8778 відвідувачів онлайн
5 406 57

Повернувся в Україну і збираюсь доводити свою правоту, - Коболєв про підозру

Андрій Коболєв повернувся в Україну і збирається доводити свою правоту щодо підозри у заволодінні понад 229 млн грн у 2018 році.

Про це ексголова "Нафтогазу" Андрій Коболєв написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Розуміючи, що відбувається її підготовка, коли перебував за кордоном, відразу повернувся в Україну щоб не давати привід для звинувачень, що я кудись втік чи ховаюсь. Цього точно робити не збираюсь, а збираюсь доводити свою правоту", - написав він.

Як зазначалося, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву про підозру у заволодінні у 2018 році понад 229 млн грн.

Повернувся в Україну і збираюсь доводити свою правоту, - Коболєв про підозру 01

Топ коментарі
+16
Ти сам, звичайно, з окопу пишеш, оце зараз написав і пішов орків відстрілювати, вірно?

Гидотно дивитися як люди з чистої заздрості кидаються на одного з небагатьох насправді професійних менеджерів, які бабло гребли не в "сім'ю", а для країни. І так, "Нафтогаз" виграв дуже важливий суд, в результаті якого отримав шалений вагон бабла, і процент від цих виплат отримали топ-манагери компанії. І шо? Вітренківський ******** все пустив по вітру, ******* мільярди, довів компанію до банкрутства - і до нього у вас претензій нема? Ех ви, організми, тупі і жадібні.
показати весь коментар
19.01.2023 12:11 Відповісти
+12
Так, при керівництві Коболєва був в 7 раз піднятий тариф на газ для населення - за рахунок цього й були надприбутки. Давайте йому за це поаплодуємо, що взяв з нас більше грошей...
показати весь коментар
19.01.2023 12:31 Відповісти
+11
Так, а спочатку Батьківщину боронити на фронт. Тоді доказуй.
показати весь коментар
19.01.2023 12:05 Відповісти

Завантаження...