9277 відвідувачів онлайн

ОБСЄ вимагає від Росії повернути викрадені автівки

обсє

ОБСЄ вимагає від Росії пояснень з приводу захоплених 50 броньованих автомобілів спостерігачів.

Про це йдеться в заяві Європейського Союзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Протягом останніх 11 місяців РФ атакує не лише на Україну, а й основоположні принципи та цінності ОБСЄ. З квітня 2022 року Росія незаконно утримує трьох співробітників СММ ОБСЄ за сумнівними звинуваченнями. На минулих вихідних ми отримали нові тривожні повідомлення про ймовірну передачу понад 50 броньованих автомобілів СММ з Росії на схід України, де вони можуть бути використані для підтримки агресивної війни проти України. Це - неприйнятно", - йдеться у заяві.

У Євросоюзі наголошують, що Росія повинна негайно і беззастережно звільнити всіх затриманих співробітників ОБСЄ і повернути майно організації законному власнику.

Топ коментарі
+22
Що? Невже побачили? А російськоі техніки роками, на Донбасі, не примічали. Вважаю питання потрібно ставити так: Украіна висловлює протест місіі ОБСЄ за надану допомогу агресору у вигляді 50 броньованих автомобілів! І хай виправдовуються.
показати весь коментар
20.01.2023 07:29 Відповісти
+18
Напишіть, коли кацапи повернуть.
показати весь коментар
20.01.2023 07:00 Відповісти
+17
Від кацапів вимагати повернути вкрадене, це як стовпу виписувати повістку в суд.
показати весь коментар
20.01.2023 07:10 Відповісти

Завантаження...