетехника будут приоритетными темами предстоящей встречи созданной странами Запада группы Рамштайн, которая занимается координацией поставок оружия Украине.
показати весь коментар
10.01.2023 21:27 Відповісти
Шведам-респект...
показати весь коментар
10.01.2023 21:29 Відповісти
О-о это лучшие гаубицы в мире
показати весь коментар
10.01.2023 21:32 Відповісти
Гаубицы, грубо говоря, все одинаковые. Сегодня дело в снарядах. Адольф Алоизыч, было дело, Дору сварганил, и толку нуль
показати весь коментар
10.01.2023 21:41 Відповісти
Нам надо всё, и гаубицы, и снаряды, и связь, и беспилотники, и народ готовить профессионально, а не по быстрячку, как иногда у нас бывает. Каков Арчер в деле, покажет только жёсткая эксплуатация на фронте, а не видосики или что и кто-то сказал. Адик увлёкся гигантоманией в единичных экземплярах и проиграл, армия Венка не дошла
показати весь коментар
10.01.2023 22:32 Відповісти
Не всі однакові. Стосовно "Арчер": єкіпаж може складатися лише з двох людей; шість пострілів за 30 секунд за різними траекторіям, причому можна послати снаряди приблизно в одну точку і за рахунок різних траекторій усі вони прилетять майже одночасно; час згортання і розгортання менше 30с.
показати весь коментар
10.01.2023 22:32 Відповісти
Які ще різні траєкторії в одну точку, якщо дальність польоту снарядів однакова?
показати весь коментар
11.01.2023 01:59 Відповісти
Снаряд летить по параболічній траекторії. Чим вище парабола польоту снаряда, тим довше він летить. Постійно зменшуючи кут нахилу ствола досягається ефект того, що снаряди прилітають в задану точку майже одночасно, за рахунок того, що пролітають різну відстань.
показати весь коментар
11.01.2023 06:48 Відповісти
Також зменшуючи заряд пороху
показати весь коментар
11.01.2023 13:28 Відповісти
Ну, років 200 тому так і було. Зараз використовують окремо снаряд, який власне летить і окремо заряд, який виштовхує снаряд. Подаючі різної сили струм на заряд можна тим самим регулювати швидкість його згоряння, і цим, відповідно, регулювати початкову швидкість снаряду. Або можна ще за допомогою дросселюючого приладу регулювати тиск і об'єм виштовхуючих газів. Як би там не було, а варіанти є.
показати весь коментар
11.01.2023 14:11 Відповісти
Да Ви прям канонір !
показати весь коментар
11.01.2023 13:25 Відповісти
угу,і їх аж 24 НА ВЕСЬ СВІТ,замість масових Паладінів у США,ми чомусь дойобуєм то німаків з панцергаубицями.то шведів ,то французів,але от послати мельника "погавкати" на США,очко жим-жим,а у них тої арти хоч завались...
показати весь коментар
10.01.2023 21:43 Відповісти
48
показати весь коментар
10.01.2023 21:51 Відповісти
ого,ото прогрес *****,німаки які ну дуже неспішно родили панцергаубиці,виявляється просто реактивні,на цьому фоні,та нехай ,знову ж повертаємось до іншого питання,чому ми канючим якісь вундервафлі,з якими буде срака в обслуговуванні,але мовчимо про саму масову натівську 155ту сау,м109?
показати весь коментар
10.01.2023 21:58 Відповісти
Чуешт ти ****** прокацаплений..один Арчер краще за 10 паладів..поцікався темп стрільби паладіна і на якому пострілі треба перерва..****** ****.
показати весь коментар
10.01.2023 23:46 Відповісти
бугага в мульйон раз,так само як гріпен крутіший за ф-16,але чомусь ф-16 виготовили 10 тисяч а гріпенів і 400 не набереться,тираж тої вундервафлі нагадати? чи сам порахуєш,а тепер погугли скільки м109 наштампували,і яких модифікацій.бо проти останньої м109 він уже і не ахті імба,а проти панцергаубиці взагалі потух,і так найкраща це панцергаубиця,а не це чудо на 6 снарядів)))
показати весь коментар
11.01.2023 05:50 Відповісти
Да-да, ось іще слуги народа із сікрєтних складов САУ "Богдана" падкотят, тріпісці кацап. І нафіга нам той Арчер..
показати весь коментар
11.01.2023 13:30 Відповісти
служки тобі хіба що защекан підкотят,бо богдану іменно вони і закопали,то раз,а по арчерам тупе дрочево,їх тупо багато немає,нахуй до повного щастя плодити дорогий звіринець,який ми не можем в принципі обслуговувати,якщо у наших партнерів є провірена не те що роками,а десятиліттями сау,в товарних кількостях,але там де вона є її не просять,а їбуть розум з всякою екзотикою,тим більше що м109 не табу для наших артилеристів,бо уже Норвегія передавала
показати весь коментар
11.01.2023 19:24 Відповісти
Чем лучшие?
показати весь коментар
11.01.2023 00:18 Відповісти
Ну як Вольво. Убідив ?!
показати весь коментар
11.01.2023 13:32 Відповісти
Що?
показати весь коментар
11.01.2023 13:45 Відповісти
Хто ?
показати весь коментар
11.01.2023 13:47 Відповісти
ага ото радість від лайфхака,присрати гаубицю,до шасі карєрного самозвала.
показати весь коментар
11.01.2023 19:25 Відповісти
Так то же на бумаге. А на деле нужно проверять. Немецкие PZH 2000 тоже считались одними из самых лучших, но почти все после недолгого использования требовали ремонта.
показати весь коментар
11.01.2023 00:25 Відповісти
Накращі RCH 155
показати весь коментар
11.01.2023 02:05 Відповісти
лента за лентою набої подавай...
показати весь коментар
10.01.2023 21:37 Відповісти
Аферистович гранатами орків добивай...
показати весь коментар
10.01.2023 21:49 Відповісти
Ну, нарешті! Арчери то просто витвір військового мистецтва!
показати весь коментар
10.01.2023 21:41 Відповісти
Нам би їх хоча б пару десятків для початку..
показати весь коментар
10.01.2023 21:50 Відповісти
https://en.wikipedia.org/wiki/Archer_Artillery_System 31 серпня 2022 року міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде оголосила, що Швеція оцінює надсилання систем Archer в Україну[25]. 25 жовтня 2022 року міністерство оборони завершило аналіз, згідно з яким Швеція могла залишити 12 систем Archer[26]. 9 січня 2023 року Швеція публічно заявила, що має намір поставити Україні артилерійську систему Archer у своєму наступному пакеті допомоги [27].
показати весь коментар
10.01.2023 21:54 Відповісти
шоссе від бреста до Київа..
добавте ще звення на бубу що б вже на землі цеп лежала...
показати весь коментар
10.01.2023 21:55 Відповісти
,, что бы отбросить противника...,, Отбросить можно копыта или снег от порога! А что бы победить кацапедлов нужны танки и не мало. Которые и отбросят и под прикрытием САУ---так то точней товарисч шведский министр.
показати весь коментар
10.01.2023 21:55 Відповісти
Це вешчь. Пуляє на 60км, та ще є і великокаліберний кулемет.
показати весь коментар
10.01.2023 22:00 Відповісти
то є так, я дивився огляд у тюбі...то є так, добра штука...є ....у сусіда , щоправда тепер і в нас
показати весь коментар
10.01.2023 22:12 Відповісти
Судя по википедии у них всего 48 на вооружении. Много нам не передадут. Правда нам каждый ствол важен. Надеюсь они не такие нежные как Pzh2000 и будут достойно выдерживать наргузки нашей войны.
показати весь коментар
10.01.2023 22:02 Відповісти
ПЗ2000 никакие не нежные, просто их должно быть 200 штук и тогда не будет такой нагрузки на единицу, как у нас. Не говоря уже о том, что должно быть и авиации много и ракет, тогда нагрузка на САУ еще меньше будет.
показати весь коментар
10.01.2023 22:15 Відповісти
угу гусенична сау ніжна,а 6 колісна машина з шарнірною рамою надійніша?)))) ну звичайно що вони не будуть так навалювати як пз2000 десь то треба буде відкочуватись щоб 6 снарядів в 2 рила закинути)))
показати весь коментар
11.01.2023 05:54 Відповісти
Ну и отлично, как раз на рашистах в боевых условиях и испытают
показати весь коментар
10.01.2023 22:10 Відповісти
Если дадут хотя бы штук 12 - то получим отличный дивизион, топовых сау )
показати весь коментар
10.01.2023 22:13 Відповісти
Сомнуха, мах це 6, а може й менше, але їх і шість для контрбатерейки, краще не придумаєшь
показати весь коментар
11.01.2023 00:44 Відповісти
6 думаю самое реалистичное
показати весь коментар
11.01.2023 03:01 Відповісти
Адекватні експерти кажуть, що це найкраща САУ в світі
показати весь коментар
10.01.2023 22:17 Відповісти
а неадкватні - саме те що ви сказали
показати весь коментар
10.01.2023 22:19 Відповісти
а що ж вона раз така супер пупер нікому не тарахтіла,що навіть заможні норвежці порахували що пз2000 виходить вигідніше?)))
показати весь коментар
11.01.2023 05:55 Відповісти
Работа проводится, держитесь хлопцы!!!,а ruzke-kurwy!
показати весь коментар
10.01.2023 23:46 Відповісти
Арчер+єскалибур= дешевый хаймарс. Дешевый по снарядам. получил координаты, выехал на позицию, отстрелялся за 3 минуты и уехал. ищи свищи
показати весь коментар
11.01.2023 00:33 Відповісти
любе 155 те бабахало + екскалібур,теж саме))) хоч цезар,хоч пз2000 хоч паладін,та хоч навіть богдана)))
показати весь коментар
11.01.2023 05:56 Відповісти
очень хорошая штука, передовая. кино про неё видел лет 10 назад.
показати весь коментар
11.01.2023 05:29 Відповісти
цікаво,а скіко на цей момент будується ,,богдан"
показати весь коментар
11.01.2023 08:51 Відповісти
Для ОПи ето нє кошерна !
показати весь коментар
11.01.2023 13:36 Відповісти
та уже столько при папередниках набудували, что девать некуда.
показати весь коментар
15.01.2023 02:20 Відповісти
А це вже зєбс! Їми рашиську арту подавляти буде дуУже гарно.
показати весь коментар
11.01.2023 09:50 Відповісти
Так а что с завхозом Януковича Андреем Кравцем (который был замечен журналистом УП Ткачем) на встрече с Арахамией в ресторане Ишак в Киеве? Сын которого зам головы земельной комиссии в Кивесовете, там если потрясти Кравцев можно насобирать минимум на 30 САУ Archer стоимостью 5 млн долларов каждая, а если конфисковать дом главного киевского опезежешника Столара (переобулся, сейчас Відновлення України) на Осокорках стоимостью 6 млн долларов который выставлен на продажу то это плюс еще одна САУ Archer а если конфисковать его бизнес центр ПАрус на Кловской то это еше плюс 10 САУ Archer, да вот беда Ермак со своим замом Татаровым (который при Януковиче был заместителем руководителя Главного следственного управления МВД) тянут мазу и гарантирует неприкосновенность прихвостням Януковича Левочкину, Кравцу и Столару они же ОПЗЖ, ПЗЖМ, БДСМ и Відновлення України а те на расслабоне раскидуют в карты на бабки в ресторане центра Киева и проживают на лазурном берегу в Ницце не потеряв ни мандаты ни активы, пока русские воюют за наши земли а наши солдаты стоят на защите в холодных окопах сын завхоза Януковича Владимир Кравец распоряжается нашей землей в Киеве....
показати весь коментар
11.01.2023 10:19 Відповісти
Негоже вілкулів забувати, негоже !
показати весь коментар
11.01.2023 13:38 Відповісти
Зємляков нєпрєвзайдьонного бонопарта саврєменнасті.
показати весь коментар
11.01.2023 13:39 Відповісти
Швеция работает на предоставлением Украине САУ Archer, о которых просил Зеленский, сообщил премьер страны Ульф Кристерссон: "Я все время говорил, что мы достаточно сильны, чтобы сделать вклад с такой передовой системой оружия. Эта работа продолжается, и я сообщу, как только мы ее закончим".

https://www.youtube.com/watch?v=d8x8ITwd4Vg
показати весь коментар
11.01.2023 12:49 Відповісти
https://www.google.com/search?sxsrf=AJOqlzW3i-VIzZ8TuvQwIrbFah0Yzt4i6w:1673436172293&q=%D1%88%D0%B2%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%8F+%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-**********************************************************************************-YsdFzZd2Hqx7cKOi_0KF_Ze2HCx8cLWC7uBeO-FvRf7AQbnzVdnAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjY-enEs7_8AhVJpIsKHSwOCLoQ6BMoAHoECFwQAg Шве́ція - нордична країна у Північній Європі на Скандинавському півострові. Населення : 10,42 мільйона (2021) http://datatopics.worldbank.org/world-development-indicators Світовий банк . ----- САУ Archer, просил Зеленский !!!
Ну чи не й...б т...ю м...ь.
Але про що, я ??? Дурні повинні страждати.
показати весь коментар
11.01.2023 13:45 Відповісти