11040 відвідувачів онлайн

ОБСЄ вимагає від Росії повернути викрадені автівки

обсє

ОБСЄ вимагає від Росії пояснень з приводу захоплених 50 броньованих автомобілів спостерігачів.

Про це йдеться в заяві Європейського Союзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Протягом останніх 11 місяців РФ атакує не лише на Україну, а й основоположні принципи та цінності ОБСЄ. З квітня 2022 року Росія незаконно утримує трьох співробітників СММ ОБСЄ за сумнівними звинуваченнями. На минулих вихідних ми отримали нові тривожні повідомлення про ймовірну передачу понад 50 броньованих автомобілів СММ з Росії на схід України, де вони можуть бути використані для підтримки агресивної війни проти України. Це - неприйнятно", - йдеться у заяві.

У Євросоюзі наголошують, що Росія повинна негайно і беззастережно звільнити всіх затриманих співробітників ОБСЄ і повернути майно організації законному власнику.

Топ коментарі
+22
Що? Невже побачили? А російськоі техніки роками, на Донбасі, не примічали. Вважаю питання потрібно ставити так: Украіна висловлює протест місіі ОБСЄ за надану допомогу агресору у вигляді 50 броньованих автомобілів! І хай виправдовуються.
показати весь коментар
20.01.2023 07:29 Відповісти
+18
Напишіть, коли кацапи повернуть.
показати весь коментар
20.01.2023 07:00 Відповісти
+17
Від кацапів вимагати повернути вкрадене, це як стовпу виписувати повістку в суд.
показати весь коментар
20.01.2023 07:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Напишіть, коли кацапи повернуть.
показати весь коментар
20.01.2023 07:00 Відповісти
Владимир Матов @1964Matov https://twitter.com/1964Matov/status/1616094585817600001 13 ч
Подоляк заявил, что ВСУ не будут заходить на территорию России.
Судя по перевернувшемуся грузовику с противотанковыми пирамидами под Москвой и усиленной расстановкой точек ПВО в самой Москве, кремлёвские крысы ему не верят.
показати весь коментар
20.01.2023 07:03 Відповісти
Вірять, але потрібно підвищувати градус страху в **********.
показати весь коментар
20.01.2023 09:03 Відповісти
Кремльовські щурі самі не знають, що таке територія росії, а володимирська земля колись входила в склад Русі.
показати весь коментар
20.01.2023 10:23 Відповісти
ОБСЕ борется за лавры бесполезных грантоедов с красным крестом ... кажется у этих ребят есть все шансы на победу
показати весь коментар
20.01.2023 07:08 Відповісти
У порівнянні з ООН вони виглядають колгоспними командами на фоні мадридського Реалу, які змагаються на першість області.
показати весь коментар
20.01.2023 07:46 Відповісти
Від кацапів вимагати повернути вкрадене, це як стовпу виписувати повістку в суд.
показати весь коментар
20.01.2023 07:10 Відповісти
Х#₽ вам на комір,імпотенти. Продалися за кацапські бабки,тепер вигрібайте. Терпіли.
показати весь коментар
20.01.2023 07:14 Відповісти
Импортозамещение не предполагает возврат.
показати весь коментар
20.01.2023 07:17 Відповісти
ОБСЕ- (Общество бесполезных слепых енотов).
показати весь коментар
20.01.2023 07:19 Відповісти
сук і ********
показати весь коментар
20.01.2023 07:44 Відповісти
Мєчтатєлі.
показати весь коментар
20.01.2023 07:21 Відповісти
Що? Невже побачили? А російськоі техніки роками, на Донбасі, не примічали. Вважаю питання потрібно ставити так: Украіна висловлює протест місіі ОБСЄ за надану допомогу агресору у вигляді 50 броньованих автомобілів! І хай виправдовуються.
показати весь коментар
20.01.2023 07:29 Відповісти
Зафіксуйте акт мародества і виразіть струбованість, а краще велику стурбованість!!!)))))))
показати весь коментар
20.01.2023 07:29 Відповісти
расєянє будуть використовувати ці машини, в тому числі і для провокацій, навіть не прибравши символіку ОБСЄ. Тому необхідно їх знищувати при найменшій загрозі для ЗСУ.
ОБСЄ про це треба попередити.
Потім расєянє покажуть відео, як українці знищують ОБСЄ.
показати весь коментар
20.01.2023 07:34 Відповісти
Майно ОБСЄ ..
Увесь світ знає що працівників ОБСЄ на території України немає ще з березня місяця минулого року . То ж зрозуміло що їхні авто використовують терористи , і тому вони є законною ціллю для ЗСУ .
показати весь коментар
20.01.2023 07:53 Відповісти
Забудьте, наверняка они уже где-то в чечне катаются
показати весь коментар
20.01.2023 07:50 Відповісти
Та не, каамандиров катают на передовой.
показати весь коментар
20.01.2023 07:56 Відповісти
Украина обеспекоена потерей ОБСЕ своего транспорта и инициирует проведение обсуждение этой ужасной новости в комментах цензора.
показати весь коментар
20.01.2023 07:52 Відповісти
А скільки свтівок кацапня вкрала та спалила у населення. Жжуть.
показати весь коментар
20.01.2023 08:15 Відповісти
А-а-а... Мафинки вам хочеться взад отримати? Людей ваших хочете, щоб звільнили? Це вам "подяка" така від кацапів за вісім років роботи на даунбасі...
показати весь коментар
20.01.2023 08:16 Відповісти
Відповідь головного речника Ордостану буде десь така: "Нас там нєт! Ето вєлжівиє ЛДНРовци! А ми чьо? У ніх своя рєспубліка!"
показати весь коментар
20.01.2023 08:24 Відповісти
Понты для приезжих. ОБСЕ, в обход санкций, поставляет на каазлабадию броневики. Бо не возмутись Украина, то и не было бы понтов, мол, взад верните.
показати весь коментар
20.01.2023 08:26 Відповісти
вимагає у кого..., у "великої армії" мародерів, крадіїв та катів, це смішно, в тій кацапії на державному рівні закріпили право красти все, що їм не належить, крали завжди у великих розмірах, все, що було цінним та всі, хто хотів..., недавній приклад - чужі літаки, які на момент війни опинились на території рашкі..., все, всім великий привіт, було ваше, стало наше...
показати весь коментар
20.01.2023 09:07 Відповісти
Oni je tylko zabezpieczyli, żeby się nie zniszczyły. Przecież wiadomo od dawna, że rosja dba o cudzą własność. Widzieliśmy jak rosyjscy żołnierze z ogromnym poświęceniem zabezpieczali sedesy i lodówki.
показати весь коментар
20.01.2023 09:31 Відповісти
Wymienili też olej w silniku i skrzyni, zatankowali do pełna.😁
показати весь коментар
20.01.2023 11:34 Відповісти
АААА!!!
А слабО выразить глубокую озабоченность?
показати весь коментар
20.01.2023 09:34 Відповісти
москва кинула чергових любітєлєй русскага міра