Україна проситиме Канаду про надання танків Leopard

Україна має намір звернутися до Канади із запитом про надання танків Leopard-2 для відбиття російської агресії.
Про це із посиланням на слова радника керівника Офісу Президента України Михайла Подоляка пише видання "Globe & Mail", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"Україна має намір попросити у Канади кілька одиниць її основного бойового танку Leopard-2, щойно Німеччина відмовиться від свого спротиву реекспорту виробленого нею озброєння", - йдеться у матеріалі.
Зазначається, що Володимир Зеленський має намір звернутися із цим запитом до прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо "щойно Берліном буде усунуто бюрократичну перешкоду".
При цьому Подоляк висловив переконання, що Німеччина незабаром змінить свою позицію й не виступатиме проти передачі Україні танків.
Видання додає, що Канада має на озброєнні 82 танки Leopard-2, які вона придбала у Німеччини e 2007 році.
А якби зелені лідори продовжили ракетну программу?
А якби Верещук з Єрмаком не розмінували Чонгар?
А якби не запустили розкрадальну прихватизацію у 90-х?
А якби обрали Чорновола президентом?
...
Таке воно, становлення вільної країни. Триста років московського поневолення не минули дарма.