Повернувся в Україну і збираюсь доводити свою правоту, - Коболєв про підозру
Андрій Коболєв повернувся в Україну і збирається доводити свою правоту щодо підозри у заволодінні понад 229 млн грн у 2018 році.
Про це ексголова "Нафтогазу" Андрій Коболєв написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.
"Розуміючи, що відбувається її підготовка, коли перебував за кордоном, відразу повернувся в Україну щоб не давати привід для звинувачень, що я кудись втік чи ховаюсь. Цього точно робити не збираюсь, а збираюсь доводити свою правоту", - написав він.
Як зазначалося, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву про підозру у заволодінні у 2018 році понад 229 млн грн.

Гидотно дивитися як люди з чистої заздрості кидаються на одного з небагатьох насправді професійних менеджерів, які бабло гребли не в "сім'ю", а для країни. І так, "Нафтогаз" виграв дуже важливий суд, в результаті якого отримав шалений вагон бабла, і процент від цих виплат отримали топ-манагери компанії. І шо? Вітренківський ******** все пустив по вітру, ******* мільярди, довів компанію до банкрутства - і до нього у вас претензій нема? Ех ви, організми, тупі і жадібні.